Bank Asya 1. lig 2. Hafta | Altay- SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 21 Ağustos 2010, 23:14:16

« önceki - sonraki »

apocan

apocan

SAMSUPORUN BU SEZON SADECE SAHİP ÇIKLMAYA VE DESTEĞE İHTİYACI VAR CEBİMDE SON ON LİRAM DA OLSA SAMSUPORA HELAL OLSUN SAMSUNSPORSUZ BİR SAMSUN BİR HİÇ GİBİ SANKİ 5 YILDIR YARİMDEN AYRI GİBİYİM

apocan

EĞERKİ TAKIMIMIZ BU HAFTA ALTAYA KAYBEDERSE STAT BOMBOŞ KALICAKTIR ÇÜNKÜ HEP BÖLE OLDU ÖNEMLİ KAYBEDEN TAKIMA SAHİP ÇIKMAKTIR

celebi

apocan meseleye hızlı girmişsin be kardeşim

Fecr_55

Altay da bu senenin en iddialilarindan biri..Bugün iyi oynadik ama atamadiktan sonra böyle oynamaya devam etsek ne olur ki?
Zenke ve Agbetu özellikle Savas ve Cenk'in üzerine bol bol orta calismalari gerekiyor, böylece ileri daha saglam ve gole odakli olacaktir, baktin orta sansi yok gitmeyi denersin kaleye..Lakin 90 dakika boyunca sirf kendileri birsey yapamaz..Agbetu degil de, Zenke'nin bencilliginden biraz yakinacagiz gibime geliyor,umarim yaniliyorumdur..
Bu macta dogru hareketlerle üc puani alan taraf oluruz insAllah..Dün de sahit olduk, 1-0 olsun, bizim olsun..

GençKozluklu

Altay daha açık oynayacak ve biz daha çok pozisyon bulacağız. Zenke ya da Cenk bu hafta gol ya da doller atar. Zor maç olacağı kesin ben rahat galip geleceğimize yürekten inanıyorum.

Tek endişem defansif hatadan dolayı basit gol yemek.

çarşambalı-55

Bu takım inanın bana bu sezonun deplasman şampiyonu olacak Bizi yenmek için kazanmak için oynayan ailecek üstümüze gelen takımları affetmeyiz Bu takım bu sene deplasmanlarda kontra ataklardan çok gol atacak Agbetu zenke ve cenkin rakip defansı eksik yakaladığını düşünemiyorum Cenkin geçen seneki kasımpaşa daki goolleri geliyor aklıma İyi zeminde iki pasta kaledeyiz Zenkeyi üç kişi tutamıyor kontra atakta bire bir de kim ne yapsın topu kaptımı kalede İn sıfıra kes arkadan düz koşu yapan cenkin önüne gerisine karışma  :)

celebi

ben altayın bu sene iddialı bir takım kurabildğini düşünmüyorum işin açıkcası. ama burası bank asya her ana her şey olabiliyor.

Tufan

takım bana umut verdi. defansta çok açık vermezsek kazanırız diye düşünüyorum.

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 22 Ağustos 2010, 12:04:23
Altay daha açık oynayacak ve biz daha çok pozisyon bulacağız. Zenke ya da Cenk bu hafta gol ya da doller atar. Zor maç olacağı kesin ben rahat galip geleceğimize yürekten inanıyorum.

Tek endişem defansif hatadan dolayı basit gol yemek.

Evet en büyük korkumuz defans Orta saha forvet iyi ama defansımız bir felaket Akhisar karşısında bile iki pozisyonda öyle saçma sapan işler yaptılar ki daha güçlü bir takım olsa onlar gol olmuştu Kesinlikle sol bek ve adam gibi bir stoper lazım

germencisse

Her ne kadar ilk maçımızda 1 puana tabi kalsakta takımımız yeni bir jenarasyon oluşturduğu için tam hazır değildi..Altay maçı zor bir deplasman olacaktır kuşkusuz ancak bizimkiler İzmirden elleri boş dönmezler..

oguz_5528

Kenan oynamasın.Turgay geriye gelsin,Can'a da şans verilmeli

Sempatik Bengülü

celebi

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: celebi - 22 Ağustos 2010, 13:59:28
bence de çünkü topiçi benaçtım :D

abi uğurlu gelirsinde inşallah 3 puan bizim olur