2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: Burak - 26 Temmuz 2010, 09:04:16
stoper   şimdi şöyle birşey var bu vatandaş azeri olduğu için udoh u da alabilirler onu da alırlarsa tadından yenmez

O da olur da iyi bir yabancı sol bek olursa daha iyi olur sanki.

babasamsunlu

Ya ne doymak bilmez taraftarsınız be kardeşim :D :D

Yok oda olsun buda olsun şunu da alalım eflan fıstık :D :D

Şaka bir yaana haklısın Murat..Sol bek lazım ..Ama geçen seneyi yaşadıktan sonra bu sene sol beksizde Şampiyon olurmuşuz gibi geliyor bana :D :D

erkutdem55

Akan bu sol bek takıntısı senin yüzünden ortaya çıktı.Bütün sezon Orhannn diye çığırdın statta.Dünya kadar adam aldık sol  bek alınmayınca kimse tatmin olmuyor.

:D :D :D :D :D :D :D

İki stoper alınırsa artık sol bek de beklemeyin arkadaşlar.Kadro içinde bir şekilde rotasyon sağlanır.Abarttık mı ne :)

Burak

udoh u da alsınlar sol bek istemem ne bu dünya karması mı kuracağız türkiye'nin en iyi sol bekleri diye lanse edilen isimler deli ibo ve h.balta onlar bile iyi sol bek değiller zaten hem dünya da  hem türkiye'de sol bek sıkıntısı var. örnek barcelona kaleden sonra en zayıf oyuncu sol bekte maxwell  aynı şekilde real madrid en zayıf ı takımın diğer bölgelerine göre sol bek hatta çoğu takımda sağ ayaklı adamlar dahi oynuyor bknz.almanya milli takımı boateng 

AntZ

Öncelikle kendimi, sonra da sizi şiddetle kınıyorum  :D
Azerbaycan milli takımının sol bekini almışız daha ne sol beki yahu  :D

Bak sen Allah'ın işine, meğer bizim Saşa sol bek değil miymiş, wikipedia öyle diyo  :) Tamam Udoh'u alsınlar ben de başka transfer istemiyorum.  :)

http://tr.wikipedia.org/wiki/Sa%C5%9Fa_Yunuso%C4%9Flu

erkutdem55

Bütün gazetelerde bu adam için stoper yazıyor.Ben bişey söylicem arkadaşlar.Kalpar Hoca kim alınırsa alınsın bence sol bekte hemşerisi Orhan'ı oynatacak.Geçen sene o berbat performansına rağmen hiç kesmedi.Ben değişiklik yapacağını kesinlikle düşünmüyorum.Umarım yanılırım.

erkutdem55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 26 Temmuz 2010, 09:51:45
Taraftar onu ıslıklarsa dönüp söver dedi...İnşallah burda o hareketlerini frenler burası azerbaycana benzemez :D

Turgut - 1.Çinko
İ.Ummak - 2.Çinko
Saşa - Tombala
Alışığız bişey olmaz. ;D  ;D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 26 Temmuz 2010, 09:58:34
Turgut - 1.Çinko
İ.Ummak - 2.Çinko
Saşa - Tombala
Alışığız bişey olmaz. ;D  ;D

hahahhah :D :D tombala derken neyi kasdetmek istediniz sayın demircioğlu :D :D :D

veis

hazırlık maçlarını esas alırsak golcü sıkıntısı var gibi.takımın en golcüsü ersin veli.gol yemiyoruz defans biraz daha oturmuş durumda durumda.ama bence bu takımın kalesi güven veriyor ortasahada hep top yapacak adam arar dururduk şimdi anılda hakan bayraktarda iş yapar.defansa bir takviye ve hakan akmanında affedilmesi durumunda çok iyi ve geniş bir kadromuzun olucagını düşünüyorum.

erkutdem55

Hakan Akman'ı affetmeyecekler.Son kamp dönemine girildi,affetseler sanırım ederlerdi.Forvet sıkıntısı yaşayacağız bu kesin.Goller yine orta sahadan gelecek.

AntZ

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 26 Temmuz 2010, 09:50:49
Bütün gazetelerde bu adam için stoper yazıyor.Ben bişey söylicem arkadaşlar.Kalpar Hoca kim alınırsa alınsın bence sol bekte hemşerisi Orhan'ı oynatacak.Geçen sene o berbat performansına rağmen hiç kesmedi.Ben değişiklik yapacağını kesinlikle düşünmüyorum.Umarım yanılırım.

Ben de stoper biliyorum, wikipediada sol bek yazıyor, onun yalancısıyım. Muhtemelen stoper. Sol bek olmasını istediğim için görür görmez ona inanmak geldi içimden herhalde  :)

Alıntı yapılan: veis - 26 Temmuz 2010, 10:04:38
takımın en golcüsü ersin veli.

Sabah sabah beni güldürdünya Allah ta seni güldürsün  :D

veis

ama gerçekden öyle.misal herkesi yıkan güçlü diri golcümüz zenkeden daha gol haberi alamadık.allahım aman gürcüye benzemesin bu.

babasamsunlu

Orta sahanın gol yüzdesi fazla olur bu sene..Hatta ben Murat Yıldırım dan bi 10 gol bekliyorum.

**55

Ertuğrul Sağlam

Fatih Yiğituşağı konusu ne oldu arkadaşlar bilgisi olan varmı? hiçbiryerde adı geçmiyor....