Bank Asya 1.Lig 13.Hafta l K.Erciyesspor - Samsunspor'umuz: 1-5

Başlatan AntZ, 07 Kasım 2009, 16:25:25

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Kasım 2009, 19:16:48
su ozlenen yonetim artık gelsin bıktık usandık yonetim işlerinden

Özlenen derken bişey mi kastediyosun?  :D :D ( İ.U.)

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 10 Kasım 2009, 19:22:05
Özlenen derken bişey mi kastediyosun?  :D :D ( İ.U.)

aynen kardesim i.u dan bahsediyorum ama olmayacak hepimiz biliyoruz :)

estalpi

Sevgili SAMSUNSPORLULAR, KAYSERİ ERCİYES MAÇINI KAZANACAĞIZ.... HÇ MERAK ETMEYİN BU MAÇ BİZİM ÇIKIŞIMIZ OLACAK VE İDDAA EDİYORUM 5 MAÇTA 10 PUAN ALACAZ...

ATIN ŞU KARAMSARLIĞI ÜZERİNİZDEN YAAAA... Biz samsunsporuz samsunluyuz hiç yakışıyormu bir samsunluya umutsuzluk.... BİZ BİR ÜLKE YENİDEN KURULURKEN UMUDUN ŞEHRİ,HAYALLERİN KENTİ,İLK AYAK BASILAN ŞEHİR,KURTULUŞ ŞEHRİ OLMADIKMI... EVET BEN İNANIYORUM... VE ÇOK TA RAHATIM BU TAKIM LİGİ BU SENE LİGİ İLK 10 DA BİTİRECEK.....

onur 55

beyler bu takımdan hıc bıse olmaz.bu hoca takımı kobay gıbı kullanıyo.gecenkı kadroyu gordunuzmu cok komıktı yaa,turgaydan on lıbero,turguttan forvet,hakkıdan defans olursa daha cok dalga gecerler bızle.gecen seneden volkan,kenan,omur kenarda.bu adamlar gecen sene takımı ıpten aldılar,sımdı sankı ceza verır gıbı kulubeye mahkum ettıler yazık.bu kafayla 2.lıg B hayırlı olsun arkadaslar.bu hocayla ısımız cok zor.ben bıdahakı kadroyu kurayım sıze,kalede turgut defans burhan turgut volkan ufuk ortada turgay hakan kocarslan ufuk serkan forvet hakkı ve orhan.ercıyes macı kadrosu boyle olursa hıc sasırmayın.ıyı aksamlar

onur 55

#BAFRALI#

Akyol

Umut fakirin ekmeği umut olmadan olmaz ama şu maçtan gram umudum yok ne acı bişeydir :(

King1965

estalpi

BİZ SAMSUNLUYUZ SAMSUNSPORLUYUZ....
BU MAÇI KA ZA NA CA ĞIZZZZZZZZ....... 3 PUANLA BAŞLİCAZ SONRA TON BALIĞI YİCEZ SAMSUNDA..... KONYAYA ETLİ EKMEK YEMEYE GİDİP SAMSUNDA KARTAL AVINA ÇIKACAZ EN SON DA DA ORDUNUN DERELERİ AKSA YUKARI AKSA DİYİP FINDIĞI AL AŞAĞI EDECZ.......

YENECEĞİZ.......

Nuri Asan

ALLAH bizi Bafra yollarına düşürmesin,bende o zaman kafama sıkarım

celebi

Alıntı yapılan: estalpi - 11 Kasım 2009, 20:37:20
BU MAÇI KA ZA NA CA ĞIZZZZZZZZ....... 3 PUANLA BAŞLİCAZ SONRA TON BALIĞI YİCEZ SAMSUNDA..... KONYAYA ETLİ EKMEK YEMEYE GİDİP SAMSUNDA KARTAL AVINA ÇIKACAZ EN SON DA DA ORDUNUN DERELERİ AKSA YUKARI AKSA DİYİP FINDIĞI AL AŞAĞI EDECZ.......

YENECEĞİZ.......

dediğin gibi olur mu ben şahsen düşünemiyorum

Dartagnan

celebi abi keske oyle olsa ama artik inanacak durumumuz mu kaldi ? ne zaman inansak ne zaman hayal kursak sagolsun takim cok iyi yerine getirdi bu hayallerimizi  >:(

bu hayallerden bize kalan  sadece uzuntu   :'(

harbisamsunsporlu5517

12 Kasım 2009, 13:04:14 #57 Son düzenlenme: 12 Kasım 2009, 13:05:13 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: estalpi - 11 Kasım 2009, 20:37:20

YENECEĞİZ.......
bu ço değerli baskanımız ismail uyanık ve ertugrul hoca zamanındaydı şimdi degil 5 mac ustuste kazanmayı 5 mactır gol atamıyoruz zamanında bilmedik kıymetlerini şimdi sur essegi niğdeye

dolby55

12 Kasım 2009, 13:10:16 #58 Son düzenlenme: 12 Kasım 2009, 18:54:19 Yalnýzadam_55
Orhan Kemal der ki;Umudunu olmayanın hayatı da yoktur.Biz Samsunspor için bugüne kadar hep güzellikleri hayal ettik ve hayal etmeye de devam edicez.

gozgoz yýlmaz

Öyle bir yönetim ve oyuncu kadrosu var ki, hayallerimizi bile çaldılar!!!