10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

berusa55

Hafif sakatlıkları bulunan ve Manisaspor maçında oynayabilecek olan Ekigho ve Burak düz koşu yaparken, antrenman esnasında ayağından sakatlanan Savaş ve rahatsız olan Adem Alkaşi antrenman bitmeden soyunma odasına girdi. Genel Koordinatör Adnan Sezgin'in yanı sıra yöneticiler de antrenmanı izledi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=34357

HoliganSamSunLu

ademdemi sakat bu ne ya revire döndük

samuray

ademi oynatıyorymu sanki ya hoca sağlam olsa ne yazar sakat olsa ne yayzar kemalden sağbek yaratmaya çalışıyor ona güveniyoryum ama buazı saçmalıklarıda can sıkıyor

Dartagnan

Bu hafta her vurduğun gol olsun Eki!!! :D

twitter

az daha abansaydın az oldu o

GökhanÇağlar

Ekigho atacaksın daaa o golü...

fanatik samsunsporlu

kolay olanı yapamadı

celebi

en iyi transferimizmiş bugün onu gördüm ben

Jnr.Serkan

Transferler içinde beğendiğim tek isim.2.yarıdaki pozisyonda adamların içinden geçti resmen o golü atsan kral olcaksın.ayağının içiyle plaseyi köşeye salmak varken öyle bir vuruş nasıl yaptın aklım almıyor.o top zenkeyi pek beğenmesemde zenkenin stiline uygun vuruştu affetmezdi asardı köşeye

mehmet yılmaz

Bu çocuk çok daha iyi olacak.
Gol vuruşu eksiği var ama aferin kara oğlan, yürekten oynuyorsun  >l< >l<

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Ekim 2011, 18:39:49
Bu çocuk çok daha iyi olacak.
Gol vuruşu eksiği var ama aferin kara oğlan, yürekten oynuyorsun  >l< >l<

Aynen abi, herkes ruhsuzdu en istekli oyuncu Ekigho'ydu bana göre. Bance'den verim alabildiğimiz yok önümüzdeki maç santrafor olarak değerlendirebiliriz bence Eki'yi

samuray

bence bütün bu kötü futbolun mimarı hoca herkesi yanlış yeyrlerde oynatıyor sol kanatta dilaver onsekizde yok ufuk son dk.larda oyuna alıyorsun zenkeyi ilkonbirde başlatmıyorsun kemali yerinde oynatmıyorsun yanlış bir değil bini geçti ya

##kdc##

o topa nerenle vurdun çok merak ediyorum  ???

LisandroLopez

Gol vuruşu sıfır.Onun haricinde gol yaratmak için verdiği çaba alkışı hakeden cinsten.

##kdc##

koştu, çalıştı, çizgide bi çok kez faul kazandırdı+penaltı da kazandırdı ama abi o topu o mesafeden öyle bi yere nasıl vurabilir ki bi futbolcu  :hnk:
o kadar çalımlayıp geçtiğin adama yazık  :(