10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

Kodalak

kulüpten sordum geldi dediler,idmanda dediler...

ama ne kadar doğru  bilemem...

idmana giden yokmu baksa lar şu uşak gelmiş mi gelmemiş mi

sosaka

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 18 Ağustos 2011, 16:16:38
Bu Adam iyi cikmazsa boku yedik

bu durumdamıyız yani ? tüm özet bu mu ? bilmediğimiz tanımadığımız rastgele bir oyuncuya mı bel bağlıyoruz ?

maviay55

Alıntı yapılan: Kodalak - 18 Ağustos 2011, 16:17:00
kulüpten sordum geldi dediler,idmanda dediler...

ama ne kadar doğru  bilemem...

idmana giden yokmu baksa lar şu uşak gelmiş mi gelmemiş mi

kaosa kaos eklenmesin diye öyle demişlerdir fotolarda yok  :rulet:

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: zzeennkkee55 - 18 Ağustos 2011, 16:26:48
bu durumdamıyız yani ? tüm özet bu mu ? bilmediğimiz tanımadığımız rastgele bir oyuncuya mı bel bağlıyoruz ?

Evet özet bu.Bu adamdan baska dogru dürüs bitane forvetin yok!

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 18 Ağustos 2011, 16:34:57

Evet özet bu.Bu adamdan baska dogru dürüs bitane forvetin yok!

bu adamın doğru dürüst olduğu kanısına nerden vardın ? zaten hücum hattı aşırı güçsüz tamam da bu adamla da düzelecek değil...

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 18 Ağustos 2011, 16:16:38
Bu Adam iyi cikmazsa boku yedik

Ben iyi cikcagni söylemedim.Bidaha oku istersen.Hem sen nerden düzelimicegni biliyorsun!

zzeennkkee55

Süper Lig'i tanıyorum..Bank Asya değil burası..1 gol at kazan olmuyor..Bank Asya da bile hücum varyasyonlarımız çok kısıtlıydı...Zenke'ye bakıyorduk her maç..Burası Süper Lig bu forvetler asla yetmez

55__Gurbet__55

18 Ağustos 2011, 16:58:22 #128 Son düzenlenme: 18 Ağustos 2011, 17:01:30 piskopat samsunsporlu
Tabiki Ekighonun iyi cikmasiyla forvet hattimizdaki problem cözülmeyecek,ama biraz olsun rahatliyacak.

zzeennkkee55

Alıntı yapılan: piskopat samsunsporlu - 18 Ağustos 2011, 16:58:22
Tabiki Ekighonun iyi cikmasiyla forvet hattimizdaki problem cözülmeyecek,ama biraz olsun rahatlatacak.

İnşallah..Hoca da idmanlarda ve maçlar da görüp rapor sunmuştur ve forvet transferi yapılabilir..

55__Gurbet__55

Tranfser isini Unut.Bu saat´den sonra bir iyi bir Topcu bulmazsin.

55_OrHaN_55

bir gidişinden sonra 10-15 gün yollarını gözleyeceksek vay halimize. b..u yedik. afrika kupasıda falan da oynar, bekle ki ekgho gelsin. ölme eşeğim ölme...

sersa

Samsunspor'un büyük umutlarla renklerine kattığı Nijeryalı oyuncu Ekigho'nun yarın Samsun'da olacağı açıklandı. Milli maçlar nedeniyle gittiği ülkesinden vize sorunları başına büyük sıkıntı açan yıldız futbolcunun yarın öğle saatlerinde Samsun'da olacağı açıklandı. Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, Nijeryalı oyuncunun yaşadığı sorunların çözüldüğünü söyledi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=61754

berusa55

Sizin vizenize ben hemi. Dünyalı değil mi la bunlar  :D Neyse gel la gel kafayı yiyeceğiz taraftar olarak  :D

SerhaT55

Ekigho dönmeyecek mi ?
Milli maç nedeniyle ülkesine giden golcü futbolcu Ekigho Ehiousun hala Samsun'a geri dönmedi.

Milli maç nedeniyle hocasının da onayını alıp ülkesine dönen genç golcü 12 Ağustos'ta Samsun'da olması gerekirken geri dönmeyen  Milli futbolcuya yönetim ceza vermeyi planlıyor.

Kaynak:
Netkulis