Bank Asya 1.Lig 13.Hafta l K.Erciyesspor - Samsunspor'umuz: 1-5

Başlatan AntZ, 07 Kasım 2009, 16:25:25

« önceki - sonraki »

AntZ

21.11.2009

saat 13.30

Her ne kadar umutsuz olsakta son 5 haftada olduğu gibi dönüm maçımız olmasını dilediğimiz bir maç...

Ertuğrul Sağlam

Alt sıralardaki rakiplerimiz olan Giresun ve G.Bş.Belediyeyi kendi sahan'da yenemiyorsak artı gol bile atamıyorsak Erciyes maçından ne bekleyebilirizki, ben Samsunspo^'dan ümidimi yitirdim artık önümüzdeki sene 2B'de ne yapar bu takım onu düşünüyorum Allah sonumuzu hayır etsin Samsunspor gidiyor biz birşey yapamıyoruz çaresizlik ne kötü birşey....

red_white

aynen katılıyorum ümidim yok Samsunspor gidiyor aferin çocuklar ftp://

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 07 Kasım 2009, 18:37:02
Alt sıralardaki rakiplerimiz olan Giresun ve G.Bş.Belediyeyi kendi sahan'da yenemiyorsak artı gol bile atamıyorsak Erciyes maçından ne bekleyebilirizki, ben Samsunspo^'dan ümidimi yitirdim artık önümüzdeki sene 2B'de ne yapar bu takım onu düşünüyorum Allah sonumuzu hayır etsin Samsunspor gidiyor biz birşey yapamıyoruz çaresizlik ne kötü birşey....

bu takım 2B ne mi yapar malatyayla sakarya şu anda ne yapıyosa onu yapar İki takımda kendi gruplarında sondan ikinci sırada ikiside büyük ihtimal 3. lige düşecekler Bizimde seneye puan durumumuz onlardan farklı olmaz Bu takım bu borçla bide bankasyadan düşerse bırakın 2B yi 3. ligte bile tutunamaz Ama ben bu takımı 3. ligte görmektense kafama bir kurşun sıkmayı yeğlerim öyle olacak gibi görünüyor 

samsunteksas

inşallah bir mucize olurda alırız bu maçı  :-\

sonumuzu hiç iyi görmüyorum ama hayırlsı :(

germencisse

malesef yine hüsran..deplasman fobimize..iç sahada eklendi..

samsunteksas

sBc-1984

alperen

artık bu takıma ne yorum yazcamı şaşırdım ya... >:(

celebi

55Melek55

merak etmeyin kan emicler paralri icin devre arasi iki üc papaz alirlar sonra ligde birkailer cekilriler kenari

berusa55

08 Kasım 2009, 01:14:42 #11 Son düzenlenme: 08 Kasım 2009, 01:16:32 berusa55
Bunlar onu da yapamazlar dostum vallahi billahi yapamazlar... İlk yarı 8 -10 puanda kalırsak ülkenin tüm papazları gelse yine kurtaramaz bizi...  :-[

Bu maç için de şunu söyleyeyim; klasik deplasmanımızı yapar geri geliriz ellerimiz bomboş!

Ollivanders

demeye dilim yazmaya ellerim varmıyor ama maglubiyet bea abi :(

bezgınbekır

Düşmeyiz insallah ama oyle olsada suan ki malatya sakarya yerinde olmayız biz 2. lige düştügümüz sene daha iyidik ordada ilk sene iyi olur gerisi aynı  >:( ya içimden bir ses düşmiyecegiz diyor ama bu yonetim bu kadroyla görünen köy klavuz istemez. Klasik deplasman olacak gibi görünüyor ama sonumuzu hayır etsin Allah  :(

AntZ