2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

jean

Mert

AntZ

Alıntı yapılan: jean - 01 Mayıs 2011, 18:58:44
Bune Abi sakami

Ne şakası, Marca'nın internet sitesinde aynı haberi bende gördüm ama İspanyolca bilmediğim için anlayamadım. İspanyolca bilen varsa çevirsin bir zahmet  zzzzz

engin55

Alıntıİspanyolca dilinden Türkçe diline çeviri
MARKA: La Liga lideri Barcelona teknik direktörü Guardiola: Messi oldu çok ciddi bir girişimdir. Kulübün Türkiye süper lig takımları, önerilen Samsunspor sahibi. Bu öneri bizi mutlu etmez. Messi, çünkü tüm bu cihaz. Samsun Messi ve oraya gitmek istedi, ben Abdul Aziz konuştu oynamak heyecan verici olduğunu söyledi. Başkan Samsunspor Başkanı ile yaptığı görüşme sonrasında son kararı kendisinin vereceğini açıkladı ...

Google çeviri böyle çevirdi. Bu gerçek olamaz :)

Akyol

01 Mayıs 2011, 19:22:45 #19 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2011, 19:36:55 Akyol55
Arkadaşlar Malaga'da ikamet eden bir arkadaşım bu haberi görünce hemen bana yolladı bende sizlerle paylaştım. Haberde Guardiola: Messi için çok ciddi bir teklif aldıklarını ve bundan duyduğu tedirginliği dile getirmiş. Guardiola Messi'nin "Abdülaziz ile oynama ihtimalim beni heyecanlandırıyor. Bir an önce Samsun'a gitmek istiyorum" dediğini basın mensuplarına iletmiş. Başkanların görüşmesinden çıkacak sonuçtan sonra transfer netlik kazanacakmış.

Heee bana deseler ki Messi mi Ufuk mu? Kararsız kalırım açıkcası 8)

**KaR6**

denge gazetesinin kardeş gazetesi el mundo'da çalışan bi köşe yazarı arkadaşım var, o da haberi onayladı.. şaka olamaz..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Mayıs 2011, 19:34:58
denge gazetesinin kardeş gazetesi el mundo'da çalışan bi köşe yazarı arkadaşım var, o da haberi onayladı.. şaka olamaz..

SENEYE BENİDE KAMPA ALACAKLARMIŞ..Bİ İZLEYELİM DEMİŞ KALPAR..
BEN İZLENİLECEK ADAM DEĞİLİM DEDİM..KESTİRİP ATTIM  :-* :-* :-* :-*

isyankar

sabri gelirse bizide karıştırır hiç gerek yok bixze papaz değil iş yapacak adam lazım

berkay55

boludan nedim ve ferhat ı alabilirsek çok iyi bnce.

Ayberk

deli 55

necati ateş ve ibrahim akın süper olur ;)

Jnr.Serkan

Daha bunun için çok erken.Ama gönül isterdi ki Burak Çalık,Ferhat Kiraz,Cenk Ahmet,Musa Aydın,Erman Kılıç,Necati Ateş gibi kaliteli yerli oyuncularla kadromuzu güçlendirelim.

Burak

Tanju Con

GurbetciFanatik

kim gelir bilmemde
ama
Ahmet,Kemal,Zenke,Dilaver,Hakan,ve bir kac tane kalsinda bizde
ben onu düsünüyorum bizden kimleri kapacaklar diye