Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Şubat 2011, 19:26:46
Kadir kardesim, zaten yanında biz vardır derken site eşrafını tümden dahil ediyorum. İlla statta olmak anlamında değil, bizimkisi geceleri rüyasında bile görmekti. Hepimiz dahiliz bu daireye... ;)

Zaten hepimiz Demişsin abi buraya kadar tamamdı Ben biraz bencillik yaptım uzakları kattım  :-[  :-*

sercan5592

türkişe de asılmış bi tane bayrak

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Şubat 2011, 19:05:37
Boya artmıştır abi :)

O statta 500 kişiyle maç izlediğimiz günler oldu, bir yanım başarıyla gelen bu kitleye "daha önceleri neredeysiniz?" diye sormak istiyor ama hayat böyle zaten, yapacak birşey yok, kimseyi küstürmeye gerek de yok.

En kötü günlerinde yanında biz vardık! demenin gururu yeter hepimize...

Hep hatırladığım Akan abinin sözlerini anımsadım yeniden; "Sezon sonunda şampiyonluğu herkes kutlarken kutlamayı en çok hak edenler Adana maçındaki az sayıdaki sizler olacaksınız" demişti Adana maçının ardından, büyük adamsın, ileri görüşlüsün, önünde saygıyla eğiliyorum abi :) :-[

fat55

14 Mart 2011, 13:25:00 #483 Son düzenlenme: 14 Mart 2011, 13:44:59 fat55
arkadaşlar türkiş sapağından girince ilk sağda türkiş et lokantası dev bir bayrak astı.5 metreye 10 metre kadar.4 katlı bina yüksekliğinde.fotoğrafını çekenler buraya atsınlar lütfen.bir de teşekkür babında giresun maçından önce orada yemek yiyelim mi?mehmet abi engin abi maraton abi? adam harbi samsunsporlu.

maraton

aslında bu bayrak asanların isimlerini bi liste haline getirelim ileride bi bağış bi kampanya filan olunca ya sen zamanında bayrak astı idin, bu güzel eylemin amacının hazır başarı varken bayrakla reklam yapmak olamayacağını biz zaten biliyoruz ama şimdi kötü düşünceli münafıklara haddini bildirmek adına samsunspor adına yürütülen şu kampanya ya da desteğini ver mi desek mi !?!  ::)

fat55

fat55

maçtan sonra emir balıkçılık a gittim.adamlar samsunspor beresini takmış.samsunsporu konuştuk baya.helal olsun adamlara.

birolkys

Adem bektaş ta  türk i,ş e bayrak asmış .Hey gidi günler   başkanken belediye binası trbzspor bayrağı doluydu.Demekki şampiyon olsak bunlar bizden önce sokağa dökülür.Yalakalık zamanı.

mehmet yılmaz

Türkiş civarında çok sayıda bayrak var. Çok hoşuma gitti valla...
Atakum, kimliksiz, yerellikten uzak bir yer gibiydi daha ziyade ama Samsunspor rüzgarı buraya da uğradı.  >l< >l<

Bu da bizim bayrağımız,
Stattan 56'lara çıkan caddede asıldı, ilerleyen süreçte daha baska yerlerde de kullanabiliriz ;)

kalptenþimþek

16 Mart 2011, 23:54:43 #489 Son düzenlenme: 17 Mart 2011, 00:06:06 kalptenþimþek
bu şehirde trabzonlular da¿?¿ ??? var.. abartmayın,  ayıp oluyor beyler :P :-* ;D  samsunspor_x=================== :gooolll

kuzey55

evet artan tepkiler karşısında yeni bir kılıf bulmuşlar.bilmesek yutturacaksınız...ne demeye maçlarda bize heryer trabzon diye yırtınıyosunuz diye sormazlar mı?

berusa55

Burak

bu şehrin çoğunun trabzonlulardan oluştuğu tamamen hikaye sadece belli sektörlerde çoğunlukta olması ve rahatsız tipler olması antipatik kılıyor onları.Bu aralar işle ilgili yaklaşık 100 tane sözleşme hazırladım elimden 100 tane kimlik geçti doğum yeri trabzon olan 1 kişi vardı  kütüğü olan ise 3-5 kişi  . Örneğin doğum yeri Çarşamba olan en az 30 kimlik vardı elimde Samsun , Terme , Kavak , Havza çoğunlukta olanlar . Ssk işçi girişlerine bakıyorum öyle denildiği gibi çok sayıda trabzonlu yine yok sadece şişirilmiş bir yorum

sadece55

yaaa herifin atalarının atasının atası bir gün trabzondan geçmiş... adam trabzonluyumm diyor aslında sorun bu burak...Lobinin içine katılabilmek için hareket etmek diyelim buna

Burak

Alıntı yapılan: Erdinc - 17 Mart 2011, 12:06:39
yaaa herifin atalarının atasının atası bir gün trabzondan geçmiş... adam trabzonluyumm diyor aslında sorun bu burak...Lobinin içine katılabilmek için hareket etmek diyelim buna

aynen şimdi benim kütük trabzon ama ne alakam var trabzonla dedemin babası gelmiş . Sonuçta oraya da başka yerden geldiler orta asya'ya kadar yolu var dediğin gibi lobi pastadan pay kapma meselesi bunların ki