Ertuğrul Kayserispor ile anlaştı

Başlatan þirinler_1965, 01 Haziran 2005, 20:30:29

« önceki - sonraki »

yirmiuc

roligan

Yahu yirmiuc kardeşim;
ne hakareti??? Adam gitmeyi kafasına koymuş ve zaten daha önceden anlaşmış... Kayserispor'dan teklif alınca, diğerlerini düşünmedim diyor... Yani başka teklifler de var...
Ertuğrul niye teklif alıyor? Elbette futbolcu kariyerinden dolayı değil, CV'sine Samsunspor'u eklediği için...
Ayrıca hangi sebeple tercih edildiğini de www.kayserispor.com sitesindeki foruma girin, oradaki taraftarların görüşlerinden öğrenin..
"Satılmış" hakaretse ki, normal hayatta senin, benim (yani sıradan insanlar) için öyledir; ama futbol sahasında kelimelerin anlamı biraz değişir...
Örnek: Her hakem i... değildir!
"En büyük taraftar, futbolcular sahtekar" sözünü duymayan futbolcu ve takım kalmış mıdır?
Elbette ki yoktur, ama herkes futbol hayatını o takımda sürdürür.
Bugüne kadar "Bana sahtekar dediler" diye kulüp değiştiren futbolcu ben görmedim.
Ertuğrul çok önce Kayserispor'la "bilinen nedenlerden" dolayı anlaşmış ve bunun gereği yapay kriz oluşturarak Samsunspor'dan ayrılmıştır!
Saygılar

timofte

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Hakaretlerden dolayı gittiği için bir şey diyemiyorum..
Kayseride başarılı olacağına inanıyorum..

hakaretlerden dolayı gittiğini söylemesinin bahane olduğunu anlamadın demek..
sence de bir günde kayseri ile anlaşması şaşırtıcı değil mi?

Fecr_55

yirmiuc ertugrul 'abiyi' bunca yaptiklarina ragmen hala destekliyorsun, adama laf kondurtmuyorsun...yoksa akraban falan mi???
asil hakarete ugrayan biz olduk, yönetim, futbolcular ve biz taraftarlar...bizi bu hale soktu ve yüzü kizarmadan cekip gitti...bu mudur yani??? gittigine harbiden sevindim...sira kayseri de...orayida batirir in$allah ve tek.dir. hayati ba$lamadan biter...ama ke$ke o istifa etmeden biz onu kovsaydik...böylesi daha anlamli olurdu bizim icin...evet tek.dir. olmak daha cok paraya baglidir, ama taraftar olmak yürege baglidir...satin alinamaz...eger o da bir zamanlar gercek bir taraftar olmu$ olsaydi, ne hisstigimizi anlamasi gerekti...ama nerdeeee...onlar icin para varsa yeter...

berusa55

HAYIRSIZLARIN VEFASIZLARIN BU KULÜPTE İŞİ YOK!ONLAR BİTER AMA SAMSUNSPOR BAKİ KALIR!SEREFSİZLER YA!

yirmiuc

Fecr_55

evet yirmiuc belki haklisin ama sadece belirsizlikler konusunda...o bize hedefsiz diyor...hedeflerine ise kayseri de ula$abilecegini söylüyor...bu sence hakaretin en krali degil mi? bile bile bizimle oynami$, kullanmi$...adalet mi bu $imdi? hedefimiz vardi ama sayesinde cöktü...eger iyi bir takima, yolu acik, kadrosu yerinde, taraftari destek iceren bir takima gelip sonra da bu özelliklerimizi kaybetmemizde ba$rol oynayan adam hakareti hak eder...her$eye acik olmalidir...bunu kendisininde dü$ünmesi gerekirdi...ama yapamadi, acemi i$te...bakalim ne zaman profesyonel olacak, hmm belki de bizim icin bardagi ta$iran bu son damla onun icin profesyonellige ilk adimdi...kim bilebilir dimi olaylarin perde arkasini...

kral55

5 yada altıncı haftada kovulur.Sonrada unutulur gider.Takımdan kovulmazsa seneye düşecek 1. takım kayserispor olacaktır.

yirmiuc

timofte

Alıntı yapılan: "yirmiuc"
Sadece sahip olduğu kişiliğinden dolayı edilen hakaretleri sindiremeyebileceğini söyledim...

Bu Ertuğrul Sağlam'ın kişiliği de dillere destan oldu..
Ama Samsun'da yaşayan Samsunspor taraftarı çözdü onun kişiliğini.. çözmeyenler aynı sözlere devam ediyorlar. maçı izlemeyenler samsunspor-diyarbakır maçında taraftarın koyduğu tepkinin haklılığı ya da haksızlığını sorgulamamalı bence. bu tepkinin belki derecesi ya da gösterilme biçimi yanlıştır. Ertuğrul sağlam varken de her başarısızlığını taraftara bağlıyordu, giderken de aynısını yaptı. giderayak da samsunspor taraftarı yüzünden gidiyorum dedi. kayserinin taraftar profilini övüyor.
bu adamın mı efendiliğinden bahsedeceğiz hala ?

salihcakir

Alıntı yapılan: "yirmiuc"
Eğer aynısını kayseride de yaşarsa orada da aynı tepkiyi vereceğini sanıyorum..

yok orada yönetim para verirse ona, taraftarlar istedikleri şekilde istedikleri kadar bağırsın bir şey demez ertuğrul(sadece ertuğrul). gözümde adamlığının değeri verdiği demeci okuduktan sonra sıfırlanmıştır. inşallah kayseride küme gider, kendiside kovulur, ikinci üçüncü lig hocası olur..inşallah..

yirmiuc

cem and naz55

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Hayırlısı olsun..
Nelerin olacağını zamanla göreceğiz..
"Futbol bir spor. Sporun barış ve dostluk demek olduğunu insanlara anlatacağız. Olaya bu açıdan bakıyoruz."

Ya zaten istemiyordunuz. o da gitti hala neyi tartışıyoruz ki?

yerine gelecek olan t. direktörü tartışsak daha iyi.
ya yirmi üç allahını kitabını seviyorsan git adam samsunspordan ayrılmak için taraftarı kamuoyunun önüne attı bahane uydurdu bu iş 1 günde olmadı kayserisporun maddi durumunun iyi olduğunu biliyordu akrabansa cık söyle kardeşim adam bizi para için satmış senin yazdıklarına bak ertuğrulu ertuğrul yapan samsunspordur burada samsuna gelince yeterli tepkiyi şehirden alacaktır

yirmiuc

samsunsevdalısı