2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Genç oyuncumuz Oğuzhan Azgar'a Rusya ligi şampiyonu Rubin Kazan talip olmuş.
Yönetim kendilerine gelen bu teklifi Oğuzhan'ın ailesine ve eski yöneticimiz olan amcası Abdi Azgar'a iletmiş Abdi Azgar ise Oğuzhan'ın Samsunspor'da oynamasından yana olduğunu belirtip transferine izin vermemiş....

Halk

ahmetsefa55

adamlar oguzhanı taa rusyadan takıp edıyolar bızımkıler hala kenanla takılıyolar  :o

radikal-fma

jean

abiler iki gundur arabada yoldaydim fransaya geri geldim takip edemedim transfer sezonu bittimi

Lusage

Emre İncemollaoğlu ile Zeytinburnu'dan gelen Mustafa Gürel'in lisansları bugün çıkmış. Ama Jonathan Quartey henüz çıkmamış  :o

Transfer sezonuda bitti. İnşallah güncelleme sorunu vardır  :-\

Lusage

JONATHAN QUARTEY      

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri    :    AKRA /GHANA
Doğum Tarihi    :    15 Nisan 1988
Uyruk    :    GHA
Futbolcu Temsilcisi    :    
Lisans Bilgileri
Lisans No    : 15234
Kulüp    : SAMSUNSPOR
Sözleşme Başlangıç T.    : 1 Eylül 2010
Sözleşme Bitiş T.    : 31 Mayıs 2011

>l< >l< >l< >l<

olcay

01 Eylül 2010, 23:03:55 #3591 Son düzenlenme: 02 Eylül 2010, 04:06:36 Ant55
helal yaa.kenanla bu iş olcak gibi değildi zaten

cgr

Simdi TRT'de Mac Hikayelerini izlerken gordum. Caner Altin ve Mustafa Cicek Diyarbakirda...

s_uzunkaya

daha önce konuşuldumu bilmiyorum ama zenke nin bonservisini de aldıkmı biz. kiralık filan değildir inşallah?

Lusage

Alıntı yapılan: slazenger - 02 Eylül 2010, 03:04:24
daha önce konuşuldumu bilmiyorum ama zenke nin bonservisini de aldıkmı biz. kiralık filan değildir inşallah?

2 yıllık sözleşmesi var.

King1965

Alıntı yapılan: Lusage - 02 Eylül 2010, 03:24:39
2 yıllık sözleşmesi var.

Sözleşme Başlangıç T.    : 1 Eylül 2010
Sözleşme Bitiş T.    : 31 Mayıs 2011

1 yıllık ımzaladı

AntZ

Alıntı yapılan: Gurbetci-Samsunsporlular - 02 Eylül 2010, 11:44:26

Sözleşme Başlangıç T.    : 1 Eylül 2010
Sözleşme Bitiş T.    : 31 Mayıs 2011

1 yıllık ımzaladı

Quartey'le karıştırmışsın, Zenke'nin sözleşmesi 2 yıllık.

18.08.2010 - 31.05.2012   

berusa55

AlıntıJonathan da katıldı
[ 02.09.2010 ]

Samsunspor'un uzun uğraşlar sonrasında transfer edebildiği Jonathan Quartey, dün geç saatlerde Gerede Esentepe Otel'e geldi ve kafileye katıldı. Akşam idmanına yetişemeyen Ganalı stoper, bugün yapılacak çalışmalara katılacak.

Kaynak

AntZ

Bahattin Güneş'in bakışı da tam "anaaa Messi la" bakışı olmuş  :)

Shane_Falco

Bir dönem Samsunspor'da da teknik direktörlük yapan şimdi ise Mardinspor Teknik Direktörlüğünü yürüten Orhan Kapucu, Samsunspor'un genç yeteneklerinden Caner Çolak ile İsmail Hacıhafızoğlu'nun peşini bırakmadı. Tecrübeli teknik adam Kapucu iki futbolcuyu, Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Mardinspor'a aldı. Menajer Mustafa Demirci, Kapucu'nun isteği üzerine kendilerine yardımcı olduklarını söyledi.

Oyuncuları kiralıkmı verdik bu konuda bir bilgisi olan varmı arkadaşlar Caner hadi neyse bonservisi ilede versek bişi olmazda :D İsmail iyiydi kaptırmasak bari ???