Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Hayati Tekin bu işin peşini bırakmaz... Bırakmamalı!
Bence Hayati Başana düşen, devasa bir pankart yaptırıp astırmak olmalı bu sefer.

Bazı tahminlerimiz var tabii nasıl bir kafanın ürünü, her yeri ne zannettiği ile ilgili ama çıkar ortaya.
Bir de tepki verirken küfür, hakaret, tehdit olmasın, neticede resmi kurum orası.

engin55

Kesin emri bölge müdürü vermiştir ne de olsa trabzonlu.

red_white

tekkeköyün sitesi bakımda iletişim bilgilerini bilen varmı

samsunmania

kuzey55

aradım cevap veren olmadı bu konuya eğilelim artık bunlara meydanı bırakmayalım.o bayrak o köprüye asılacak.sayın milletvekillerimizi bu konuda uyaralım gereğini yapsınlar...

Tufan

Hayati başkan dürüst bir adam eğerki yanlışı gördüyse çözene kadar üstüne gidecektir. mail atacağımız bir adres varsa medeni şekilde tepkimizi gösterelim.

gkhn

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 11 Aralık 2010, 15:13:16
Hayati başkan dürüst bir adam eğerki yanlışı gördüyse çözene kadar üstüne gidecektir. mail atacağımız bir adres varsa medeni şekilde tepkimizi gösterelim.

bol07@kgm.gov.tr İnşallah okuyorlardır...

AntZ

Alıntı yapılan: red_white - 11 Aralık 2010, 15:05:25
tekkeköyün sitesi bakımda iletişim bilgilerini bilen varmı

Tekkeköy Belediyesi
E-Posta Adresi : tekkekoybelediyesi@hotmail.com
Telefon : 0 (362) 256 03 24
Faks : 0 (362) 256 00 04

Ayberk

Alıntı yapılan: engin55 - 11 Aralık 2010, 15:01:09
Kesin emri bölge müdürü vermiştir ne de olsa trabzonlu.

trabzonu da trabzonluları da hiç sevmediğimi beni tanıyanlar eski iletilerimi görenler bilirler. Ancak Aldülkadir amca, arkadaşımın babası ve şahsen tanıdığım, çok iyi bir insandır. Bu tip bir emir vermiş olma olasılığını düşünemiyorum bile. Gerçekten çok kaliteli, değerli bir insandır kendisi. Kimseyi koruma gibi bir misyon yüklenmedim tabii ki, haberin detayını da bilmiyorum gerçi. Ancak bu işin onun başının altından çıkmadığına inanıyorum, kendisine iletilirse de muhtemelen bilgisi dahilinde olmadığını söyleyecektir. Bu işi yaptırdığı söylenen Adnan adındaki kişinin siyasi-şahsi bir çıkar çatışmasının ürünü olduğunu inanıyorum, bekleyip göreceğiz. Üstünde armamızın, Kırmızı Beyaz renklerimizin olduğu pankartın indirilmesi kabul edilemez, aşağılık bir hakarettir. En kısa sürede daha büyüğüyle de karşılık verilmelidir.

Serkan

arkadaşına bir söylede bir sorsun babasına çığ gibi büyüyor çünkü tepki..

kuzey55

bunlar bu taraftarı eskisi gibi koyun sanıyolar ama ss.biz ile samsunspor taraftarının ne denli değiştiğinin uyandığının farkına varmadılar...bu konuda en kısa zamanda bir sonuç almalıyız...

Ayberk

Alıntı yapılan: Serkan - 11 Aralık 2010, 15:57:22
arkadaşına bir söylede bir sorsun babasına çığ gibi büyüyor çünkü tepki..

Aynen abi sormayı düşünüyordum tam da şuan. Ama dünyadan haberi yoktur muhtemelen, şehir dışında okuyor.

AntZ

11 Aralık 2010, 16:08:12 #133 Son düzenlenme: 11 Aralık 2010, 16:10:18 Ant55
Bu Adnan kimdir nedir, bölge müdürünün haberi var mıdır bilmiyorum ama Trabzon - Samsun meselesinden çok konu siyasi gibi geliyor bana. Yeri gelmişken Haber Gazetesine çoğu zaman haklı olarak kızdığımız gibi, bu haberi gündeme getirdiği için de teşekkür etmek lazım. Biz Şenol Güneş röportajları değil, Samsun'u Samsunspor'u ve sorunlarını gündeme taşıyan yerel gazete istiyoruz.

erkutdem55

Duyduğumuz habere göre şehrimizin takımı olan Samsunsporumuzun Tekkeköy'deki bayrağı tarafınızdan kaldırtılmıştır.Sebeplerini tahmin etmek güç olmasa gerek.Burası Samsunluların şehridir.Samsunluları hazmedemeyenlerin Samsunda yeri yoktur.Başka şehirlerden gelip Samsunumuzu benimseyip,kendini Samsunlu hissedenler başımızın tacıdır.Bürokratik yollarla şehrimize gelip,şehrimizin ekmeğini yiyip,şehri ve değerlerini hiçe sayan insanları esefle kınıyorum.Kaldı ki bu tarz olaylar şehrimizde yaşayan başka masum insanları da zor durumda bırakmaktadır.Unutulmamalıdır ki Samsunspor şu anda Bank asyada seyirci rekorları kırmaktadır.Samsunspor şehrimizin en büyük değeridir ve de öyle kalmaya ilelebet devam edecektir.

Yapılan bu ayıbın acilen düzeltilmesini istiyorum.

Saygılar sunarım.

Az önce göndermiş olduğum metin.