Samsun - LOVELET AVM

Başlatan berusa55, 31 Ocak 2011, 18:08:22

« önceki - sonraki »

berusa55

31 Ocak 2011, 18:08:22 Son düzenlenme: 01 Haziran 2012, 22:13:18 berusa55
Canik'e dev AVM kurulacak

31 Ocak 2011 / 16:08

Canik, Karadeniz'in en büyük Outlet AVM'sine sahip olacak. Belediye Başkanı Osman Genç'in girişimleriyle 'LOVELET AVM' Canik'te kuruluyor.

İçerisinde 200 işyeri ve sosyal alanlarıyla 2012 yılında hizmete girmesi hedeflenen Outlet AVM, Samsun'da alış veriş kültürüne farklı bir boyut getirmesi hedefleniyor.Plan ve proje çalışmalarında sona gelinen "LOVELET" 100 bin metrekarelik inşaat alanıyla dikkat çekiyor.

KARADENİZ'İN EN BÜYÜĞÜ

Projeyi değerlendiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik'i bölgenin merkezi haline getirecek güzel bir projeyi daha hayata geçirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Karadeniz'in en büyük AVM'sini ilçemize kazandırarak bölgemizin ekonomisine ve istihdamına katkı yapacak projeleri hayata geçirmek en önemli hedeflerimizdendir" dedi. Başkan Genç, "İlçemizde çevre dostu olan bölge ekonomisine artı değer sağlayacak yatırımlar için her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Özel yatırımlar için aradığımız kriterler bunlar. Canik'te özel yatırımcının önünü açarak ilçemize her alanda özel projeler kazandırdık.LOVELET AVM de bu projelerimizden biri.Yaptığımız görüşmeler sonucu Samsun-Trabzon karayolu üzerinde 100 bin metrekarelik devasa bir alış veriş merkezini ilçemize kazandırmış bulunmaktayız" diye konuştu.

Yaklaşık yedi yıl gibi kısa bir sürede Canik'te çok önemli projelere imza attıklarını ifade eden Başkan Genç, bu başarıyı, bu gelişim ve değişimi gören yatırımcılar İlçemizde yatırım yapmak için bizleri ziyaret etmeye başladılar. Canik artık cazibe merkezi oldu. Hergün yeni bir projenin görüşmesini ve çalışmalarını yapıyoruz. Samsun'un ve Canik'in menfaatlerini göz önüne alarak bu yatırımların hayata geçirilmesini sağlıyoruz. Eğitimde, kültürde, sağlıkta, sporda ve toplu konutta Samsun'un kalkınmasına katkı sağlayacak olan bu yatırımlar ekonomik, ticari ve sosyal anlamda da ilçemize katkı sağlayacak. LOVELET AVM, projesinden sonra da bölgemizde yatırımcıların projelerinin devamı gelecek" şeklinde konuştu.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=28151

Gerçekten devasa bir proje Samsun ve bölge için. Canik belediyesi güzel çalışmalarına bir yenisini eklemiş görünüyor. Proje başladığında işleyişi ve ilerleyişini de burdan yansıtırız.

ahmetsefa55

waooww outlet ler cok ıyı oluyo yaa mukemmel bır haber gercekten tebrıkler  >l<

berusa55

AVM projesini İDOL inşaat gerçekleştirecekmiş.

AlıntıİZMİR'in tanınmış inşaat firmalarından İdol'un Samsun Canik'te yapacağı Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi'nin tanıtım lansmanı İzmir Swissotel'de yapıldı. 250 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, işadamı Levent Arkan konukları projenin içeriği hakkında bilgilendirdi. Arıkan, Samsun'da yapılacak olan açık alanda 40 bin, kapalı alanda ise 60 bin metrekare outlet projesinin 40 milyon euro bütçe ile gerçekleşeceğini söyledi.

http://www.dengeymm.com.tr/ekonomi_hatt/haber/184

berusa55

Nuri Asan

Forum İstanbul'a benzemiş.
Darısı küçük esnafı da kalkındırma projesini düşünmenizde

**KaR6**

hapay daha iyi bilir ama ben de forum bornovaya benzettim :)

TeRMeLee

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ocak 2011, 22:14:28

Bende Forum Bornova'ya benzettim.

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ocak 2011, 22:14:28

nşa da beğene tıklamam gerekir ama işten eve gelene kadar yazmışsın  :D :D :D

Ollivanders

berusa55

01 Şubat 2011, 00:21:51 #9 Son düzenlenme: 05 Haziran 2012, 14:54:11 berusa55
Proje yeri:

brigand

aynen sokaklar dükkanlar forum bornova gibi:) hayırlı olur inş.

Musti

Ben de forum bornovaya benzettim... Hatta aynı diyebilirim...

berusa55

Evet Forum Bornova'ya benziyor proje ama verilen bilgilere bakarsak Forum Bornova'dan daha da büyük bir proje çıkıyor karşımıza.

Alıntı62.000 m2 alan üzerine kurulu -İzmir'in yeni yaşam merkezi- Forum Bornova, konumu itibariyle ziyaretçilere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Açık ve kapalı alanların yer aldığı Forum Bornova'da IKEA, Kipa hipermarket, yerli ve yabancı pek çok tanınmış markanın yer aldığı 128 mağaza, yedi salonlu AFM sinemaları, eğlence alanları ve 3000 araç kapasiteli otopark yer almaktadır.

Kaynak: www.forumbornova.com

Canik'te kurulacak Lovelet AVM ise 100.000m2 alan üzerine kurulacakmış ve 200 mağaza olacağı yazıyor.

Atakumlu

herkez bi yere benzetiyo bende Bodrumdaki Oasis e benzettim.. 8)

gkhn

Valla bende kocaelideki outlet center a benzettim :)