Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

cembaba

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 13 Ocak 2011, 12:53:31
bu ne ya geyik mi?

Forum'u ilk kullandığımız yıllardaki gibi ha. Mehmet Abi sürekli uyarılarda. "Daha güzel şeyler ve dolu şeyler yazabilirsiniz" :D  8)

binikalamadım

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 13 Ocak 2011, 12:53:31
bu ne ya geyik mi?

bize her yer SAMSUN değil
burasıda her yer değil SAMSUN
BİZE BİR YER SAMSUN

geyik meyik yok burada :-X

King Of The North

İyi de aynı şeyi çağrıştırıyo, daha orjinal şeyler kullanmamız lazım, "Hazırlanın Çocuklar Eve Dönüyoruz", "Heryerdeyiz", "Başka Diye Soranlara İnadına Samsunspor" vs. gibi sloganlar yakışır bize, ben ilk okuduğumda malum takımın sloganını çağrıştırdı bana

kaptan 55

Alıntı yapılan: edmontdante - 12 Ocak 2011, 18:14:52
Bu binaya bizim arma olmaz mı?
Üstte yazı altta arma

abi armayı bizim oraya assak ya olmaz mı?

edmontdante

Kardeşim arma çok büyük.Bayrak gibi asma şansımız yok.
Ama 20 ocakta trafonun oradaki binadan yukarıdan aşağıya salacağız

binikalamadım

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 13 Ocak 2011, 16:05:53
İyi de aynı şeyi çağrıştırıyo, daha orjinal şeyler kullanmamız lazım, "Hazırlanın Çocuklar Eve Dönüyoruz", "Heryerdeyiz", "Başka Diye Soranlara İnadına Samsunspor" vs. gibi sloganlar yakışır bize, ben ilk okuduğumda malum takımın sloganını çağrıştırdı bana

"tını" olarak o adi ts sloganını size çağrıştırmış olabilir bunuda anlayışla karşılamak lazım ancak "mana" olarak o kadar uzak iki cümle ki ...

ancak geyik mi bu denilince bu da olmadı yani...

size katılıyorum orjinal şeyler kullanmalıyız...ancak öküzün biri çıkıpta " bize her yer trabzon" deyince yani SAMSUN'da trabzondur demeye getirince...hooooooooooooop birader "BURASI HER YER DEĞİL SAMSUN" demek ne kadar orjinalse "BİZE BİR YER SAMSUN" yani sizin sümüklü trabzonunuzda ya da başka bir kentte bizim gözümüz yok bize SAMSUNUMUZ yeter demekte pek klasik değil yani.

fat55

engin abi bu trafo nerede?bu aşkın romanı yarım kalmayacak yazısı da asılacak mı?

berusa55

14 Ocak 2011, 11:30:49 #352 Son düzenlenme: 14 Ocak 2011, 11:53:17 berusa55
Sanırım işaretlediğim bina.

fat55

Forvetim

arkadaşlar sanayi köprüsü çift taraflı olarak dün astım pankartları havza/samsun istikametini duvara astık gidişe göre tam karşımıza geliyor o toprak dolguda epey zor oldu dikenler çalılar vs ama iyi oldu dönüş ise korkuluklara oldu. bi sorun çıkmadan uzun zaman durur inşallah. asarken geçen araçların kornalarla selam vermesi çok hoştu.
http://img406.imageshack.us/img406/4561/resim0070.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/8277/resim0130.jpg

kuzey55

karayolları yine indirmesin o pankartları

Forvetim

duvardakine bişey demezlerde belki korkulukta olana derlerse o zaman onuda alırız duvara ama sorun olacağını sanmıyorum.

berusa55

spooks

berusa55

O düdük Samsunspor bayrağı için çaldı

17 Ocak 2011 / 14:41

Adalet Mahallesi sakinleri dün akşam oynana Fenerbahçe-Samsunspor maçının başlama düdüğünün çalmasıyla asıldı.

Kendini "gönülden sevdalı Samsunspor hayranları" olarak adlandıran Adalet Mahallesi'nde yaşayan bir grup Samsunspor taraftarı dün akşam oynanan Fenerbahçe Samunspor maçının oynandığı saatte dev kırmızı-beyaz renklere bezenmiş bayrak astılar.

Bayrağı asan taraftarlar; "Mahalle gençlerinin astığı bu bayrağın diğer dikkat çekici yanı ise Fenerbahçe maçının başlama düdüğüyle asıldığı ve dalgalanmaya başlamasıdır...7'den 70'e herkes inandı şehir bu sene sadece şampiyonluk istiyor. Samsun Kırmızı-Beyaz'dır. O SENE BU SENE" cümleleriyle duygularını dile getirdiler.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=27855

>l< >l< >l< >l< >l< >l<