2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

beşnumara

agbetu transferi ne kadar doğru bilemem ama eğer gerçekse muhtemelen kiralıktır çükü hatırlarsanız devre arasında da ilgilendiğimiz bir oyuncuydu agbetu ama sivasspor agbetunun bonservisi için 5 milyon avro istemişti.bu rakam şaka değil gerçek :D  lüleburgazdan uğur kıllı'yı isa turan ne yapacam ne edecem geri getirecem o çocuğu,samsun futboluna tekrar kaandıracam demişti.lüleburgazı katakulleye getirdiler heralde.eğer bunların yanına da güngörenden hakan arslan da gelirse anlayın ki bizimkiler gömü buldu ;D y ;Doksa transfer etmek istediklerinde ancak bu kadar isabet olur ;)

kalptenþimþek

Arafta gibiyim..biri beni çimdiklesin..

mimar55

yalandır yalan diyelim gerçek olsun
olursa kombine alınır abiiiiiiiiiiiiiiiiii..............
düşünsenize en az 2000 kombine satılır
süper ligten adam alıyoruz şaka gibi valla cıkarız allah utandırmaz inşallah..

**KaR6**

agbetu kulube kadar geldi ve anlaşma saglandı haberi yayıldı, bu sefer ki biraz da inanılır gibi, gözleriyle görenler var :)

süper ligten de bi oyuncuyka anlaşma sağlanmış ki, benim tahminim hakan bayraktar gelecek, bakalım yarın ertesi gun cıkar kokusu..

55.hakan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Temmuz 2010, 00:09:17
agbetu kulube kadar geldi ve anlaşma saglandı haberi yayıldı, bu sefer ki biraz da inanılır gibi, gözleriyle görenler var :)

süper ligten de bi oyuncuyka anlaşma sağlanmış ki, benim tahminim hakan bayraktar gelecek, bakalım yarın ertesi gun cıkar kokusu..

inşallah!haberleri eksik etmeyin arkadaşlar bu agbetu'yu kiralık bile olsa bize nası yar ettiler anlamıyorum...

**KaR6**

1 senelik anlaşma sağlanmış ama kiralık mi değil mi bilmiyorum.. çok farketmez zaten 1 yıllık olduktan sonra :)

beşnumara

bu kadar adamın önüne veya arkasına şöyle cenk işler tarzı serkan aykut tarzı bir futbolcu olmazsa her maç 0-0 olamz mı? ;D ;)

beşnumara

Alıntı yapılan: **KaR6** - 11 Temmuz 2010, 00:09:17

o zenci agbetumuymuş benzetmiş olabilirler mi?

Akyol

Agbetu 1 yıl kiralık olarak kulübümüzle anlaşmış imzalar atılmış arkadaşlar. Bonservisi 5 Milyon Euro olan bir futbolcuyu izleyecek olmak heyecan verici. Uğur Kıllı transferi de bitmiş, bu transferde hayırlı olsun diyelim. Rize'den Emrullah ve gurbetçi futbolcu Fatih'te yeni sezonda Samsunspor'umuz için mücadele edecekler. Kaynak sormayın zaten az sonra kaynaklar gerekli açıklamayı yapacaklardır!  :) ;)

sercan5592

transferler bu sfer gercek gıbı hayırlı olsun

alperen

haberler güzel.transferler hayırlı uğurlu olsun..uğur kıllı geçen sezon kendi liginde 26 gol atarak kral olmuş..bi 26 da bu sene atması dileğiyle...

berusa55

116 sayfa yazmak mı gerekiyordu şu transfer haberlerini okumak için. Allahım sana şükürler olsun  ;D ;D

alperen

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Temmuz 2010, 00:50:06
116 sayfa yazmak mı gerekiyordu şu transfer haberlerini oumak için. Allahım sana şükürler olsun  ;D ;D

olsun abi olduya sonunda..çok şükür

berusa55