2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: beşnumara - 15 Temmuz 2010, 15:11:27
ısaac'ı aramıştır vatandaşı olarak ama içeriğini de gazete uydurmuştur

illaki.. her gelen adam buyuk kulub.böle kulube geldıgım ıcın cok mutluyum.kanım kırmızı beyaz akar.hakkarispora gıtse hayalımın takımı cok mutluyum kanım mor sıyah akar cart curt.hepsi tıraş

furkan5534

Cenk İşler Gelsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

radikal-fma

Alıntı yapılan: Ant55 - 15 Temmuz 2010, 15:46:02
Komplo teorisi: Yönetimin konuştuğu tutuca dilinde "transfer yapılabilmesi için oyunculara ön ödeme yapılması gerekiyor, 2,5 milyona ihtiyaç var" cümlesi, Türkçe de "tahta birileri tarafından kapatıldı ama açıklamaya cesaretimiz yok, 2,5 milyona ihtiyacımız var, bulursak sessiz sedasız tahtayı açıp transfer yapacağız" anlamına geliyor. Ne de olsa tahta kelimesini ağızlarına aldıklarında başlarına ne geleceğini ve o koltukta oturamayacaklarını biliyorlar. Tahtanın açılmasını beklerken ön görüşme yapılan futbolcuları da yürüyüşten sonra apar topar Samsun'a davet ederek tepkileri dindirmeyi planlıyorlar. Planlar tutmadı da değil, ne Adnan Bahadır'ın yazısını konuşan var ne de yürüyüşten önceki tepkiler. Mutluluktan uçuyoruz, sevgi pıtırcıkları olduk hepimiz, şampiyonlar ligi ayarında kadro kuruyoruz.

Dedimya komlo teorisi, tamamen uydurma.  :-X
imzamı altına atıyorum aynen öyle acı gerçekler uyan uykudan ey taraftar

King1965

:-X :-X :-X YONETIM AGUBETUYU KACIRIRSAN ARTIK AGIZIMI ACCAM  :-X :-X :-X >:(

isyan

Agbetu ve Zenka´yi bilmem´de, Cenk Isler bi gelse  :) :)

Ertuğrul Sağlam

Bir Allahın kulu çıkıpda demiyorki şu futbolcuları kesin olrak transfer ettik bize burda kriz geçirtiyorlar....

Cenk İşler'i istiiiiiiiiyyyoooooooruuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzz >:( >:(

isyan

Cenk İşler´i getirseler Play-Off garanti ztn, ölüsü yeter getirebilirler insllh  >l<

AntZ

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 15 Temmuz 2010, 17:39:57
Cenk İşler'i istiiiiiiiiyyyoooooooruuuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzzz >:( >:(

Bırakın bu işleri, alalım da takım süper lige mi çıksın?  >:(

mehmet yılmaz

Erkut Tutu'dan her türlü dalavere beklenir, olacak demiyorum ama olabilecek hiç bir kötü gelişme beni şaşırtmaz!
Önümüzdeki hafta şartlar ne olursa olsun, bütün tribün grupları bu şahsiyetin Samsunspor başkanlığını telaffuz edememesi için yeniden bir aksiyon yapmamaız lazım. Basın bildirisinde okunan ifadeleri üstüne alınmadı sanırım!

holigan5565

bu yönetimin samsunlu ve samsunsporlu oyunculara karşı bi problemi var şu ana kadar hiçbir samsunsporluyum diyeni almadılar cenki de hiç almazlar

kabacevizli55

Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, her mevkide alternatifli oyunculardan kurulu bir takım oluşturduklarını belirterek, "Kamuoyunu heyecanlandıran transferler yaptığımıza inanıyorum" dedi.Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, yapılan transferler ve biten ilk etap kampını değerlendirdi. Haluk Tan, "Öncelikle alternatifi bol oyunculardan kurulu bir takım oluşturduk. Kalemizde Ahmet Şahin gibi önemli bir isim varken, yine bu ligin tecrübeli kalecilerinden Kılıçarslan'la da anlaştık. Hakan Bayraktar, Agbetu ve Simon Zenke gibi transferlerin de kamuoyunu heyecanlandırdığına inanıyorum. Hedeflerimiz doğrultusunda iyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum" derken kampa ilgili olarak da "Birçok antrenmanı izledim. Futbolcularımız ellerinden gelenin ey iyisini yaparak hazırlandılar" diye konuştu.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=69372

Lusage

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 15 Temmuz 2010, 18:09:14
Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, her mevkide alternatifli oyunculardan kurulu bir takım oluşturduklarını belirterek, "Kamuoyunu heyecanlandıran transferler yaptığımıza inanıyorum" dedi.[/url]

Hangi transfer ? Kimleri almışız?

İmza attıklarına dair belge var mı ? Yok...

Fotoğraf var mı? Yok...

Resmi sitede bir açıklama var mı? Yok...

Amatör kulüp mü yönetiyorsunuz????

>:( >:( >:( >:(

holigan5565

en azından bir yönetici konuşmuş haber gazeresine (yalan haber değilse) ilk kez agbetu hakan bayraktar ve zenkenin transfer edildiğini bir yöneticinin ağzından duyuyıoz bu insanlık için küçük ama basiretsiz yönetimimiz için büyük bir adım hayırlı olsun

isyan

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 15 Temmuz 2010, 18:09:14
Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, her mevkide alternatifli oyunculardan kurulu bir takım oluşturduklarını belirterek, "Kamuoyunu heyecanlandıran transferler yaptığımıza inanıyorum" dedi.Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, yapılan transferler ve biten ilk etap kampını değerlendirdi. Haluk Tan, "Öncelikle alternatifi bol oyunculardan kurulu bir takım oluşturduk. Kalemizde Ahmet Şahin gibi önemli bir isim varken, yine bu ligin tecrübeli kalecilerinden Kılıçarslan'la da anlaştık. Hakan Bayraktar, Agbetu ve Simon Zenke gibi transferlerin de kamuoyunu heyecanlandırdığına inanıyorum. Hedeflerimiz doğrultusunda iyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum" derken kampa ilgili olarak da "Birçok antrenmanı izledim. Futbolcularımız ellerinden gelenin ey iyisini yaparak hazırlandılar" diye konuştu.
http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=69372   Gecen seneden ders cikardilar anlasilan, yedek kaleci aldilar. Nazar deymez insllh  :P

vanlioglu

agbetu ile zenkeyi almak kolay iş değil. aslan yönetimim kaplan yönetimim öyle heyecanlıyım ki içim kıpır kıpır (: sizden değil yönetici mahalleye muhtar bile olmaz. verdiğiniz sözlerin birini dahi görmüş değiliz buna rağmen yiyemediğiniz dalga'nın altında hala neden yatmaktasınız onu ise hiç anlamış değilim