Türk Futbolunda Şike Operasyonu

Başlatan engin55, 03 Temmuz 2011, 09:48:30

« önceki - sonraki »

Lusage

Çantacı Ali İpek'in maçlarınıda araştırsalar ya...

binikalamadım

bence  trabzon_spor ve  fener_bahce ligden düşürülebilir

her iki takımda şampiyon olabilmek için düşüncesizce davranışlar içine girmiştir

her iki kulüpte de arama yapılıyor olması bende be böyle bir izlenim bıraktı

binikalamadım

MİY asbaşkanı ve taraftarlar başkanıda gözaltında

cembaba

Kulübümle gurur duyuyorum. "Samsunspor Takım'ından bilmem ne kişi gözaltında" diye bir şey duymadım bu zamana kadar Allah'a şükür.

GurbetciFanatik

Düsünün bi Ligde 17 Takim düsürülse biz mac yapmadan seneye sampuiyonuz hemde namaglup gol yemeden  :D :D :D :D
Oh gelsin sampiyonlar Ligi  ;D ;D ;D ;D ;D

binikalamadım

MİY in şampiyonluğunu iptal etmesinler

cembaba

twitter çok iyi ya. Bir kaç alıntı yapayım:

AlıntıSon Dakika!Fenerbahçe yönetimi,Aziz Yıldırım'ın gözaltısı nedeniyle yapılan aramada,sahte Türkiye Kupası üretirken yakalandı. #kumedekalfb

AlıntıSoruşturmanın bitmesine 10 dakikka kala süper yedek Semih Şentürk te göz altına alındı =))) #kumedekalfb

AlıntıFenev'in büyüklüğü ne kupa büyüklüğüdür ne de başka bi büyüklüktür, adı konulamaz diyodunuz yaa. Adını Şike Büyüklüğü Koydum.. #kumedekalfb

AlıntıAzizeyi içeri almışlar gerçekten 'pıvıl pıvıl biv şampiyonluktu' ahahah kaderiniz bu sizin:) #kümedekalfb

Alıntıfenerbahcede rekor bu yil ki sevinc 2 dakika degil 2 AY !!

Stoper

AlıntıSIKE OPERASYONU : "Suan adi gecen 5 takimin küme düsürülmesi ile ilgili cok ciddi iddialar var." (CNNTURK)

Tribün dergi  twitter.

samsunum

ahmetsefa55

bence ts kume duserse sıte olarak bır kurban kesmelıyız  :evet: ayrıca bu kume dusmelerden yararlanıp sampıyonluga oynasaydık ıyıydı  :)

samsunum

Şike soruşturmalarında tek bir tane bile oyuncusunun,yönetcisinin adı geçmeyen şerefli bir takımı tuttuğum için bir kez daha gurur duydum ! [ BoŞuna Atatürkü Taşımıyoruz Armamızdaa ] !!!

Musti

Yazılanlara göre mahkeme 2-3 yıl sürer diyorlar. Bu durumda da çıkacak sonuç 2-3 yıl sonra uygulanabilirmiş. Biz de o senelerde şampiyonluğa oynayacağımız için işimiz çok rahatlar.  :evet:

cembaba

LisandroLopez

Trabzon-Gaziantep ve Trabzon-Bursa maçları da incelenmeli bence.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Temmuz 2011, 14:33:19
Ben şahsen Trabzon'un düşmesini istemem... =)
lan olum gıt yaaa.bırak amatöre kadar dussunlerde gorsunler sikeyi.bır deplasman yapcam dıye 100 yılın makarasını mı kacırcaz  :D