M. Teoman Taş Özel Bölüm -Maç Hikayesi TRT1

Başlatan mehmet yılmaz, 31 Ekim 2010, 22:58:34

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Sabah kalktığımda çalan telefonla haberim oldu benim de TRT'den. Maç hikayesi için şöyle bir format belirlemişler; Teoman yaşsaydı bugün ne yapardı?

Bu minval üzere çekimler yapıldı. Atakum'daki parkta başladık. Akanla ben konuştum. Sonra arabayla onun evinin önüne gittik ve sanki oradaymış da onu almışız gibi devam ettik. Beyaz Ev'deki pide isabet oldu. Koçyiğit'e bayıldılar, oraya ayrı bir çekim yapacaklar daha sonra da...

Otadan stada geçtik. Şirinler tribününün toplanma yerinde bu sefer Şirinler için Timofte'nin ne ifade ettiğini Şirinler'in en eski isimlerinden Erol Abi (Ündücü) anlattı. muhteşem bir konuşmaydı bence, dinlemenizi isterim.

Maç bitiminde ise Halk Gazetesine geçtik ve Teoman olsaydı nasıl köşe yazardı, siteye haberi nasıl eklerdi ve foruma nasıl girerdi gibi soruların cevaplarını aradık. Güzel bir maç hikayesi olduğu kanısındayım. Hafta içi yayınlanacak.

celebi

çarşamba yayınlarlarsa hem nasipse mersin maçının galibiyeti kutlar inşaallah hemde maç hikayesini ayrı bir keyifle izleriz.

beşnumara

Çok güzel bir düşünce gerçekten de.Belki trt kesebilir ama tamamını alabilme durumumuz olursa site ve bizim için çok iyi olur.aaaaah be teoman abi keşke sen aramızda olsaydın da böyle çekimler hiç olmasaydı :'( :'(

Ollivanders

**KaR6**

deevam deevam :) bunlar makineden mi telden mi kardeşim?

Ollivanders

makineden kardesim.Baska resimlerde var ancak onları ozelden yollarım sizlere.yarın hallederiz daa:)

**KaR6**

salihcakir

dört gözle bekliyoruz. teoman abi olsaydı konsepti çok güzel belirlenmiş.

ahh be keşke olsaydı  :'(

Serkan

Çekim için gelen ekip, baya etkilendi ;) bu tür taraftarlar olması bizi bile heyecanlandırdı gibisinden söylemlerde bulundular   ( =

edmontdante

TRT  ekibi KoçyiğitTicareti görünce şok oldu.Adamların yüzündeki ifadeyi herkesin görmesi lazımdı

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 01 Kasım 2010, 11:13:57
Çekim için gelen ekip, baya etkilendi ;) bu tür taraftarlar olması bizi bile heyecanlandırdı gibisinden söylemlerde bulundular   ( =

özellikle senin ingilizce sitelere girip, futbol yorumları yazmandan çok etkilenmişler serkanım :)
ben de etkisi altındayım hala :)
Alemsin valla!  ;D ;D ;D

bir de şunu söyleyeyim, bizimki tavşanlının yaptığı gibi canlandırma olmadı. zaten öyle birşeyi kabul etmezdim, neticede gülünç kaçıyor dramatizeler, biz aktör değiliz ki! normal bir rehberlik yapıldı sadece.

Serkan

Aslında orada bir yanlış anlaşılma oldu  ( =

Biz mustafa ile  olayların resimlerine bakıyorduk yazılarıda mustafa bana tercüme ediyordu , yanlız site gerçekten sağlam bir site idi..

mehmet yılmaz

:)

Neticede benim ingilizcem de seninkinden farklı değil ya, şaka yapıyorum...
sağlam site ise mersin ve antalya taraftarları istila etmiştir her türlü orayı da  :P 8)
türkiye'den sonra avrupa da tribün görsün ballim...  ;D

Serkan

Burak

tavşanlı ve giresun maç hikayeleri çok kötüydü. Çok başarısız dı abi beste yaptık falan. Umarım bizden birilerinin aklına girip öyle şeyler yaptırmazlar rezil oluruz valla  1dk!!! 1dk!!! 1dk!!!