2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

maviay55

hadi hayırlısı bekliyoruz özkan inş dediğin gibi cıkar

eLLis

Forvete yıldız futbolcu kim olabilirki cenkmi yoksa

Kodalak

o olmaz diyorlar bende sordum,bende merak ediyorum açıkcası...

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Ağustos 2010, 12:08:22
Golcü dediğin şöyle duruşuyla bi ürkütecek rakibi.
Ayağına topu aldığında ayağa kaldıracak tribünleri.
Golcü dediğin duracağı yeri bilecek..
Golcü dediğin eşittir Cenk :D :D :D

Negüzel tarif ettin. Kesin ikisinden biri...

Alex Agbo - Caner Çolak ;D

Sol Açık

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Ağustos 2010, 12:00:13
Anıl Taşdemir ile ilgili çok olumlu referanslar geliyor kamptan. İnşalah iyi çıkar ama ben halen iyi bir GOLCÜ alınması taraftarıyım, İbrahim Üllümle falan gitmez koca sezon.

Daha önce de birkaç kez yazmıştım. Anıl çok yetenekli bir oyuncudur diye...

Alıntı yapılan: Sol Açık - 21 Temmuz 2010, 13:31:02
Ayrıca çok dikkat çekmese de Anıl Taşdemir'den çok umutluyum, bu sezon bizi yukarıya taşıyacak isim olabileceğini düşünüyorum...

Alıntı yapılan: Sol Açık - 29 Temmuz 2010, 19:17:36
Ben halen Anıl'ın gelişine inanamıyorum. Üzerine Umut da olursa pek çılgın birşey olurdu...
Ama belli de olmaz, eğer bu sezon da çok oynatmayacaklarsa, "kiralık" olduğundan gönderebilirler (umarım öyle olur)...

Ankaragücü'nden kiralanacaklar önemli bence. Bir golcü oradan bulunabilir (malum bir sürü oyuncuları var). Halen eğer alınabiliyorsa Umut'un da alınmasının harika olacağını düşünüyorum. Bu 2 oyuncu da süper ligde oynayabilecek düzeydeler, biraz gelişirlerse yıldız olabilirler...

jean

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: jean - 02 Ağustos 2010, 13:38:46
isimleri varmi alinacak oyuncularin

muhtemelen isim koymuşlardır Samet, yoksa bir kahramanlık yapmlarını beklediklerini sanmıyorum... :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Ağustos 2010, 14:03:10
muhtemelen isim koymuşlardır Samet, yoksa bir kahramanlık yapmlarını beklediklerini sanmıyorum... :)

hahahahahahahahahahah  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

pitbul055

babasamsunlu

Vallaha mı kardeşim..Gerçekten anlamadın mı ? :)

Bunların yapmaya çalıştığı şey dötlerinde patlar inşşallah...Almayız okumayız ne yapalım...

Ertuğrul Sağlam

Geçen sezon Bjk A2 de oynayan Can Erdem vardı, geçen sezon ikinci yarı sezon Siirtspor'da kiralık oynamıştı. A2 Liginin sadece yarısında 17 gol atmıştı, bu çocuğu tv'dende birkaç defa izledim alınabilse takımımıza çok faydalı olacağını tahmin ediyorum. Fiziği tekniği ve süratini gol becerisi ile birleştirmiş tam aradığımız forvet... TFF'de sözleşmesi bitmiş gözüküyor...

beşnumara

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 02 Ağustos 2010, 15:04:21
Geçen sezon Bjk A2 de oynayan Can Erdem vardı, geçen sezon ikinci yarı sezon Siirtspor'da kiralık oynamıştı. A2 Liginin sadece yarısında 17 gol atmıştı, bu çocuğu tv'dende birkaç defa izledim alınabilse takımımıza çok faydalı olacağını tahmin ediyorum. Fiziği tekniği ve süratini gol becerisi ile birleştirmiş tam aradığımız forvet... TFF'de sözleşmesi bitmiş gözüküyor...
can erdem denizli ile anlaştı diye biliyorum.Kaldı ki can erdem'in sözleşmesi bitse bile sekiztaşa yetştirme bedeli ödemeden kimse can erdemi alamaz tabii N.Ş.A'da :)

Tufan

can erdemi bizzat tanırım Kocaelide oynarken Eskişehire geldiğinde biz gezdirmiştik o şımarıktan topçu falan olmaz 23 yaşına geldi güya  patlama yapacak

55Melek55

tufan55 belki gec patla hemen patlayiyamiyordur