55- Cenk İşler (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 18 Ağustos 2010, 23:23:16

« önceki - sonraki »

AntZ

18 Ağustos 2010, 23:23:16 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 23:51:43 Ant55

● 25.02.1974 Almanya / Köln doğumlu.

● 1980 yılında futbola başladı.

● 1991 yılında Samsunspor'un Köln seçmelerine katıldı ve Samsunspor paf takımına seçildi. Samsunspor paf takımında 1 yıl oynadı.

● 1992 de, Samsunspor profesyonel takımla sözleşme imzaladı.

● 1993 de, 1 yıl Ünyespor'a kiralandı. Ünyespor'da 2. ligde oynadı. Burada çok iyi bir sezonun ardından, bir çok 1. lig takımından teklif aldı. Gaziantepspor'un onu çok istemesinden dolayı, Gaziantepspor'la anlaştı. Daha sonra Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık tarafından gitmemesi konusunda baskı yapıldı ve ikinci imzayı Samsunspor'a attı. Bu ona pahalıya patladı. Federasyon tarafından 1 yıl ceza aldı. Cezalı olduğu 1 yılı Romanya'da geçirdi.

● 1995 yılında, Samsunspor'da 1.lig kariyeri başladı. Serkan ve Celil ile birlikte rakiplerin korkulu rüyası oldu. 1998 yılı sonuna kadarki süreçte Samsunspor formasıyla 28 gole imza attı.

● 1998 yılında Adanaspor'a transfer oldu.

● 2001 yılında Almanya'nın Hannover 96 takımına transfer oldu. Ancak bir takım problemlerden dolayı transfer gerçekleşmedi.
Malesef ki 6 ay kadar oynayamadı, Hannover 96 kulübüyle mahkemelik olmuştu.

● 2001 yılı sezonu ortasında İstanbulspor'a transfer oldu.

● 2003 yılında Konyaspora transfer oldu.

● 2004 ise tekrar çok sevdiği Samsunspor'a döndü. Futbolu burada noktalarım diye düşünüyordu ama olmadı, sezonun diğer yarısında Ankaragücü'nde oynadı.

● 2005 yılnda Kayseri Erciyes Spor'a transfer oldu.

● 2007-2008 Sezonunda Antalya Spor forması altında şampiyonluk yaşadı.

● 2008-2009 Manisaspor'a transfer oldu ve Manisaspor'un süper lig'e çıkmasında büyük pay sahibi oldu..

● 2009-2010 sezonunda Kasımpaşa formasıyla süper ligde oynadı...

● Süper Ligde 100 gol barajını geçen isimlerden birisi oldu. Samsunspor'da oynadığı 112 maçta 35 gol kaydetti. Samsunspor formasıyla Avrupa Kupalarında da 4 gole imzasını attı.

berusa55

Özlemişiz beee  >l< >l< 55 numaranın sahibi geldi!  >l<

AntZ

Efsane Geri Döndü...

55.hakan

55 sahibini bekliyormuş biliyormuş gibi de kimse almamış...herşey kısmet işte...

celebi

Alıntı yapılan: Ant55 - 18 Ağustos 2010, 23:29:40
Abi aklıma geldi de arşiv in olduğu hdd burda değil malesef, internette de bulamadım  :-[
Şimdilik kalsın değiştiririm ben onu

eyvallah kardeşim

cembaba

Bende diyordum neden kimse 55 giymiyor bu sene... İşte efsane gerçekten geri döndü.

minci

Arkadaşlar salı akşamı idm andaydım. Kaleci ahmete forma nolarını sordum. Ona neden 55 numarayı giymediğini sordum. O da bana 55 noyu yönetim kimseye vermediğini söyledi. Demekki Cenk işi önceden varmış >l<

olcay

ya ben  bi haber okumuştum daha geçen sezon bitmeden.cenk röportaj vermiş; "beni samsuna gelmeye çoktan razıyım.birsürü de projem var samsunu tekrar süper lige çıkartmak için.çoğu futbolcudan da söz almıştım,gelmeye hazır" diye..
acaba peşine başka transfer bombaları da gelir mi???

çýlgýnlar1984

seydo55

süper oldu gelişii gercekten  >l< >l< >l< >l< >l<

Kaya

Nerede olursa olsun,hangi formayı giyerse giysin gerçek Cenk İşler SAMSUNSPOR formalı Cenk İşlerdir.55 numaranın sahibi ve bana göre takımında kaptanı hoşgelmiştir.Artık bazı şeyleri erkenden konuşabiliriz.

Turuncu

alperen

Turuncu

Ah bide serkan ile celil olcaktı.

KotuCocuk55