Bank Asya 1.Lig 13.Hafta l K.Erciyesspor - Samsunspor'umuz: 1-5

Başlatan AntZ, 07 Kasım 2009, 16:25:25

« önceki - sonraki »

dolby55

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 09 Kasım 2009, 12:01:48
Bu maç çıkışımız olacak inşallah...

UMUTLUYUZ BİZ SAMSUNSPOR'LUYUZ...

Ben de umutluyum Kardeşim.

rass

erciyesi yenemezsek kimi yeneceğiz diyoruz ama hacettepeyi, giresunu, antepide yenemedik, hatta gol bile atmadan yenildik. bu yeteneksiz futbolcularla kayseridede kazanamayiz. umidim yok neyazikki.  :'(

SametYılmaz55

yine bir umut var inşallah yine hüsran yaşamayız ve kazanır alt sıralardan kurtuluruz

poo_55

ben alanyadan murat.bir samsunspor taraftarı olarak buralarda kahroluyorum.şayet takıma bir tepki göstermek isteyen olursa ben alanyadan hazırım.benle beraber 3 veya 4 kişi samsunlu bulabilirim.ruhsuz topcular ayaklarını deng alsınlar.kimse samsunspordan üstün değildir.sevgimize kan doğramasınlar........forza taraftar  gerisi yalan

Tribün_ali

Erciyeste yenecek bu sefer küme düştüğümüz kesinleşecek bu yönetim giderse bu takım şaha kalkar

55.hakan

Alıntı yapılan: poo_55 - 09 Kasım 2009, 17:43:46
ben alanyadan murat.bir samsunspor taraftarı olarak buralarda kahroluyorum.şayet takıma bir tepki göstermek isteyen olursa ben alanyadan hazırım.benle beraber 3 veya 4 kişi samsunlu bulabilirim.ruhsuz topcular ayaklarını deng alsınlar.kimse samsunspordan üstün değildir.sevgimize kan doğramasınlar........forza taraftar  gerisi yalan
takım Antalya'ya kampa geliyormuş onlara bir sürpriz yapabilirsiniz ;)

europe_55

Yine deplasman, ve maalesef yine hüsran olacak galiba... :(
Insallah 1 puan aliriz.

Jnr.Serkan

Baskent_Samsunspor

Alıntı yapılan: kuzey55 - 08 Kasım 2009, 19:20:00
sanki içimden bir ses bu maçla çıkışa geçeceğiz diyor.ben umutluyum.hep böyle gol atamadan kazanmadan gidecek değil bi yerden başlayacağız.bence bu başlangıç erciyes maçı olacak...

ben geçen hafta bu içimden gelen sesle kavga ettim ula habire bu hafta olcak deyip duruyo gıkı çıkmıyor daha ......

maça gelince her zaman olduğu gibi samsunsporumuz kazanır

King Of The North

lucarelli

Sercan

Ollivanders

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Kasım 2009, 18:58:42
kardesim benim gozumuz aydın :D

Aynen kardeşim inşallah adam gibi bir yönetim gelir...

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 10 Kasım 2009, 19:11:03
Aynen kardeşim inşallah adam gibi bir yönetim gelir...

su ozlenen yonetim artık gelsin bıktık usandık yonetim işlerinden