Bank Asya 1.Lig 12.Hafta l Samsunspor'umuz - Gaziantep B.B.

Başlatan AntZ, 02 Kasım 2009, 23:37:04

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

Alıntı yapılan: estalpi - 08 Kasım 2009, 13:16:53
ARKADAŞLAR SAMSUNSPOR BİZ, BİZİM SESİMİZ KULAĞIMIZ GÖZÜMÜZ OLDU.M.K. ATATÜRK Kurtuluşu samsundan başlattı madem ki biz onun izindeyiz,Atatürk'ün şehrindeyiz o kurtuluş ruhunu bizde yüreğimizde taşıyorsak Haydiii ASİ RUHLAR BİRLEŞELİM,Biaraya gelelim,tanışalım,aramızda SAMSUNSPOR SEVDALILARI İsmi altında bir PLATFORM Kuralım.Yeni bir oluşum olalımmm... Birçok okumuş,işadamı olmuş devlet memuru olmuş arkadaşımız var aramzıda bir kurul oluşturalım ". Arkadaşlar bu olmaz bir şey değil aslında taaaa en baştan yapılması gereken bir iş.....
MANİFESTOMUZU Yayınlayalım,kurtuluş reçetemizi açıklayalım dağılalım SAMSUNA,HER YERE HER ALANA YANİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ OLALIM... HALKIMIZI BİLİNÇLENDİRELİM.... HER MAÇA 10 BİN KİŞİ SLOGANIYLA İLK İŞİMİZE BAŞLAYALIM..... BEN VARIMMMM  BU İŞE YOKMU BAŞKA FİKRİ DÜŞÜNCESİ OLAN..... BURDA ARTIK ELEŞTRİ YAPMAK YERSİZ,SÖVMEK YERSİZ,BİZ BÜYÜDÜK ARTIK SIRA BİZE GELDİ ANLAMIYORMUSUNUZ.... TAKIMIMIZA OLAN BORCUMUZU ÖDEME VAKTİ GELMEDİMİ....YEP YENİ BİR PLATFORM....ÇOK KATILIM OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.... BUBENİM YILLARDIR YAPMAK İSTEDİĞİM PROJEM... DESTEK FİKİR GÖRÜŞ ÖNERİ BEKLİYORUM........
ABİ ÇOK GÜZEL DİYOSUN ÇOK DOĞRU Bİ YAKLAŞIM.HEMEN VAKİTKAYBETMEDEN DEDİĞİN PRGANİZASYONLARA BAŞLANMALI.İLK OLARAK 5 6 KİŞİ DE OLSA Bİ HEYET KURUNUZ.ONLARLA SİVİL TOUM ÖRGTLERİNE ZİYARETLERDE KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞLERİNDE BULUNUNUZ.ABİ İLK ETAPTA BU YÖNETİMİ YIKIP YERİNE Kİ GELMELİ KONUSUNDA Bİ İSİM ÇIKARALIM ORTAYA.HEMEN ARDINDAN BASINLA DİYALOGA GEÇMELİYİZ.SEBEBİ ŞUDUR:ZİYARET ETTİİMİZ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜ LİDERLERİNDEN SORUNUN ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA YAKLAŞIMINI SAMİMİYETSİZ BULDUKLARIMIZI DEŞİFRE ETMEK İÇİN KAMUOYUNA DUYURMAK İÇN BASIN GÜCÜNÜ KULLANLALIM.STO LARDAN GEREKLİ DETSEĞİ SAĞLAYIP MEYDAN DAN NURİ ASAN A Bİ YÜRÜYÜŞ ORGANİZE EDELİM.ONLARIN İSTİFASINI BEKLEMEYELİM ÇÜNKÜ İSTİFA EDİP BOŞALAN YERE GELMEKTEN YIKIP,DEVİREREK ORAYI KAZANMAK HER ZAMAN DAHA GÜÇLÜ Bİ OLUŞUMA SEBEP OLMUŞTUR.BUNLAR YAPILIRSA ZATEN BEKLENEN HAVA ATMOSFER ŞEHRİN BÜTÜNLÜK HAVASI KENDİLİĞİNDEN OLUŞACAKTIR.ZAMAN DARALIYO BİR AN ÖNCE HAREKETE GEÇMEK LAZIM.VE DEDİĞİNİZ GİBİ YÜRÜYÜŞÜN ARDINDAN 10 BİN KİŞİ MAÇA GİDİP YÖNETİM HALA İSTİFA ETMEMİŞSE ÇOK ORJİNAL Bİ EPKİ KOYMALI YÖNETİME ULUSAL MEDYADA YER ALMALI BU.REZİL HERİFLER TÜM TÜRKİYE TANISIN.ÖRNEĞİN BÜTÜN STAD MAÇI 90 DK SIRTINI SAHAYA DÖÖNEREK İZLEYEBİLİR YADA DAHA FARKLI BİŞEY DÜŞÜNEBİLİRİZ.ABİ DERT BİZDE DERMAN DA BİZDE ARTIK KİMSEDEN MEDET UMMAYAY GEREK YOK.HİÇ KİMSE OLMAZSA YÖNETİMİ TARAFTAR ALSIN.BUNDAN DAHA KÖTÜ
OLAMAYIZ.BU ÖNETİMİN YERİNE KİM GELSİN DERSENİZ SADECE Bİ ÖNERİDİR BU BEN TANJU ÇOLAĞIN BU İŞİ ÜSTLENECEĞİNE VE BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM BAŞKA DA ALTERNATİFİMİZ YOK SANIRIM

Sempatik Bengülü

samsunsporumuz galibiyet alana kadar maçlarımız hakkında yorum yapmıcam...

