2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

Gorkem

şenol iyi transfer olur inşallah gelir

Mustee13

insanlık denen bi şey de yok bunlarda... hadi para yok sözleşme yenileyemiyosun diyelim.. adamlık gösterip futbolcunla bi görüş bi konuş di mi.. belki daha az paraya oynıcak... para yok diye de bu kadar savsaklık olmaz ki...

hem sadece bizde değil kimse de yok para... yani bizdeki futbolcular başka bir kulübe gitse bizden alabildiğini bile alamayacaklar. bunları futbolcular da biliyo.. o yüzden herşeyiyle kaliteli olan yerde kalmak istiyorlar.

yönetici zekasından mahrum, düz mantık insan bunların hepsi...

Ollivanders

Allah belanizi vrsn hepinzin bu samsunspor sizin eserniz basiretsiz kafalari basmayan yonetici bozuntulari!

kuzey55

Kodalak

red_white

erkutdem55

Oktay Gençlerbirliği ile anlaşmış.Oktay gibi bir futbolcunun bedava gitmesine sebebiyet veren herkesin Allah belasını versin,Samsunspor tarihinin yüz karaları.

Erkut Tutu denen herif yüzünden adımı değiştircem.

Dartagnan

Akyol

Evet bomba transferler başladı emeği geçenlerin Allah cezasını versin >:( >:(

kuzey55

Alıntı yapılan: Kodalak - 28 Mayıs 2010, 10:19:45
kesinmi

satılmak zorunda çünkü para yok.çünkü metro işi yattı.

bu arada ahmet şahin seneye de takımda parasındaki iyileştirmede anlaşılırsa.parası ödendi.

mimar55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 28 Mayıs 2010, 10:32:35
Oktay Gençlerbirliği ile anlaşmış.Oktay gibi bir futbolcunun bedava gitmesine sebebiyet veren herkesin Allah belasını versin,Samsunspor tarihinin yüz karaları.

Erkut Tutu denen herif yüzünden adımı değiştircem.

hayırlısı olsun....daha transfer bombaları bekliyoruz.....aq >l< >l< >:( >:(

Ertuğrul Sağlam

Metro Turizm Başkan Danışmanı ve İletişim direktörü Necmi Hatipoğlu Samsunsporluları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Metro Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ün Samsunspor'la ilgili çok büyük projeleri olduğunu vurgulayan Necmi Hatipoğlu, Galip Öztürk Samsunspor'un geleceğini kurtarma adına çalışmalar yürütüyor. Profesyonel ekiplerin üzerinde çalıştığı çok ciddi kaynak yaratma modeliyle Samsunsporu Süper lige taşımakla kalmayıp, Bursaspor gibi Şampiyonluk yaşayacak bir ekip yaratma projemiz var ve bunuda tamamen Samsunspor sevdası için yapıyor. >l< >l< >l<

Haber

Babasamsunlu@ Kaç gündür güzel bir haber yokmu diye bağırıp duruyordun al sana güzel bir haber.... ;D

erkutdem55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 28 Mayıs 2010, 10:35:51
ciddi misin abi yaaa :( :(

Valla kardeşim dün sitede bir arkadaş yazmıştı inanmamıştım ama bugün 3 tane yerel gazete haberi okudum.Maalesef doğru  :( :( :(

Günlerdir Erkut Tutu yu arıyorum açmıyo,yapacağım bişey kalmadı şeklinde yazıyor.

babasamsunlu

Evet bir çok kişi gibi bende Oktayın iyi bir takıma gidemeyeceğini düşünürken o süper ligdeki bir takıma transfer yaptı.. Helal olsun Oktay..Başarılı olursun inşallah...

Biz seni çok sevdik...Gelirsen yine bekleriz.

Adresimiz aynı.Türkiye Furbol Federasyonu Bankasya 1.Lig 15.sıra...

babasamsunlu

@ 6 Ertuğrul Sağlam

Valla hocam ben görmeden inanmamaya devam edeceğim.Boş konuşmalara karnımız tok..Çok heycanlandırıyorlar sonra içimizde kalıyor..

Dediğim gibi tek kurtuluşu milyonları bol olan,kafası çalışan bi Samsun ve Samsunspor manyağı gelmeden bu işler düzelmeyecek.. ;) ;) ;)