Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

erkutdem55

5 maçta 15 gol atıp 2 gol yiyen bir takımı 'şanslı' olarak ifade etmek at gözlüğü ile bakmanın bile ötesinde bir 'ütopyadır'.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 02 Mart 2010, 23:57:38
5 maçta 15 gol atıp 2 gol yiyen bir takımı 'şanslı' olarak ifade etmek at gözlüğü ile bakmanın bile ötesinde bir 'ütopyadır'.

Müthiş ötesi bir yorum , baştan sona katılıyorum..

Oflu

Bence seyirci destegi ile aliriz bu maci, sonucta kolay degil öyle Bank Asyada kiyamet kadar seyircinin önünde rakipten mac almak. Adanayi puansiz gönderecegiz  ;)

utku_01

Alıntı yapılan: celebi - 02 Mart 2010, 23:27:08
utku sence şansımız mı yaver gidiyor.
Yaşınız benden büyükse sevgili abim diye giriyorum konuya benim yaşım 23 kimlikde 22...Dikkat ettiyseniz şans diye bir faktör söylemedim samsunun galibiyetleri için..5 haftada 5 galibiyet almış bir takıma ve yanlnış hatırlamıyorsam 2 gol yemiş takıma şans yaver gitti demek büyük haksızlık olur hatta terbiyesizlik hatta bizim deplasmanda yenemedigimiz hacettepeyi 4 golle geçen kocaeliden zorla 3 puan aldıgımız takıma rahat oynayarak galibiyet almış takıma bu denmez.Sonuçda farklı renkleri sevsekde duygusallıkdan ziyade objektif olmak zorundayım. Şu an en iyi fubolu karabük ve samsun oynuyor yanlarınada şahis tercihim kayseri erciyes buca maçındaki oyunu gördükten belki duygusal tercihim adana..Bu maç her iki takım içinde   tabiri caizse ölüm kalım maçı o yuzden berabere bitmesini istemiyorum bu kimsenin işine yaramaz.Sitede konuitugum ve yüzyüze görüştügüm arkadaşlarada bunu belirttim...Bu maçı Samsun açısında düşünürsek daha kolay ama adana açısından bakırsak daha zor bir maç.Bazen kolay gibi görünen maçlar zor; zor görünen maçlar ise kolay olur.Bunu avantaja dönüştürecek olanlar ise sahada 22 futbolcu olacak..Umarım açıklayıcı olmuşumdur
**
Bizim futbolcuların tek tek analizini yapcaktım ama fatih arkadaşım benim söylüyeceklerimi söylemiş o yuzden pek fazla bir şey söylemeye gerek yok
**
Samsunun içerdeki çogu macını maratondan izledim araya atılan toplar bizim takım için sıkıntı oluşturacak sag kanattaki izzet ise kagıt üzerindeki en zayıf halka.Yan toplardan ziyade araya atılan toplar recep ve ersanı çok yıpratır
**
Adanasporun ise daha kontrollu oynayıp golu bulursa skora yatacağı düşüncesindeyim

utku_01

Ayrıca sunuda acıklamadaktada fayda var ben Samsunspor lehine şanslı diye bir ifade kullanmadım bu önceki yorumlarımdada acıkca gözükmektedir yalnış anlaşılma olmasın sonra.

Dartagnan

eyvallah kardes degerlendırmelerın ıcın tesekkur ederım

Burak

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 02 Mart 2010, 23:57:38
bu saatten sonra içeride kolay kolay yenilmeyiz arada yol kazası yaşamadığımız takdirde şu fikstürde bizi rahat yenecek takım yok en tehlikeli deplasmanımız giresun onda da deplasman seyircisi ve  takım tecrübemizle birşeyler yapabiliriz boludan alınacak 1 puan bile çok önemliydi 3 aldık altın bulduk resmen herşeyden önce takımın ve taraftarın ümidi var hevesle maça gidiyoruz kimbilir belkide efsanevi bir dönüş yapacağız bu ligden her çıktığımızda şampiyon olarak çıkan biz değilmiydik? kabus geri dönüyor...

Dartagnan

yeni kalktim ve kotu hissediyorum nedense.Ruyamda acaba Samsunsporla alakali bi sey mi gordum diye dusunurken su sozu kendi kendime soyledigim aklima geldi- 'bizim takim deplasman takimi oldugunu anladik evinde oynayamiyor bu takim '

Ama isin tuhaf tarafi mac oynandiktan sonra biz kareografi yapmaktan vazgeciyorduk :D

kaptan 55

millet Q6 X6 peşinde biz SAMSUNSPOR 6'nın peşindeyiz.

King Of The North

Bana düşmezsiniz değil mi diyenlere, hedefimiz 5.sıraya oturmak ve play-of'dan Süper Lige çıkma hedefindeyiz diyorum, çok mu büyüttük hedefleri arkadaşlar? Asla çok değil önümüzdeki 10 maçın en az 8 ini kazandığımızda (6 maç içerde) değil 6.olmak 4.sırada bitiririz en kötü ihtimalle...
Adana maçından alacağımız 3 puanla hedefe 1 adım daha yaklaşacağız, Oktay'ın da oynayacak olması ayrıca sevindirici...

kuzey55

düşme olayını kapattık.ama benim tek korkum her çıkışın bir inişinin olması.bolu maçında acaba bu düşüşe başladık mı diyorum ama hem hakem hem deplasman faktörüdür deyip kendimi teselli ediyorum.ayrıca kötü oynayıp kazanmak da güzel kötü dönemde de en az kayıpla atlatıp tekrar galibiyet serisine başlarız diye de düşünüyorum...belki de hep böyle gideriz belli mi olur .iyice paronayak oldum yahu :D

kaptan 55

bu saaten sonra geri vites yapmak bize yakışmaz.hele ki yıllar sonra şehir bu havayı yakalamışken adana'yıda yeneceğiz.bucayı'da.giresun'ada çıkartma yapacağız o maçıda alacağız.

kavaklılar55

biliyorum ki samsunspor yenecek turgut abiye helal olsun gerçekten hacettepe maçında iyi oynadı 3 gol asisti yaptı ve 90+4 de kendisi gol attı adana ya da 2-0 yensek de olur yeter ki maç bizim olsun  İNŞALLAH YENERİZ AMİN

King1965

pitbul055