2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: lucarelli - 12 Mayıs 2010, 11:33:09
Orta sahada Sefa ve Sercan diye iki tane yetenekli ama güven vermeyen oyuncu var. Bunları iyi para karşılığında elden çıkarmak lazım.

Sefa'yı Giresun'a bonservisiyle vermiştik.

sersa

Kendisinin yeni sezonda kadroda olup olmayacağı konusunda en ufak bir fikrinin olmadığını ifade eden yıldız futbolcu, "Ben şu dakikaya kadar kulübümden benimle görüşmesini bekledim. Ama bu dakikadan sonra gelecek her türlü teklife açık olduğunu söylemek istiyorum" ded
Samsunspor'un yıldız futbolcusu Oktay Delibalta, transferiyle ilgili DENGE Gazetesi'ne çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisinin yeni sezonda kadroda olup olmayacağı konusunda en ufak bir fikrinin olmadığını ifade eden yıldız futbolcu, "Ben şu dakikaya kadar kulübümden benimle görüşmesini bekledim. Ve her zaman önceliğin Samsunspor'da olduğunu söyledim. Ama bu dakikadan sonra gelecek her türlü teklife açık olduğunu söylemek istiyorum" dedi.
Her zaman Samsunspor'un başarısı için mücadele ettiğini dile getiren Kırmızı-Beyazlı ekibin yıldız futbolcusu, "Gönlüm burada kalmaktan yana. Ama diğer arkadaşlarım gibi bende ekmeğimi bu işten kazanıyorum. Bizlerde geleceğimizi düşünmek zorundayız. Yine üstüne basa basa söylüyorum Samsunspor bendeki yeri çok farklı" diye konuştu. Samsunspor yönetiminin ise Oktay Delibalta ile transfer konusunda ne zaman bir görüşme yapacağı bilinmiyor.

Denge

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: Ant55 - 12 Mayıs 2010, 12:53:37
Sefa'yı Giresun'a bonservisiyle vermiştik.

Kiralık gitti abi , bonservisi bizde

playmaker55

golcü ...sv vienna OSMAN BOZKURT

orta saha ... SENOL DEMIRCI ve 55 nr verilmeli..

DEFANSA ...sol ayakli sol bek...ortaya kafa topu hakimiyetli defans kalas oyuncu olursa ayakla pas atabilsen kenan kalasi gibi yillarca dan dun oynamasin..ve genc olsun...

Burak

turgut kesin satılmalı ondan gelecek parayla da takım kurulmalı 1.5 trilyon civarı eder tahminim çünkü imza attırılmazsa seneye kesin kaçar! yeri geldiği zaman çok iyi oynuyoruz takımımız genç ama çok savruk şenol demirci bir alternatif olmalı bence organize edebilecek bir futbolcu hemde tecrübeli sol bek haricinde defansta çok büyük sıkıntı yok bence takım üzerinde çok oynamamak lazım bence nokta transferlere odaklanmak gerekir.saha içi liderlik vasfına sahip bir oyuncuya da ihtiyacımız var

ahmet şahin

adem    ersin    can           ?   

musa    m.yıldırım turgay  sezer   

şenol   

cenk

erkutdem55

sezer ve can ilk 11 oyuncusu olmaz,can istikrarsız,bazen berbat ediyor,sezer ise özellikle önde yeterli olamaz.bunlar yedek olur.can yerine pavliki tercih ederim.gerisi bana uyar.Oktay da kalmalı,kadro derinliği lazım.Direk de oynayabilecek bir futbolcu.Cenk'i asist delisi yapar.

