Teknik Direktörümüz kim olmalı ?

Başlatan þirinler_1965, 01 Haziran 2005, 15:52:36

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

bence şu an en uygun isim yücel uyar olmalı hem samsun un çocugu hem de maliyeti az olur sehir olarak da destek olacagımızı sanıyorum ayriyetten alt yapıdan gelecek olan genç futbolculara oynama fırsatı tanır bu benim fikrim
fikirlerinizi bekliyorum

curva55

Ya bir aralar takımın başında alman hoca vardı.Adıda Grubeş falandı naslı yazıldığını bilmiyorum.O olursa iyi olur.En son alman ümit miillide hoca flndı ama bize gelse ii olur.

samsunsevdalısı

almanyanın eski ünlü futbolcularından,altın kafa lakaplı hrubech...
çok disiplinli ve kaliteli bir hocaydı,intertotoda baya bi gitmiştik onunla ama tipik türk futbolcusu mantelitesi disiplini kabul edemedi ve hoca gitti...
bence de olursa çok iyi olur.

ngonge

yücel uyar ,geldi başarısız oldu,sonra ordu ya gitti orda da başarısız oldu aman o olmasın.
hrubesch şı şartlarda ütopya olur.paramı var onu getiricez bi de üstüne transfer...
şu durumda en akıllıca hareket;genç,idealist,modern futbolun gereklerini bilen ve başarıya aç bir t.direktör ile çalışmak olur.belki 2. belki de 3.lig den...
arkadaşlar yabancı hocalar daha disiplinli ve bilgili oluyor biliyorum ama şu anda onu kaldıracak durumda değiliz..

yirmiuc

recai

yucel uyar olsun... samsusnu tanıyan ve gercekten satmıycak tek adam odur bence...

jean

ngoge kardesim kusura bakmassan san birsey diyecem yucer uyar basarisiz olmadi cunku adamda kadro yoktu mali kriz ust duzeydeydi o yil trabzonu 16 yil sonra deplasmanda yendik ankarada besiktasi 2-1 fenerbahceyi 1-0 yendik bence yucer uyar soyadi gibi samsunspora uyar

Rentboy

benden hrubechten yanayım.celil sağırın düğününde hrubech hocayla tanışmıştım ve ondan imza almıştım.O zamanlar gerçekten samsunu iyi yönetiyordu.Gelirse çok iyi olur...

ngonge

yücel uyar çok defansif ve ezik bir top oynatıyordu.samsun u bırakın ordu yu bile kaldıramadı.hala duygusal davranıyoruz.samsunu bende satmam ben geçeyim başa o zaman  8)

timur55

bence sorun para.para olsa ertugrulda bırakmazdı..bu durumda istrse capello gelsın bıze yarar saglamaz para olmazsa bu iş yurumez bence..önce para sorununu cözmelıyız hoca dolu etrafta..

salihcakir

bugünki milliyetin taktik ekinde ismail uyanık'ın mehmet özdilekle görüştüğü ve takımın başına bu ismi getirmeyi planladığı yazılıydı..ben mehmetin ertuğruldan pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum..teknik ve taktik açıdan sanki fatih terim tipinde bir hocaya ihtiyacımız var gibime geliyor

curva55

Fatih Terim tipi bir hoca=Hikmet Karaman :D bencede o olsun.

timofte

Alıntı yapılan: "samsunkopat"bugünki milliyetin taktik ekinde ismail uyanık'ın mehmet özdilekle görüştüğü ve takımın başına bu ismi getirmeyi planladığı yazılıydı..ben mehmetin ertuğruldan pek bir farkı olduğunu düşünmüyorum..teknik ve taktik açıdan sanki fatih terim tipinde bir hocaya ihtiyacımız var gibime geliyor

ben de aynı kanaatteyim. mehmet özdilek in ertuğrul sağlam a nazaran hiçbir artısı yok bana göre de.
Alıntı
Samsun'da Şifo sesleri  

Karadeniz ekibinde teknik direktörlüğe kimin getirileceği belirsizliğini korurken, yönetimin rotayı Mehmet Özdilek'e çevirdiği öğrenildi.02.06.2005

Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam'ın istifasının ardından harekete geçen yönetim, Yücel Uyar ile birlikte Mehmet Özdilek'in ismini de gündeme aldı. Kırmızı - Beyazlı ekipte, teknik direktörlük görevine kimin getirileceği merak konusu olurken, yönetimin listesinde alt yapı koordinatörlüğü görevini sürdüren Yücel Uyar ile birlikte Şifo Mehmet'i de listeye aldığı bildirildi. Başkan İsmail Uyanık'ın Mehmet Özdilek ile bir görüşme yaparak transfer teklifinde bulunacağı ileri sürüldü.  

ama fanatik gazetesinin haberi bu şekilde..
Hrubesch adı geçtiğinde ümitlenmiştim ama, Şifo Mehmet'le bu işin yürüyeceği konusunda ümitli değilim.

yirmiuc

jean

orduspor yillardir 2. ligde yucel uyarmi sampiyon yapacak cok sacma