2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

Mustee13

Hakan Bayraktar ve Şehmuz ismini okuyunca ben de çok umutlandım. Umarım doğrudur ve alabiliriz istediğimiz futbolcuları...

Bunların yanına Şenol ile bi de Gol atabilen birini alırsak dadından yinmez :)

Bence bu sene 50 puan altına düşmeyiz...Ekstra bi kaç puanla da play-off oynarız...

mehmet yılmaz

Hakan Bayraktar kesinlikle aradığımız tipte bir futbolcu. Samsun doğumlu olması da ilginç bir rastlantı olsa gerek... Şeymuz Özer'le de ciddi ciddi ilgileniyorlarmış, geçen sezon çok da istikrarlı değildi Altay'da...

Ben en çok yabancı transferlerini merak ediyorum, kimi alacaklarını değil, acaba bir tane bile işe yarar adam bulabilecekler mi?

Ertuğrul Sağlam

Güngörenli Hakan için çok olumlu şeyler okudum ama ona Süperlig'dende çok talip olduğunu biliyorum.
Altaylı Şehmus ise Bankasya'da Samsunspor için biçilmiş kaftan harika bir transfer olur.
yanlız bu Hakan Bayraktar ve Veysel Cihan konusu beni hiç sarmadı özellikle Veysel Cihan :-\ :-\ :-\

mimar55

inşallah allahım utandırma bu sene bizi... .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:. .:.:.

celebi

BEN HİÇ UMUTLANMIYORUM DOĞRUSU. imzayı atarlar fotolarıonı neyim görürüm SAMSUNSPOR formasıyla işte o zaman.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 08 Haziran 2010, 13:00:08
Gurbetçi Fatih listede
08 Haziran 2010 / 10:51
Kırmızı-Beyazlı ekip, Almanya'nın FC-Erzgebirge takımında forma giyen Fatih Yigitusagi'yi transfer etmek için harekete geçti

1984 doğumlu Hannover 96 ve Bundesliga'da da forma giyen forvet Fatih için menajeri Ümit Gürsoy, "Çok kaliteli bir oyuncu. Samsunspor'a faydalı olacağını düşünüyorum" dedi. Samsunspor'un dışında bir çok Süper Lig takımınında transfer gündeminde olan başarılı oyuncuyu Samsunspor'a yönlendirmek için yoğun mücadele sergilediğini ifade eden Menajer Gürsoy, "Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile bu oyuncu hakkında görüşmelerimiz sürüyor. İnşallah her iki taraf içinde hayırlısı olur" dedi.
FATİH'İN KARNESİ
2006-2007 SV Yeşilyurt: 27 Maç 13 Gol, 8 Asist
2007-2008 Türkiyemspor: 27 Maç 33 Gol 9 Asist (GOL Kralı, Regional Liga Şampiyonluğu)
2008-2009 Erzgebirge Aue
2008-2009 Hannover 96: 22 Maç 8 Gol 9 Asist
2009-2010 TEBE : 27 Maç 7 Gol 6 Asist (Bu sezon 7 kez Altın karmaya seçildi)

Bu çocuk için Türkiyemspor yöneticilerinden birinden oldukça iyi referans var..Geçen sezon Te-be den parasını alamamış hiç..Geçen sezonu fazla kale almayın diyor..İstesin Samsunspor bağlantı kurabilecekve bu  adamı  Samsunspora kazandıracak elemanda Samsunda...  ::)

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 08 Haziran 2010, 15:33:27
BEN HİÇ UMUTLANMIYORUM DOĞRUSU. imzayı atarlar fotolarıonı neyim görürüm SAMSUNSPOR formasıyla işte o zaman.
bide ben alıntı yapayım ;D ;D ;D

Jnr.Serkan

FC-Erzgebirge takımında forma giyen Fatih Yigitusagi ye gerçekten yönetim teklif yapmış.haftaya netleşcekmiş adamla facebooktan iletişim kurdum hemen :) hepimiz menejerlere taş çıkartırızda sanal alemde harcanıyoruz :D :D Adama adanspor maçının resminide attım.transfer işi tamamdır oldu bilin :D :D :D

sadece55

Şeyhmus çok beğendiğim bir pivot santrafor iyi beslendiği taktirde gerçekten çok gol atar...Alınmasını çok isterim

berusa55

İcraaat icraaaaaaaaaaaaaat. Hadi artık birini de aldık diyelim şu kadar geçen isimden sonra.. Tam da başlığa uygun yazılanlar. Haber yorum dedikodu.  :D

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Haziran 2010, 17:07:23
İcraaat icraaaaaaaaaaaaaat. Hadi artık birini de aldık diyelim şu kadar geçen isimden sonra.. Tam da başlığa uygun yazılanlar. Haber yorum dedikodu.  :D

berusa@ bırakta kendimizi avutalım gönlümüzü eğlendirelim.... ;D

berusa55

08 Haziran 2010, 17:21:11 #656 Son düzenlenme: 08 Haziran 2010, 17:23:04 berusa55
Avuna avuna bir hal olduk. Yeter da Ertan dostum  :D

samsunmania

Bize iyi de kanat oyuncuları lazım. Sağ ve sol. İşte o zaman uçarız. Orta saha ve forveti adı geçen yuncularla takviye edersek (cihan hariç) çok iyi olur. Ayrıca şeyhmuz'un yanına fırsatçı bir golcü olursa dadından yinmez o zaman.

Akyol

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Haziran 2010, 18:05:51
Şehmus'u aldın mı yanına da araya kaçan forvet alacaksın arkasına da top atacak adamlar alacaksın.
sen ankaragüçlü turgut'tan bahsediyosun sanırım güzel kardeşim aahh bizde olsaydı  :D :D

Gorkem