2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Akyol

Alıntı yapılan: radikal-fma - 06 Ağustos 2010, 23:16:48
valla bende çok seviyorum ya sen
Ne yalan söyleyeyim bende bayılıyorum paraya hele nakitse var yaa ooff oooff oooff yani  ;) Ama Cenk gibi Samsun'da ki bir imar işi için belediyeye gidip daha sonra basına "Ben geldim destek istedim ama vermediler" demiyorum! Neyse Çelebi hocamın dediği gibi bize gelmediğine göre sorun yok ;)

lucarelli

Herkes parayı az da olsa sever. Futbolcularda sonuçta 10-15 yılda biriktirdiği ile hayatını devam ettiriyor. Cenk de bu nedenle istediğini yapar ve ben de saygı duyarım. Ancak parayı seçip yok efendim ben Samsunssporluyum geldim de gittim de yönetimde bilmem ne de derse o zaman olmaz işte. Orada bi yanlışlık var demektir. Samsunsporu seviyorsan para demeyeceksin. Parayı seviyorsan Samsunspor demeyeceksin.

SerhaT55

Aytek rizeyle anlasmamıskı erciyeste hayla

furkan5534

SerhaT55

DİALLO GERİ Mİ DÖNÜYOR?
07 Ağustos 2010 / 14:02
Bradley Diallo ve Samsunspor yönetimi arasında yapılan ilk görüşmede ipler koptu. Geri dönüş için havaalanına giderken menajer Ümit Görsoy araya girdi ve kriz şimdilik önlendi. Marsilyalı 20'lik yıldız ile Samsunspor arasındaki sıkı pazarlık tüm ciddiyeti
RAKAMLAR TUTMADI
Samsunspor'un Olimpic Marsilya'dan transfer etmek için Samsun'a davet ettiği 20'lik yıldız Bradley Diallo'nun imzası zora girdi. Diallo'nun Türkiye'ye gelmeden önceki söylediği rakam ile şimdi ki yönetimi sunduğu rakam arasında büyük farkların olması yönetimin işini bir hayli zorladı. Samsunspor Başkanı Erkut Tutu ile FIFA lisanslı Menajer Ümit Gürsoy, Diallo ve menajerlerini ikna etmek için adeta büyük çaba sarfediyor.

GÜRSOY ARAYA GİRDİ
Kartepe'de yapılan kampın son gününde Samsunspor teknik direktörü Hüseyin Kalpar ile tanışan Diallo daha sonra Samsun'a dönmüştü. Burada yöneticilerle yapılan ilk görüşmede iki tarafta mütabakat sağlayamadı. Yötemli yapılan ilk görüşmede rakamlar arasında büyük farklılığın olması üzerine Diallo ve menajerleri geri dönmek için uçak biletlerini almışken menajer Ümit Gürsoy ara girerek krizi şimdilik önledi. Özgür KALANBAK

sercan5592

jean

ıns hepsı ıse yarar hele su yabancıların ıyı cıkması lazım

Burak

ümit gürsoy bunlara reklam parası mı veriyor her seferinde FİFA lisanslı menejer diye belirtiyorlar anlamadım ? 1dk!!! 1dk!!!

kale5501

olsun belirtsinler adam iş yapıyor elinden geleni yapıyor bunun gibi iki adm daha olsa süper ligde kafaya oynarız

SerhaT55

eski futbolcumuz turgut yenı takımı ankaragünde 7 numarayla oynucak

isyan

Alıntı yapılan: Serhat - 07 Ağustos 2010, 22:53:29
eski futbolcumuz turgut yenı takımı ankaragünde 7 numarayla oynucak
55 numarayi giyecegim diye Reportaj vermisti, Tam Sahtekar

celebi