elli5

Güzel günler yok artık

Herşey mazide kaldı

Kin nefret sardı ama

Sevdan yürekte kaldı SAMSUNSPOR ..

estalpi

Arkadaşlar çok yakın zamanda bu PLATFORMU KURACAĞIM.... EN KISA ZAMANDA YASAL PROSEDÜR NEDİR ÖĞRENECEĞİM...AVUKAT ARKADAŞLARIM VAR ONLARLA GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNACAĞIM... SANIRIM BURDA PEK DESTEK YOK... BEN HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRCEĞİM.... ÇÜNKÜ ARTIK BÜYÜDÜMMMM..... BİZE BÜYÜKLERİMİZİN BIRAKTIĞI MİRASI SONUNA KADAR KORUYUP BENDE ÇOCUĞMA BIRAKACAĞIMMMM.... SAMSUNSPOR SEVDALILARI ÇOK YAKIN ZAMANDA SAMSUN ŞEHRİNDE KURULACAK BÜTÜN SAMSUNSPOR SEVDALILARINI TEK ÇATI ALINDA BİRLEŞTİRECEĞİM.... BUNUDA BURAYA YAZIYORUMMMM.....

estalpi

bU ARADA SAMSUN BASKETBOL KULÜBÜNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUMMMM.... GALATASARAYI YENDİK BENDE MAÇTAYDIM GURULANDIM KIRMIZI BEYAZ RENKLERLE.... MÜTİŞ BİR MAÇTI HELE SEYİRCİ HARİKAYDI MUHTEŞEMDİ.... ŞU TARAFTAR AYNI ŞEKİLDE SAMSUNSPOR MAÇLARINADA GELSE YAAAAA... TÜRBÜN ŞOVLAR YAPSAK YAAAA..... BU HAFTA BJK İLE OYNAYACAZ HERKESİ MAÇA BEKLİYORUMMMM.... ÇILGINCA SAMSUN DİYE BAĞIRMAYAAA.....

estalpi

Alıntı yapılan: elli5 - 08 Kasım 2009, 23:39:58
Allah yardım etsin , utandırmaz inşallah

AMİNNNN..... GEREKENYAPILACAK MERAK ETMEYİNNNNN.... BU BİR TARAFTAR HAREKETİDİR..... BİLİNÇLİ TARAFTAR.....

doðan

Alıntı yapılan: estalpi - 08 Kasım 2009, 23:45:06
AMİNNNN..... GEREKENYAPILACAK MERAK ETMEYİNNNNN.... BU BİR TARAFTAR HAREKETİDİR..... BİLİNÇLİ TARAFTAR.....

yap kardeş , elimizden geleni yapar destekler , katılırız... BENİM hayat felsefem SAMSUNSPORUMU SEVİYORUM ; SAMSUNSPORUMU seveni SEVİYORUM

Ertuğrul Sağlam

Haber Gazetesi'nin dünki haber'ine göre
Erkut Tutu Yıkılmış...
Turgut maç'ta oynayarak büyük bir fedakarlık yapmış...
Sercan Bu maçta'da çok iyiymiş...

Bunları yazan arkadaş hangi gözlükle izliyorsun Samsunspor'!u sana şaşıyorum ve  ;D :D ;)gülüyorum sana

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 09 Kasım 2009, 14:03:14
Haber Gazetesi'nin dünki haber'ine göre
Erkut Tutu Yıkılmış...
Turgut maç'ta oynayarak büyük bir fedakarlık yapmış...
Sercan Bu maçta'da çok iyiymiş...

Bunları yazan arkadaş hangi gözlükle izliyorsun Samsunspor'!u sana şaşıyorum ve  ;D :D ;)gülüyorum sana
sasırma yazsınlar yazsınlarkı turgut sercan hakan kocaslan ve sefayı bafrasporun en golcu oyuncusuyla  takas ederız busayede ;D

bezgınbekır

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 09 Kasım 2009, 14:35:35
sasırma yazsınlar yazsınlarkı turgut sercan hakan kocaslan ve sefayı bafrasporun en golcu oyuncusuyla  takas ederız busayede ;D
dahice  ;D  ;D

b.cekmecelizirzoplar

bundan sonra maclara bayan basketcıler cıksın bu ibnelerde kenarda top toplasın onlar onuda beceremez ya allah hepsını ıslah etsın samsunun sırtından evlerıne bır ekmek de götürseler hepsıne haram olsun .

onur can

Atam, izimdeyiz

Söğütlübahçeli taraftarlar, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, ölümünün 71'inci yılına 3 gün kala tribünlerden andılar. "Atam, izimdeyiz" yazılı pankart açan taraftarlar, ellerindeki fotoğraflar ile Mustafa Kemal Atatürk'e olan sevgi ve saygılarını bir kez daha gösterdiler.

sBc-1984

harbisamsunsporlu5517

09 Kasım 2009, 20:51:17 #313 Son düzenlenme: 09 Kasım 2009, 20:52:57 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: onur can - 09 Kasım 2009, 17:59:36

Atam, izimdeyiz

Söğütlübahçeli taraftarlar, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, ölümünün 71'inci yılına 3 gün kala tribünlerden andılar. "Atam, izimdeyiz" yazılı pankart açan taraftarlar, ellerindeki fotoğraflar ile Mustafa Kemal Atatürk'e olan sevgi ve saygılarını bir kez daha gösterdiler.

sayın tomac ve ekibi serefınız haysıyetınız varsa 10 kasımda bırakın görevi dusun samsunsporun yakasından daha fazla sızlatmayın atamızın kemiklerini

onur can

keske bıraksalarda herkeze bır bayram olsa la gdın artık kardesım ya ne kadr yuzsuz ınsansıznız..!