2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Gelenler

Hüseyin Öztürk (Cerezköy) *  - 
Kemal Tokak (Dardanelspor)  ? 
Ugur Killi (Lüleburgazspor)  ? 
Hakan Bayraktar (Gaziantepspor)  ablösefrei 
Anil Tasdemir (Ankaraspor)  ? 
Ismail Hacihafizoglu (Bafra) *  - 
Fatih Yigitusagi (TeBe Berlin)  ablösefrei 
Akeem Agbetu (Sivasspor) *  ? 
Emrullah Salk (Caykur Rizespor)  ablösefrei 
Ali Kuleli (Bugsasspor)  ? 

Gidenler
Oktay Delibalta (Genclerbirligi)  ablösefrei 
Turgut Sahin (Ankaragücü)  700.000 € 
Yavuz Onuk (Unbekannt)  ? 
Ilhan Ummak (Unbekannt)  ablösefrei 
Adem Gezici (Turgutluspor)  ? 
Cengiz Bicer (Mersin)  ? 

Summe: 0 Summe: 700.000 

tabi bunlar transfermarkt a göre

FaTiH_HaN

Acaba kongrede aday olacak bir isim para verip tranferleri mi yonlediriyor?

55Melek55

cenk isler please lütfen cenk 55 nr

bizi sampiyon yap futbolu birak co-tranier ol uzun yillar samsunsporda hocalik yap
daha neyi beklyiorsun fedakarlik yap

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Burak - 13 Temmuz 2010, 19:30:09
hakan akman bu takımda direk oynayacak bir futbolcu değil bence yukarılarda da bi arkadaşın bahsettiği gibi bize atılacak golleri atacak oyuncu lazım 2. forvet değil şöyle 1.80 1.90 arası pivot santrafor tarzı 4-2-3- 1 gibi bir dizilişimiz olacağını düşünüyorum

bence hakan cok ıyı bır forvet olmaya aday futbolcudur yeteneklı oldugunu dusunuyorum sercana turguta sefa ya verılen sansın ona da verılmesı gerektıgını dusunuyorum sercanı onca yaptıklarına ragmen bu takımda tutuyolarsa hakana da bu sans verılmelı adam taraftara kufur ettı takıma beddua ettı takımda kaldı hakan taraftarı ıncıtecek bı laf soylemedı ekmegını yedıgı kendısını var eden kulube beddua etmedı benım gorusum bu   ha sakın yanlıs anlama senın sercanı savundugunu fln soylemıyorum genel olarak kendı goruslerım bunlar

Lusage

Alıntı yapılan: germencisse - 13 Temmuz 2010, 20:11:48
Transfermarkt.de sitesine göre;Uğur Kıllı,Anıl Taşdemir,Hakan Bayraktar,Akeem Agbetu,Fatih Yiğituşağı,Ali Kuleli,Kemal Tokak ve Emrullah Şalk resmen bizde gözüküyor...tüm camiamıza şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.. >l< >l<

Heves kırmak istemem ama yönetim anlaşmış olsa bile Tff de kulüpleri Samsunspor olarak gözükmüyor. O yüzden imza attıklarına dair fotoğraf görmeden veya Tff de Samsunspor oyuncusu olduğuna dair bilgi olmadan hayallere kapılmayalım.   :'( >:(

AntZ

14 Temmuz 2010, 03:24:58 #1850 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2010, 03:27:06 Ant55
Alıntı yapılan: Lusage - 14 Temmuz 2010, 03:23:31
Heves kırmak istemem ama yönetim anlaşmış olsa bile Tff de kulüpleri Samsunspor olarak gözükmüyor. O yüzden imza attıklarına dair fotoğraf görmeden veya Tff de Samsunspor oyuncusu olduğuna dair bilgi olmadan hayallere kapılmayalım.   :'( >:(

1-2 senedir transfer sezonunun bittiği gün güncelleniyor TFF sitesindeki bilgiler. Ayrıca Transfermarkt.de sitesindeki bilgiler resmi değil, takım sorumlularının edindiği bilgilerle eklediği veriler. Samsunspor'la ilgili bilgileri de sitemizde de üye olan Sunbeam arkadaşımız güncelliyor.

