Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

Bizim mahallede cezaevinde her sokak da dev samsunspor bayrakları var ama çekipde siteye atmasını bilmedimde yapamıyorum yanı buraya koyamıyorum resimleri. romen mahallesinde bile kocaman samsunspor bayrağı var çekip koymanızı isterim ben anlamam böle resim falan yüklemesinden

Kadir ÇELEBİ

27 Nisan 2011, 22:59:44 #631 Son düzenlenme: 28 Nisan 2011, 00:26:41 SamsunSpor_34
Köyümün bayrağı hazır ''Şehyli Köyü Samsunsporludur'' Sokağımın bayrağı hazırlama aşamasında '' Çelebi Tekstil Samsunspor'a Süperligde Başarılar diler'' Caddemin Bayrağıda hazırlanacak inşallah ''EVİNE HOŞGELDİN SAMSUNSPOR'UM''
Seni Bekliyoruz Samsunspor'um..

berusa55

bengülü

09 Mayıs 2011, 20:57:02 #633 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2011, 16:17:47 bengülü

YER: BURSA SIRAMEŞELER
samsunspor bursa bengülüler grubu emeği geçen bengülü esnafımız durmuş çalışkana sonsuz tşkr edriz ne güzel de duruyor bursa da samsunspor bayrağımız dalgalanıyor

Gökberk55

arkadaşlar bugün esenler otogarının civarından geçerken belediye otobüsünden metro turizimin bi peronu üstünde büyük bi bayrak gördüm kırmızı beyaz uzak olduğu için seçemedim ama ortasında Samsunspor logosu vardı kanımca  :)

berusa55

Şehir dışından gelen başka ile ait bir araç; komşumuzun misafirileri ve görüldüğü gibi armamız her yerde  samsunspor_x

##kdc##

Allah bu sevgiyi, desteği azaltmasın inş  >l<

orucreis

Burak

ben dün bir araç gördüm beyaz Wolksvagen Polo Sol 2 Kapıda SAMSUNSPOR yazıyor (muhtemelen sağ tarafta aynı) arabanın üstü  ve kaputunda da Samsunspor Arması vardı mükemmel görünüyordu

Recep

Dün İstanbulda Avcılar Parseller E-5 üzerinde bi seyahat firması binanın üstünden aşağıya kadar bayrak indirmişti
foto çekemedim ama en kısa zamanda sahibiyle tanışmaya gideceğim

Kodalak

Alıntı yapılan: recep55 - 12 Mayıs 2011, 10:37:52
Dün İstanbulda Avcılar Parseller E-5 üzerinde bi seyahat firması binanın üstünden aşağıya kadar bayrak indirmişti

nerde abi,benim evin yukarısı hemen ben nasıl görmedim...

forza_devil

Alıntı yapılan: recep55 - 12 Mayıs 2011, 10:37:52

güngöreni hiç görmeyin :) dün teyzemlere gittim ve ne göreyim,ü güngörenin heryerinde samsunspora birinci ligde başarılar güngören belediye başkanlığı bilmem ne falan filan yazıyo... sadece 1 noktada değil en az 5 6 yerde gördüm belediye afişlerinde.. üstelin başka esnaflarında pankarları vardı

dostum parsellerden de geçtim 3 4 gün önce göremedim yenimi asıldı?

Recep

Alıntı yapılan: Kodalak - 12 Mayıs 2011, 10:46:54
nerde abi,benim evin yukarısı hemen ben nasıl görmedim...
kodalak senin sokağa girmeden önce iki üç bina önce E-5 ten seyredebiliyorsun

celebi

Alıntı yapılan: forza_devil - 12 Mayıs 2011, 16:01:06
güngöreni hiç görmeyin :) dün teyzemlere gittim ve ne göreyim,ü güngörenin heryerinde samsunspora birinci ligde başarılar güngören belediye başkanlığı bilmem ne falan filan yazıyo... sadece 1 noktada değil en az 5 6 yerde gördüm belediye afişlerinde.. üstelin başka esnaflarında pankarları vardı

dostum parsellerden de geçtim 3 4 gün önce göremedim yenimi asıldı?

bende işim gereği geçerim hafta sonları geçen hafta sonu oğlum bana baba samsunsporu asmışlar gördünmü deyince bir baktım dediğin afişler  >l< >l< >l<

maviay55

12 Mayıs 2011, 16:52:04 #644 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2011, 16:58:47 maviay55

çiftlik caddesinde asılan anlamlı pankartlar  >l< >l<