Teşekkür ederiz Necdet Uzun..

Başlatan þirinler_1965, 09 Haziran 2005, 11:00:44

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

bugün ki halk gazetesindeki köşe yazısında samsunspor ile ilgili yazı yazan necdet uzun tebrik ediyorum

bugun ki yazısında İL ÖZEL İDARE sinde geçen günlerde ortaya çıkan bankada birikmiş olan 13 trilyon para ile ilgili olarak yazısında buradaki paradan samsunspor a destek olunmasını söylemiştir böyle zor günlerde samsunspor a destek olunmasını saglayacak adım atması ve yetkililere destek için bir yol gösterdigi içinde sayın necdet uzun u tebrik ederim

ayrıca bu olayı başka örneklerde açıklayarak insanları aydınlatmıştır
ordu valisinin orduspor için saha ve stad ve stad yapması bu bütceyide il özel idareden ayırması bir örnektir

buradan yetkililere duyurulur ...

curva55

Necdet Uzunun gerçekten tebrik ediyorum.Belkide onun sayesinde bu seneyeide kurtaracağız çünkü 13 trilyon bize çok yarar.

timofte

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"harbiden de okuyup yazmayanlara YAZIKLAR OLSUN

bu konu benim de hassas olduğum bir mesele..
emek verip yazıyorsun, duyuruyorsun ses çıkmıyor bazen..
**
necdet uzun'un parmak bastığı mesele dikkate değer.. bu kadar büyük para boş yere il özel idaresinde yatacağına neden bu ilin en büyük değerlerinden biri konumudaki samsunspora aktarılmasın. necdet uzun'a teşekkür ederken, bir yandan da samsunspor yönetim kurulunda görev yaptığı için bir yerde bu çağrıyı yapması, kalemini zaman zaman samsunspor için kullanması da zaten gerekiyor.. ama yönetimde olup da fb plakası ile gezenlerin de bulunduğu bir ortamda necdet uzun un bu çağrısına teşekkür ediyoruz ve karşılık bulmasını diliyoruz.

jean

insallah bir girisim de bulunurlar

cem and naz55

necdet uzun iyi bir samsun sevdalısıdır bu habere şaşırmadım

curva55

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"O FB PLAKA işini bzi hallettik sen rahat ol o plaka 55 SR 666 oldu o adamda gereken dersi aldı ve 2 sonra degiştirdi
o plaka işinide bir ara form taşıyalım zaten biz yakında bir plaka avına çıkacaz
Samsuna geldiğimde çıkmıştık mahalle çocuklarıyla.Ne 61 bıraktık nede fb fln  :P

curva55

Kim o. o adamı samsunda dışlamak lazım :evil:

timofte

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"
Alıntı yapılan: "Skip to my lou"Kim o. o adamı samsunda dışlamak lazım :evil:

il genel meclis üyesi akp grup başkan vekili bide trabzonluymuş
BUNDAN DA BAŞKA NE BEKLENİR

ya yok artık ben halkımıza artık ne diyeyim.. bu adamları biz seçtik!
burası samsun mu trabzon mu şaşırdık. ama bunda samsunlu olup da samsunluluk, samsunsporluluk konularında duyarlılık göstermeyi aklından bile geçirmeyen medya maymunlarında asıl kabahat! siyasiler karşısında samsunlu diye bir kavram görmüyor, samsunluların duyarlılık göstermesinden korkmuyor. Bin kere yazıklar olsun.

yirmiuc

samsunsevdalısı

arkadaşlar akparti il başkanlığına telefon açıp bu olayın sorgulanmasını istemeliyiz.Burası samsun yok öyle trabzon milliyetciliği.
yeter artık bu kadar mı sahipsiziz yazıklar olsun...
trabzonluları getirdiler başımıza başkan yaptılar. allah cezasını versin ak partinin, canımıza okudu.yazıklar olsun milletvekillerine ve onların yalakalarına,yazıklar olsun hala tepki vermeyen samsun düşmenlarına,yazıklar olsun bu memlekete ihanet eden herkese......

timofte

sağol kardeşim,
en kısa sürede bir tepki metni hazırlayıp maille göndermek gerek akp yönetimine.. hatta bu tepki metni basına da iletilebilir www.samsunspor.biz taraftar topluluğu adıyla..

salihcakir

maddi gelir bulma sıkıntısı içerisinde olduğumuz bu dönemde bu denli samsunspora ilaç olacak parayı akıllara getirenlere teşekkürler. fakat yetmez; öyle kolay para yok samsunspora.destek nerede şehirde. Türkiyenin en zengin kulubüyüz ya(!). bence akp binası önüne kırmızı beyaz bir çelenk bırakılmalı. istanbulda ve samsunda..

salihcakir

istanbulda bi beş on kişi olup bu işe soyunabiliriz galiba..

jean

abi konuyu biraz acarmisiniz tam anlamadim trabzonlu ne yapmis?

Amsterdamli

Bu paranin bir kismindan Samsunspor'un rahatlamsi amaciyla yardim yapilabilir. Tabiki buna karar verecek olanlar Samsun'da iktidarda olan parti ve yerel mecliste oturan diger partidir. Yanliz suna deginmek istiyorum. Bugune kadar Samsunspor'u bukadar borcun altina sokan yonetim(ler) Samsunspor'un kasasina yardim olarak girecek her kurusun nasil harcanacagini ve hangi formul ile bu borctan kurtulup iddiali yada iddiasiz (hangisi secilirse) yoluna devam etmeyi dusunduklerini ortaya koymalidirlar. Yoksa Samsunspor'un kasasina giren paralar yine eriyip giderse ve borc kapanmazsa bunun bir faydasi olmayacaktir ve Samsun sehiride olasi yatirimlardan mahruz kalacaktir.

Sevgili Roligan'in actigi seffaflik basligida bu konu ile baglantili cok onemli bir konudur.