Lusage

Alıntı yapılan: Ant55 - 14 Temmuz 2010, 03:24:58
1-2 senedir transfer sezonunun bittiği gün güncelleniyor TFF sitesindeki bilgiler. Ayrıca Transfermarkt.de sitesindeki bilgiler resmi değil, takım sorumlularının edindiği bilgilerle eklediği veriler. Samsunspor'la ilgili bilgileri de sitemizde de üye olan Sunbeam arkadaşımız güncelliyor.

Şimdi baktımda haklısın. Çoğu transfer Bilgi Bankasına geçmemiş. :-X

Transfermarkt ise resmi olmadığıdan işini %100 doğruda yapsa inandırıcı olmuyor. :(

İmza atarkenki fotoğrafları beklemek en iyisi galiba :'( :'(

lucarelli

İmzalar atılsa da şu transfer keşmekeşi sonlansa.. Bİlsek kimi aldık, kimi sattık.

İlhan için çok sevnidim. Bizden uzak olsun...

Burak

bugünki denge ve haber gazetesindeki habere göre SİMON ZENKE SAMSUNA gelmiş sabah antremanına çıkması bekleniyormuş

kavak_55

inaşallah bu sene kafaya oynarız.bizler bankasya takımı değiliz birileri  bunu bunu anladı galiba bu şahre sahip çıkan her iş adamı hiç bir zaman kaybatmez rahmetli menteşoğlunu örnek almıyor iş adamları  kim tanıyordu  menteşoğlunu  samsunspordan önce gazete manşetlerini kaç defa  süzledi samsunspordan önce. bu takıma şehre sahip çıkan herkezden razı olsun. sahip çıkmayanları bildiği gibi yapsın. İNŞALLAH BU SENE SÜPER LİG ÖZLEMİ BİTECEK ARTIK SÜPER LİGDE  İZLEMEK İSTİYORUM SAMSUNSPORUMU. TÜM TARAFTARA  SAMSUNSPORLULARA SELAMLAR.

berusa55

AlıntıVE ZENKE SAMSUN'DA

14 Temmuz 2010 / 11:26
Kırmızı-Beyazlı yönetim, Agbetu'dan sonra Strasbourg'un forveti Simon Zenke'yi de dün akşam Samsun'a getirdi

FIFA Lisanslı Menajer Ümit Gürsoy ve gazetecilerin havaalanında karşıladığı Zenke ile Samsunspor büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Zenke, bugün sabah yapılacak antrenmanda takım arkadaşlarıyla tanışacak

GÜRSOY ÖNCÜLÜK ETTİ
Samsunspor'un bir süredir temas halinde olduğu olduğu Strasbourg'un forveti Simon Zenke dün akşam saatlerinde Samsun'a geldi. Saat 18.00'de İstanbul'dan Samsun'a havalanan Zenke'yi havaalanında Menajer Ümit Gürsoy ve gazeteciler karşıladı. Havaalanında yapılan kısa bir görüşmenin ardından Simon Zenke, menajeri ve Ümit Gürsoy Nuri Asan Tesisleri'ne gittiler. Burada yöneticilerle bir araya gelen Simon Zenke ile büyük ölçüde anlaşma sağlandı.

ÇOK TALİPLİSİ VAR
Bank Asya'da bir çok takımın peşinde koştuğu almak için büyük çaba sarfettiği Simon Zenke'nin bugün takımla birlikte antrenmana katılması bekleniyor. Samsunspor yönetim kurulunun teknik ekibin raporu doğrultusunda bir de stoper mevkiine yabancı oyuncu alması bekleniyor. Stopere alınacak oyuncu ile birlikte yabancı oyuncu transferini tamamlamış olacak Kırmızı-Beyazlı ekipte gözler yerli transferlere çevrilecek.

Özgür KALANBAK

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=43415

LisandroLopez

Golcü özelliği varsa Agbetu'yla birlikte iyi işler yapabilir..

**KaR6**

ümit gürsoy, bu da tutarsa dile benden ne dilersen..

ama tutmazsa çekeceğin var :)

babasamsunlu

Ya  abi umutlanacam bak..bu kadar çok haber yayınlamayın bu sitede :D

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 14 Temmuz 2010, 11:50:31
ümit gürsoy, bu da tutarsa dile benden ne dilersen..

ama tutmazsa çekeceğin var :)

Bu Ümit bizim eski futbolcu Ümit mi Mustafa.??