9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

Kaya

Sağda solda daha ne yapabilirim taraftara yaranabilmek için diyeceğine yapman gerekenleri yap >:( Her pozisyonda kaleyi düşünerek takım arkadaşlarınında konsantrasyonunu bozuyorsun.Halbuki basit oynasan her şey daha kolay olacak..

Atakumlu

birinin savasa gol atmak kadar attırmasınında takıma faydalı oldugunu soylemesi lazım, maclarda cok bencil oynuyor ...attıgın gollere de golge dusuruyorsun savas...

Kaya

Savaaaaaaaaaşş sana bir şey derdim ama  :-X

Devre bir an önce gelsin en az 2 santrafor lazım...

kaptan 55

Burak

yaz kar6  kalemini sakınma haketti   >:( >:( >:( >:(    :P :P 

ali ihsan

Savaş'ta ki bencilliği anlamak hakikaten zor.İlk yarıda Cenk'e asist yapacağı iki pozisyonu da kişisel egoları uğruna harcardı.Acaba Cenk yerine başka birisi olsa o pasları vermekten gene imtina eder miydi ? diye düşünmeden edemedim doğrusu. Devre arasına önde girme fırsatını bu kadar ucuz harcamak kimsenin hakkı olmasa gerek.

sercan5592

Serkan

Savaş biliyorm okuyorsun burayı..

adam değilsin lan....

babasamsunlu

bi kere mesleğine saygısı yok bu adamın..

Öyle bir pozisyonda öyle lakayıt bir şut çekilirmi kardeşim...  >:( >:(

Tamam vurusun kaleciden döner,direğe çarpar,az farkla dışarı çıkar v.s v.s..

Ama o nasıl bir vuruş yaaaaaaaaaaaa.... o nasıl bir lakayıtlık arkadaş  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

ahmetsefa55

allah askına yapma şu bencıllıgı. geldıgınden berı ne kadar guzel gelıstırdın kendını samsunspor gıbı buyuk bır klupte kendını gosterme fırsatı yakaladın. gol atmak tamam guzel hoş ama attırmak ve takımın 3 puan kazanmasını saglamak daha guzel. belkı golu abdul atsaydı gazeteler abdulu ön plana cıkaracaktı ama bu taraftar golun asıl sahıbı olarak senı alkıslıcaktı. kendını harcıyosun dıkkat et.ver şu pasları kral ol benden soylemesı.

Serkan

Mert eğer o facebook'u kullanan oysa ona söyleki;

Önce o Fenerbahçe hayranlığını bıraksın sonra taraftarın onu sevmesini beklesin, karşıma çıksa ben iki çift laf sölicem zaten ;)

babasamsunlu

16 Kasım 2010, 13:59:01 #266 Son düzenlenme: 16 Kasım 2010, 14:00:54 babasamsunlu
ya bıraksın bu işleri mert... o poisyonda sert vursa kaleciden dönse veya direkten dönse az farkla auta gitse kimse bişey demezdi kaçan bir poisyon olarak görürdü..

O poisyonda Savaş bütün takım arkadaşlarının harcadığı emeği heba etti..
o muhteşem geceye gölge düşürdü..

Çok sorumsuca lakayıt bir vuruş...Golcü olmak ekstra şeyler yapmasına gerek yok..
bizz serkan aykuta da çok çıldırıdık ama hiç tepki verdiğimizi hatırlamam..Formsuz olduğu dönemlerde azz saçımızı başımız yoldurtmadı kral...
ama hiç sorumsuzca lakayıt bir  şut çektiğini hatırlamam ben serkanın..Sadece güçsüzz olduğu zamanlarda saçmalardı..
ama Savaş şuan belkide hayatının en formda döneminde..böyle bir dönemde böyle bir lakayıtlık yapıyorsa bunun ben formsuz zamanını düşünemiyorum...  :( :( :( :(

Sürekli taraftara atıp tutacağına bir maçtan önce kimse onu çağırmadan koşsun tribünlere ben sizden destek istiyorum desin,sağda solda "bu taraftara bir türlü yaranamadım" hikayesi yapmasın...
işin özü burası hacettepe değil iyi anlasın...

Ollivanders

Hep o haklı ama taraftar haksız. Yaranamayacagını dusunuyorsan daha fazla calıs. Oyle golu kacırdıktan sonra şekil yapmayla olmuyor.

Kaya

Savaşın söylediklerinin tamamına yakını yalan.Onu tanıyanlar futbolda dahil hayata dair ne varsa ne kadar bencil olduğunu söyler durur.Gol atar o hafta kralı gelse tanımaz,vurdumduymazın teki üzüldüğünü taraftarın tepkisini de taktığını düşünmüyorum.Zaten bu saatten sonra bir üst ligde oynayamayacağını biliyor,bank asyada bir isim yaptı o ismi bencilliği ile korumaya çalışıyor acı gerçek bu..

ali ihsan

Taraftar tepki gösteriyorsa kendisini sorgulasın bence,çıkarken taraftara sövmek adamlık değil ...