Jnr.Serkan

1 tane hızlı defans
1 tane hucuma dönük bek
1 tane sağ açık ve defansif ortasaha
1 tane oyun kurucu
1 tane bitirici forvet

bitirici forvete cenk desek oyun kurucu şenol desek.defansif ortasahada bülent bölükbaşıyı düşünsek :) bu takım uçar uçar :D

sersa

Yönetim Kurulu, önceki gün yaptığı toplantıda hoca konusunu karara bağladı. Yeni sezonda da Hüseyin Kalpar'la yola devam kararı alan yönetim, önümüzdeki hafta içinde kurt hocayı şartları konuşmak üzere Samsun'a davet edecek
Samsunspor yönetimi, yeni sezonda da Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ile yoluna devam etme kararı aldı. Önceki akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında hoca konusunuda masaya yatıran Kırmızı-Beyazlı ekipte yönetim, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'dan yana bir sorunlarının olmadığını ve yeni sezonda da kendisiyle çalışmak istediği yönünde karar verdi. Buna göre önümüzdeki hafta içinde Ankara'da tatil yapan tecrübeli teknik adam, Samsun'a davet edilecek ve yeni sezonla alakalı olarak görüşmeler yapılacak. Şartlarda anlaşılması durumunda Kırmızı-Beyazlı ekip, yoluna Kalpar ile devam edecek.

Denge

Burak

ben onları o kadar adam alamayız diye yazdım kötünün iyileri benimde tercihim pavlik aslında ama bazen çok ciddi hatalar yapıyor gerçi hepsi yapıyorlar sağolsunlar:)

Mesudiyeli

Samsunspor için ideal sol bek CAN ULUN.Geçen sezon başında Samsun'dan ayrılarak Mersin'e giden samsun'un çocuğu Can Ulun ile sol bek mevkindeki açığı doldurabilirsiniz.Can iyi oyuncu ama bazen aşı tutmayınca tutmuyor.Taş yerinde ağırdır sözü çok yerinde ve doğru bir söz.

Can Ulun ve Şenol Demirci'li Samsunspor sol kanadı rüzgar gibi eser maçlarda..

Diyarbakır'da oynayan ön libero ( orta saha ) ADNAN , yine G.Birliği'nin oyuncusu ama bu sezonu Hacettepe'de geçiren EMRE BALAK Samsun'lu ve faydalı oabilecek oyuncular diye düşünüyorum..

AntZ

12 Mayıs 2010, 17:41:15 #40 Son düzenlenme: 12 Mayıs 2010, 17:55:29 Ant55
Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 12 Mayıs 2010, 13:43:55
Kiralık gitti abi , bonservisi bizde

Bonservisini size verdilerse bilmiyorum ama Samsunspor'da değil.  :)
Sefa satıldı, kiralık gitmedi. Bkz. İFF resmi sitesi ve Tomaç'ın Sefa'nın gönderildiğindeki açıklamaları  :)

Oynadığı Takım   Başlangıc Tarihi   Bitiş Tarihi       Lisans Türü                  Lisans Veriliş T.
SAMSUNSPOR    23.08.2007         31.05.2010      Karşılıklı Sona Erdirme     08.01.2010
GİRESUNSPOR    08.01.2010         31.05.2011      Yurt İçi Transfer           08.01.2010

(Geçici transfer değil, yurtiçi transfer ve Sefa'nın 31.05.2011'e kadar Giresunspor'la sözleşmesi var, kısacası satıldı )

lucarelli

Sefa'yı ben de kiralık olarak biliyorum.

YaşarDoğu

Sefayı kiraladık diye haberler üzerine bonservisi bizde biliyordum.Lakin TFF de kiralık gittiği yazmıyor , satmışız, bizede hayırlı olsun demek düşer.

Ant55 e bizi aydınlattığı için teşekkürler :-[ ;)

Atakumlu

1 tane oyun kurucu
1 er tane topla kosarken aynı zamanda beynide calısabilien sag ve sol acık
1 tane hızlı stoper
1 tane pivot santrafor
1 tane sprinter santrafor  alınmalı

turgut ,oktay para ederken bence satılmalı

can, omur, sezer, caner colak kadroda olmamalı

sadece55

Bülent bölükbaşı hakkında iyi duyumlar var hadi hayırlısı gelirse iyi iş yapar diye düşünüyorum.