Teşekkür ederiz Necdet Uzun..

Başlatan þirinler_1965, 09 Haziran 2005, 11:00:44

« önceki - sonraki »

kral55

bu davut albayrak ondokuzmayıs üniversitesi pediatri(çocuk hastalıkları) öğretim üyesi davutmu merak ettim şimdi.

kral55

Alıntı yapılan: "kral55"bu davut albayrak ondokuzmayıs üniversitesi pediatri(çocuk hastalıkları) öğretim üyesi davutmu merak ettim şimdi.

Halk gazetesindeki fotoğrafı görünce o olmadığını anladım

cem and naz55

O PARA SAMSUNSPORA AKTARILSA HİÇBİR SORUN KALMAZ O PARAYLA HEDEF OYNARIZ

Fecr_55

bize yedirmezler o parayi...her yer ac gözlülerle dolu...bu akp de iyice $a$irdi...chp ise bunu firsat bilip bize yag yakacak...desteklemesi güzel ama ba$ka hedefler var i$in icinde bana göre...tam bir politika oyunu...ama o para bizim hakkimiz, helalimizdir...eger bize vermeseler haram olsun, bogazlarinda kalsin ne diyeyim...

ayrica samsunkopatin fikri gayet akillica...yani kirmizi beyaz celenkle protesto...mail, faks, telefon ayrica celenk, hepsi bir arada yapilirsa baya ses getirir...buda i$imize gelir...

timofte

arkadaşlar konu ile ilgili olarak samsunspor.biz adına ölçülü bir tepki metni hazırladım. umarım beğenirsiniz. eğer aramızda konsensus sağlarsak, bu metni çeşitli kurum ve kuruluşlara, partilere ve basına gönderebiliriz.

saygılar..

AlıntıSamsun Kamuoyuna;

Bizler Samsun kentini ve Samsunspor'u seven, İstanbul takımlarının hazır başarılarını sahiplenerek mutlu olmak yerine kendi şehrimizin takımının başarılarını alkışlamak isteyen, Samsunsporumuzun başarılı olması için her türlü desteği veren ve vermeye devam edecek olan kişileriz.

Bugün Samsun'da ve hatta son günlerde Türkiye'de herkes, Samsunspor'daki kötü gidişattan haberdardır. Samsun'un önde gelen kurum ve kuruluşları ve bürokratları ile ekonomik yönden güçlü Samsunluların duyarsızlıkları; Samsunspor'u bugün içinde bulunduğu zor duruma iten ana etkendir. Buna paralel olarak takımın son yıllarda hedefsiz kalması ve taraftarını heyecanlandıramaz hale gelmesi, stada gelen ve takımını destekleyen idealist Samsunluları da ümitsizliğe itmiştir.

Bugün bu noktaya nasıl geldiğimizin irdelemesini bir an olsun bırakıp, Samsunspor'un bu durumdan nasıl kurtarılabileceğini düşünmek durumundayız. Tam da bu ortamda Samsun İl özel idaresinin hesabında 13 Trilyon TL.lik bir kaynağın bulunduğu ortaya çıkmıştır. Bu kaynağın değerlendirilmesi noktasında ilk akla gelen kurumlardan birisi Samsunspor olmalıyken, başta iktidar partisine üye bürokratların bu konuya çekinceli yaklaşımları Samsunspor'a gönül vermiş olan bizleri son derece  rahatsız etmiştir. Samsun adına karar veren bazı kişi ve kurumların Samsun'un değerleri konusunda duyarsız davranma konusundaki cesaretlerini, kamuoyunda da Samsunluluk tavrı olmadığını düşünüyor olmalarından aldıkları bilinmektedir.

Ancak şu nokta iyi bilinmelidir ki, Samsun'u seven Samsunluların sayısı hiç de azımsananacak, hafife alınacak gibi değildir. Bizler de bu Samsun ve Samsunspor sevgisi ile yoğrulan onbinlerce insanın arasından doğmuş bir "taraftar oluşumu" olarak, olup bitenleri dikkatle izlemekteyiz. Bugüne kadar "Samsunlu gibi davranamama" noktasında halkın tepkisini almış olan Samsunlu bürokratlar ve milletvekillerinin, Samsun ve onun en değerli unsurlarından biri olan Samsunspor konusunda duyarlılıklarını gösterme fırsatını nasıl değerlendirecekleri, Samsun'u sevenler tarafından merakla beklenmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Samsunspor.biz
Taraftar oluşumu

curva55

Nereye gönderilecekse bende gönderirim.Bu arada o trabzonlu akpli için bir pankart yaptırıyoruz ordu maçıonda asmak için. :evil:

samsunsevdalısı

Güzel bir metin olmuş sevgili timofteye teşekkürler.
Bu metni yerel gazetede yayımlatmak gerek,Samsunspor.biz oluşumu basın bildirisi şeklinde.

salihcakir

çok güzel olmuş; timfote eline sağlık..
isterseniz  bu metini hemen yarın koydurayım internethaber'e..
ama pazartesi olması daha iyi olur..pazartesi günü daha çok kişiye ulaşabilir..

Rentboy

güzel olmuş timofte.bir şeylerin etkili bir biçimde belirtilme zamanı geldide geçiyor bile.bundan sonra kayıtsız kalmayalım olaylara.herkesten bu konuda hassasiyet belkiyoruz...

sejoe

Metin güzel olmuş timofte.Keşke bu parayı alabilsek.O zaman maddi yönden çok rahatlarız.

Amsterdamli

Emegin icin tesekkurler Timofte, cok iyi bir metin olmus hakikaten. Varsa e-mail ile gonderilmesi gerekilen yerler bende gonderirim.