Yeni Sezonda Errea Giyeceğiz

Başlatan cgr, 20 Mayıs 2011, 14:33:58

« önceki - sonraki »

TeRMeLee

Alıntı yapılan: ngonge - 23 Mayıs 2011, 22:38:39

Ancak Futbol takımlarında durum böyle değil malesef:

Parma: İtalya ligi orta sıralar
Bari: İtalya ligi sonuncusu
Atalanta: İtalya 2.ligi şampiyonu
Numancia: İspanya 2.ligi orta sıralar

Bu markayı kullananların liglerdeki durumlarına niye bu kadar takıldınız anlamadım. Errea'dan başka marka giysek şampiyon mu olacağız nedir yani ?

Serkan

Errea ile ilk şampiyon olan futbol takımı da biz oluruz  (=

eren55

Alıntı yapılan: Ant55 - 23 Mayıs 2011, 01:40:25
Ben şahidim, siyah forma yapılmazsa kimse eren55'e yok söylememiştin demesin.  :)

Sağ ol ALLAH razı olsun. :)İşin şakası bir yana o siyah forma hakkaten lazım.Giydireceğim bir eleman var,muhtemelen siteye  de üye oldu ve ince ince yokluyor.Kaç yıldır bekliyorum ve ALLAH'ın izniyle o siyah formalı fotosunu çekip kapağını kapatacağım.Elimde başka formalar var ama özellikle siyah olması lazım ki karalar bağlatmak nasıl oluyor en dirisinden göstereyim.Az kaldı az.Ağlatmazsam adam değilim. ;)Onun için tekrar söylüyorum:Siyah forma en acilinden!

Stoper

İki formam var ikiside hediye. Yeni sezonda Errea giyersek , para verip alacağım =)

germencisse

Taraftar için pek önemli değil markası ne olursa olsun her sene alıyoruz yeni formalarımızı..

Jnr.Serkan

http://www.footballshirtculture.com/11/12-kits/

Tüm dünyadaki takımların yeni sezonda giyeceği forma tasarımları.Çok Mükemmel formalar var.Kırmızı-Beyaz renklerde çok kaliteli tasarımlar çıkabilir buradan

cembaba

Alıntı yapılan: Serkan - 23 Mayıs 2011, 22:47:07
Errea ile ilk şampiyon olan futbol takımı da biz oluruz  (=

Ağzın bal yesin gardaş:)

Burak

**55

errea celtic forması güzeL kalın enine çizgili mutlaka onu giymeliyiz

Gorkem

Ajan

erreanın formaları güzel deniliyor ama armaların nasıl dandik olduğunu unutmayalım ayrıca adamların tasarımları hep aynı ve her takıma aynı tasarımları giydiriyolar bizim giydiğimiz çubuklu formayı bir çok takımda gördüm geçendede bandırmaspor giyiyordu. bu senede aynısı olursa tam bir rezillik  >:(

usare

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 23 Mayıs 2011, 17:22:35
Gönlün rahat olsun...
Bu konuda dünyanın en iyi markası ile çalışılıyor artık..

http://www.stilscreen.com/default.php?idm=55
Yukarıdaki firmadan getirilecek logolar...

sanırım arma işini bu sene düzeltirler.

cembaba

YILDIRIM

eakgül55

arma konusunu düzeLLtikleri takdirde sakıncası yok  :)