2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

cohum55

sol beki soran  arkadaşa o oyuncunun adı uğur demirkol onu vereceklerini sanmıyorum

berusa55

AlıntıAranan stoper Kingsley Udoh
23 Temmuz 2010 / 13:19

Kırmızı-Beyazlılar, Nijerya'nın U-20 Milli Takımı'nda forma giyen stoper Kingsley Udoh ile temasa geçti
Samsunspor'da aranan stoper sonun bulundu. Kırmızı-Beyazlı ekip, Nijerya U-20 Milli takımında forma giyen Kingsley Udo'nun peşine düştü. 20 yaşındaki genç oyuncunun menajeriyle Samsunspor yönetiminin yaptığı ilk görüşmelerden olumlu sonuç alındı. Kırmızı-Beyazlı ekibin yeni transferlerinden Agbetu'nun da yakından tanıdığı bir isim olan Udo, Samsunspor'un teklifine sıcak bakıyor. Udo için iyi bir oyuncu yorumunda bulunan Samsunspor'un yıldız ismi Agbetu, "Kingsley Udo'yu yakından tanıyorum. Futbolunu tartışmaya gerek yok. Eğer takımım bu oyuncuyu transfer edebilirse süper bir gelişme olur. Savunmada takım olarak sorun yaşamayacağımızı düşünüyorum" dedi. Öte yandan Nijeryalı stoperin menajeriyle yapılan görüşmelerin ise devam ettiği ifade edildi. Özgür KALANBAK

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=43826

sadece55

Ben aslında savunmaya tecrübeli bir stoper alınmasından yanayım

babasamsunlu

Savunmanın gbeğine çok genç oyuncuya ben genelde karşıyımdır..Çünkü o mevki her zaman çok fazla tecrübe ister.Ama bazen çok genç olmasına rağmen bazı futbolcuların kumaşından kaynaklanan kalteli oyunlarıda olmuyor değil..Umarım genç yaşına rağmen aranılan adamdır ve Samsunsporumuza katkı sağlar..
Şuan en sorunlu bölgemiz bu bölge... 8) 8)

CurvaSudSamsunspor

Nijerya Futbolunun yeni yıldızı Kingsley Udoh'un Türkiye Süper Liginden bir takımla anlaştığı iddia edildi. AllAfrica.com isimli sitede yer alan habere göre 1990 doğumlu genç stoper Olympiakos, Lyon ve Hansa Rostock'un teklifini redderek, Süper Ligde oynamayı seçti. Daha önce A.Madrid altyapısında da foma giyeh Udoh'un, Türk takımını seçmesi şaşkınlıkla karşılandı.

fotomac.com.tr / özel haber
http://www.fotomac.com.tr/Aktuel/2010/03/19/nijeryanin_yildizini_kim_kapti

bu oyuncu ile ilgili fotomaçta çıkan BALON haber

SerhaT55

Allah kabul etsin. Tekrar hayırlı Cumalar...

red_white

fotomaç dünyanın en yalancı gazatesi sıralamasında haberden önce gelir  :D

celebi

55(tuncay)55

bu takım bu transferleri yaptıda bunların parasını sezon içinde ödeyemezse fena olur ha diyeceksinizki niye olaylara hep kötü yönünden bakıyorsunuz bunun sebebi yönetim bu yönetim degişmedigi sürece bu taraftar olaylara hep kötü yönde bgakacak

AntZ

Alıntı yapılan: red_white - 23 Temmuz 2010, 14:17:00
fotomaç dünyanın en yalancı gazatesi sıralamasında haberden önce gelir  :D

Yok artık, o kadar mı?  ???

Akyol

Alıntı yapılan: Ant55 - 23 Temmuz 2010, 14:49:15
Yok artık, o kadar mı?  ???
ronaldinho'yu bile istanbul kulüplerine gönderiyorlar bunlardan korkulur!  :D

ahmetsefa55

23 Temmuz 2010, 15:28:58 #2486 Son düzenlenme: 23 Temmuz 2010, 15:33:52 ahmetsefa55
Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 23 Temmuz 2010, 13:58:00
Olympiakos, Lyon ve Hansa Rostock'un teklifini redderek, Süper Ligde oynamayı seçti. Daha önce A.Madrid altyapısında da foma giyeh Udoh'un, Türk takımını seçmesi şaşkınlıkla karşılandı.

fotomac.com.tr / özel haber
http://www.fotomac.com.tr/Aktuel/2010/03/19/nijeryanin_yildizini_kim_kapti

yıne lyon u alt etmısız  ;D nedır kardesım bu lyonun jılet hakkıdan cektıgı  :D

Tiryakiler55

vallah geli$Imlere transferlere cok seviniyorum... INNNNN$ALLAH hayirli olurlar... bizlere gurbeti cehenneme cevirtirler :D fenami olur $öyle almanyanin ba$Kentinde SAMSUNSPORRR bayraklariyla konvoy yapsam :D

Eren Can

bu seneki tranferlerimiz inşallah tutar ve bu sene şampiyon oluruz. >l<

tanju55