2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: Burak - 31 Ağustos 2010, 09:43:17
bu fatih yiğituşağı vardı ne oldu o ? hatırlamıyorum da

Fatih'le sözleşme imzalandığında, Fatih imza atmasına rağmen yönetim sözleşmeye imza atmamış. Beğenirlerse imzalayacaklarmış ve bundan Fatih'in haberi yokmuş. Öğrendiğinde de bozulmuş ve rest çekip Almanyaya dönmüş.

55_OrHaN_55

Altay'da transfer harekatı!
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Altay'ın geçen sezon Boluspor forması giyen Tolga Doğantez ile ön görüşme yaptığı bildirildi.

Kaynak: HT Spor

Tolganın Samsunspor kulübünde yeri yok gitsin altayda oynasın. şrfsiz.

lucarelli

Defansları kötüydü bizim maçta şimdi daha da beter olacak...

celebi

Alıntı yapılan: Akyol55 - 31 Ağustos 2010, 11:38:47
Haber gazetesine göre Jonathon'da menajerinden kaynaklı sorun varmış. Sırp menajer uçuk rakamlar istediğinden transfer çıkmaza girmiş  :(

yarın akşama bu işoldu oldu yoksa yatar zaten

berusa55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 31 Ağustos 2010, 11:38:47
Haber gazetesine göre Jonathon'da menajerinden kaynaklı sorun varmış. Sırp menajer uçuk rakamlar istediğinden transfer çıkmaza girmiş  :(

En başından beri bu adamın burda oynayacağına inanmıyorum ama hayırlısı! Herif 3 menejerle geziyor nasıl işse?

Ollivanders

31 Ağustos 2010, 12:32:05 #3560 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2010, 12:43:38 Ant55
Bu iş buraya kadar geldikten sonra birsey olacagini sanmiyorum. yonetim geregini yapar diye dusunuyorum . cunku zaman yok ve defansimiz kotu. herkes de bu durumun farkinda

AntZ

31 Ağustos 2010, 12:39:04 #3561 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2010, 12:41:35 Ant55
Az ya da çok transfer olursa menejerler bu transferden para alacaklar, transfer yatarsa hiç alamayacaklar, zaten transfer sezonu da bitiyor. Son dakikada ne koparabilirsek kârdır diyorlar, transferi yatırıp hiç almayacak kadar enayi değillerdir herhalde. Kabul edecekler, fiyat artmasa da onlar için kârlı olan bu. Yönetim kararlı durursa tek kuruş fazla ödemeden bitirebilir bu işi.

berusa55

AlıntıÖNCE BENİ GÖRÜN

Jonathan'ın transferinde yine pürüz çıktı. Jonathan Fransa'nın Nice takımından 70 bin Euro'ya alınırken, menajeri kulüpten 50 bin Euro komisyon istiyor

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Transferi yılan hikayesine dönen kulübüyle ve kendisiyle prensipte anlaşmasına varılan Ganalı genç yıldız Jonathan Quartey, Cumartesi günü Samsun'a gelmişti. Jonathan dün Medical Park Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Genç yıldızın tüm testleri olumlu çıktı. Sıra geldi sözleşme imzalamaya ancak, yine pürüz çıktı.

MENAJER SORUN ÇIKARIYOR

Daha önce Jonathan'ın gecikmesinde pay sahibi olan Sırp menajer ile Samsunspor yönetimi dün transferin son detaylarını görüşmek üzere bir araya geldi. Sırp menajer, transfer komisyonunu olarak 50 bin Euro isteyince görüşme bir anda kesildi. Ancak araya giren kişiler yine tarafları bir araya getirdi, menajer komisyonunu 35 bin Euro'ya kadar düşürdü.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDECEK

Samsunspor yönetimi düşünmek için süre istedi. Görüşmenin bugün devam edeceğini belirten yöneticiler, "Hem Jonathan, hem de kulübü Samsunspor'u çok istiyor. Ancak, menajer bir türlü ikna olmuyor. Jonathan'a bir yıllık kiralık olarak kulübünden 70 bin Euro'ya aldık, menajeri 50 bin Euro istiyor. Bunu hangi mantık kabul eder" dediler.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=21969

Şu menejeri biz bir görsek ya >:( :(

55.hakan

gerçekten sıktı bu adamın transferi...

lucarelli

Yuh artık ya ne biçim menejermiş bu. Geliyorsa gelsin gelmiyorsa Kenanla idare ederiz bu yıl

kale5501

nedir son durum bilgisi olan varmı ben bu adamın bizde çok iyi işler yapacagını düşünüyorum süperlig yolunda bize lazım

55.hakan

Yönetim haklı burada.Adam 70.000'e kiralanıyor. Menejer 50.000 alıyor sanki menejer oynayacak çıkıp  >:(

55(tuncay)55

ne koparırsak diyorlar bu ipne menejerler fiyat en son 35.000 düşmüş yönetim düşünmek istemiş en fazla 12.000 yeter

Mert

Arkadaşlar dün akşam havaalanındaydım ankaraya gidiyordum.Yanımda oturan adamın telefon konuşmalarına  kulak misafiri oldum.
Adam;Abi gözümüz aydın fransızlarla anlaştık.Bir problem kalmadı ortada.Yarın ya da öteki gün resmi imzayı atacaktır dedi.
Benim de aklıma quartey geldi tabi.Adam telefonu kapatınca dayanamayıp sordum dedimki beyefendi kusura bakmayın konuşmalarınıza istemeden kulak misafiri oldum.Bu bahsi geçen fransızlarla samsunsporun bir alakası var mı dedim.Adam gülerek evet yeni bir oyuncu getirdik samsunspora onun anlaşmasıydı dedi.Dedim bu futbolcu quartey mi? evet dedi yine gülerek.Artık samimileştim abi dedim cidden anlaşıldımı artık dedim.Evet evet bunun bi tane gavat menajeri vardı onu da hallettik dedi  :D

Bilmiyorum arkadaşlar aslında bunu hemen yazacaktım ama ankarada anca nete girme fırsatım oldu.Sanırım gazetelerde yazılanlar son dakikaya yetişemedi.Çünkü adam şimdi kulüpten çıkıp havaalanına geldim dedi.İnşallah doğrudur adamın dedikleri.Gerçi ben herifin sıfatında pek güven hisetmedim ama inşallah yanılan ben olurum.

mehmet yılmaz

Hayırlı olsun; İçeriden alınan bilgiye göre transfer kesin olarak gerçekleşmiş.

Kaynak Beşnumara :) ve onun yaptığı bir görüşme