10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

ErkÇay55

Dün akşamki maçta izlediğim kadarıyla Ekigho beklenenin altında kaldı diye düşünüyorum.Büyük umutlarla akşam kendisini izlerken açıkçası hüsrana kapıldım. :-X :-X :-X

Ahmeti

Fazla karamsar olmayalım arkadaşlar henüz ilk maçıydı, ben zamanla Zenke'den daha faydalı olacağına inanıyorum.

saha içinde devamlı birşeyler yapmaya çalışan bir yapısı vardı zamanla çok daha faydalı olacaktır.

GökhanÇağlar

daha iyi bekliyordum açıkçası ama ilk maçıydı..ışık var,iş yapar...

Jnr.Serkan

Top sürerken ayakları birbirine dolanıyor.Nijerya milli takımına çağrılıyorsa vardır bi yeteneği diyip teselliye devam...

guvener55

hücum bölgesinde bu adamı besleyebilirsek bize önemli katkı sağlar. özellikle de deplasmanlar zenkeyle iş yaparlar ama ayakta durabilmesi gerek giresun maçında ha bire düştü :)

emrullah

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Ağustos 2011, 15:14:16
Ahmet Şahin'in çaresizliği her şeyi anlatıyor galiba  :D Topa vurmadan önceki hazırlanışına bakın.  :ok

acaba ahmet alabilmişmidir topu ayağından  ;D

Akyol

Alıntı yapılan: doctor_55 - 30 Ağustos 2011, 13:23:24
acaba ahmet alabilmişmidir topu ayağından  ;D
Ahmet'i geçtikten sonra ayaklarını birbirine dolayıp yere atlamıştır sonrada dönüp Petkoviç'e bakmıştır  ;) :kanka:

SSKLA

http://samsunspor.org.tr/resimler/1eyl/Resim%20228.jpg

Antreman da şu vuruşları yapan adam maçta amiyane bir deyişle nasıl odun gibi oynar anlamış değilim. :o :o :-X

muzaffer4

ilk maçıydı utandı abisi  :-[ :-[bidahaki maçta heyecan yapmaz görecez nasıl oynayacak

##kdc##

inş yüzümüzü kara çıkartır da bişiler yapar demekten başka çaremiz yok  .:.:.

lucarelli

Ekigo ilk maçında iyi olmayabilir ama sezon içinde daha iyi olacaktır. Kampa da geç katıldı. Biraz sabır göstermek lazım.

samuray

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 23 Ağustos 2011, 16:31:47
Adını söyleyemeyen bi kaç Samsunsporlu abim 'eko' diyor hahahaha ;D
kısacası eko uyar cuk oturur ;D

samuray

ya hemen bir maçla eleştirmeyelim daha iyi olacaktır kumaşı iyi boşuna milli takıma almamışlardır

hacettepeli

manifaturacılığı(kumaş) ve nijerya milli takımını hiç karıştırmayalım bence. adam topsuz alanda çok etkili, rakip defansı çok yıpratıyor, bitmek bilmeyen bir enerjisi var. zamanla uyum sağlayıp kendini bulacak. zaman zaman zaman...  ;) ;)

cany

Ekhigo da çok iyiydi yaa. hiç beklemiyodum o golü >l<