9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

alperen

sitem mi ediyodun?  :D

alperen

Savaş'a faceden mesaj attım..çok bencilsin denizli maçında yedin 3 puanımızı,iyi oldu kadro dışı kaldığın birazda kenardan izle dedim..cevap geldi ben savaşın eşiyim siz istediğiniz kadar tepki koyun zaten bu sene ayrılcaz burdan dedi...

babasamsunlu

HAHAHAH :):)
NEREYE ETİMESGUT ŞEKERE Mİ DESEYDİN :):):):):)

berusa55

24 Kasım 2010, 16:49:37 #303 Son düzenlenme: 24 Kasım 2010, 16:52:56 berusa55
Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 24 Kasım 2010, 16:28:52
Savaş'a faceden mesaj attım..çok bencilsin denizli maçında yedin 3 puanımızı,iyi oldu kadro dışı kaldığın birazda kenardan izle dedim..cevap geldi ben savaşın eşiyim siz istediğiniz kadar tepki koyun zaten bu sene ayrılcaz burdan dedi...

Fazladan 2dk durursanız! Böyle heriflerin Samsun'a Samsunspor'umuzun tesislerine ayak basması baştan haram yemin ediyorum!

Ollivanders

24 Kasım 2010, 16:54:25 #304 Son düzenlenme: 24 Kasım 2010, 16:56:51 Serpico55
gitmeyin ne olursunuz ya ? ne yaparız yoksa biz tek başımıza ? Savaş giderse kesin kume duşeriz biz.

Ne sanıyorsunuz kendinizi ? Bir gol attın Allah'tan . Turk futbolcularından hiç birşey olmaz. İki gol atında d.tu kalkan adam bizi superlige çıkarsa nasıl olur tahmin edemiyorum. Sal ya Savaş . Ailecek Antipatiksiniz.

kabacevizli55

gitmeyenin ?
savaş boluya git la orda bizim elden geçirdiklerimiz dolu

ali ihsan

Alıntı yapılan: celebi - 24 Kasım 2010, 08:46:44
yineliyorum bence kötü oldu

Ya Hocam seni de duyan Messi'yi kadro dışı bıraktık sanacak  :D

Sen rahat ol onun yerine Cenk her türlü basar  8)

babasamsunlu

Bu karaktersizin  Buca ile anlaştığı yönünden söylentiler var..

O yüzden son haftalaradaki karaktersiziliği ön plana çıktı deniyor..

Kesin bilgisi  olan var mı konu hakkında ??

berusa55

Var bir karın ağrısı da artık zerre kadar umrumuzda değil Akan'cım. Malum; Samsunspor'umuza ihanet edenlerin sonu açık.

Uğur Yıldız

alperen şu face adresini linkini bi atarmısın  ::)

Fecr_55

Eee yolunuz uzun, anca gidersiniz..
Ne özel insanlar bunlar ya, ne Samsunspor ne de Samsun size merakli degil zaten..Kaldi 80 il, sec sec begen..Layik oldugun yerde bulursun kendini Savas, isme bak savasmayan Savas..!

Serkan

alperen ver link ver birazda biz yazalım...

beşnumara

Serkan

Alıntı yapılan: beşnumara - 25 Kasım 2010, 02:05:44
La ayıp yapmayın :D

onun yaptığı ayıp değilmi fatih'im yaptının ekmek yediği kabı pisletmek olduğunu hatırlatıcaz sadece..

beşnumara

O zaman yüklenmek gerek  ;D