Başımız Sağolsun; HarbiSamsunsporlu'yu Kaybettik!

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Mart 2010, 14:36:47

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Mart 2010, 21:00:46
Az evvel babası Ali ağabey ile görüştüm. Terme'deki köylerine defnetmişler. Yarın öğleden sonra köye gitmeyi düşünüyoruz. Salı günü Samsun'a dönecekmiş aile.

hocam hangi köyde termede

YaşarDoğu

Allah rahmet eylesin , mekanın cennet olsun adaşım. :(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 14 Mart 2010, 21:33:38
hocam hangi köyde termede

akçaydan yukarı 10-12 km imiş, köyün adını sormadım. telefonlaşacağız. aramak isteyen olursa ali ağabey 0546 667 5826

AntZ

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 20 Ocak 2010, 16:34:13
acılarını yüreğimizde  daıma yasıyoruz gidip ziyaret edemeden sanırım bnde göçup gıdeceğim

Şu satırları okuyup yorum yazmak inanın çok zor. Süleyman kardeşim bu dünyada nasip olmasa da şimdi Teoman abisi, Şirin Anası, Nuri Hocası, Mete ve Muzaffer abilerinin yanında... Allah hepsinin mekanlarını cennet eylesin.

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Mart 2010, 22:15:08
akçaydan yukarı 10-12 km imiş, köyün adını sormadım. telefonlaşacağız. aramak isteyen olursa ali ağabey 0546 667 5826

Ailesini aradım az önce.Gerçekten çok zor bir durum.İmkanı olan arkadaşlarımız lütfen arasın.Bu güzel kardeşimizin sevenin çok olduğunu ailesine hissettirelim.

alperen_55

Allah rahmet eylesin. Harbisamsunsporlu süleymanı önceden beri mesajlarını takip ederdim. Kendisini tanımazdım .Fakat samsuni  nin  hasta samsunsporlu kardeşimizi sitede resmedince, gerçekten hasta bir samsunsporlu olduğunu görmek çok üzücüydü.samsunspor sevgisi samsunspor heyecanı takdire şayandı.O günden sonra  ve her mesaj atışında o hasta yatağındaki süleyman aklıma gelir ve samsunsporluluğunu takdir ederdim. Vefaat haberini almak gerçekten üzücü mekanı cennet olsun.

europe_55

Kendisini sahsen tanimiyordum, ama bu satirlari okuyunca gercekten cok kötü oldum.  :(

Yüce Allah kendisine rahmet eylesin, ailesine sabir versin...

Mekanin cennet olsun harbisamsunsporlu!  :(

SSBiz Gençlik

edmontdante

Kaya

Süleyman kardeşim ALLAH rahmet eylesin mekanın cennet olsun canım kardeşim :'( :'( :'(

snr55

beşnumara

başımız sağolsun.harbi adamsın harbisamsunsporlu adamsın kardeşim sen.demek bizim maç videolarımızı sen yükledin siteye hee hem de o halinle.umarım hakkını helal etmişindir bize.mekanın cennet olsun

deado

Allah rahmet eylesin. Mekanın cennet olsun kardeşim.

istanbuldan

Allah gani gani rahmet eylesin.. Sevgili kardeşimizin yazılarını okudukça daha bir duygulandım. Malesef hastalığının çaresi yok. Bir Samsunsporlu daha kaydı yıldız gibi.
    Rahmetli M. Teoman Taş'a da cüz okumuş, inşallah o cüzlerin katbe katını öbür dünyada cennetin kapısının anahtarı olarak alırsın.
Ailesine, sevenlerine ve tüm Samsunspor'lulara Allah sabır versin.

bengülü

Gözyaşlarına boğdun bizi Süleyman.. Mekanın cennet olsun güzel insan
Başımız Sağolsun