Samsun'da Okuyorum Samsunspor'u Tutuyorum II

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Eylül 2009, 23:31:27

« önceki - sonraki »

özkan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Eylül 2009, 21:08:06
Emeği geçen herkese binlerce kez teşekkürler.
ileride inşallah bizde iyi yerlere gelip Samsun'a ve Samsunspor'a hizmet ederiz ..

mehmet yılmaz

Yarın insallah saat 13 gibi okulda olacağız. İsa Turan ile birlikte Hakkı Hocaoğlu ve Hakan Akman gelecek bizlerle...

kaptan 55

55 numara bir iş daha,tek kelime ile helal olsun emeği geçenlere

Ollivanders

MEHTAP83

Tribün_ali

Çok Güzel organizasyon hem ihtiyac sahibi olanlara manevi maddi anlamda katkı birde geleceğin samsunsporluların yetişmesi acısından cok güzel bir düşünce emeği gecenlere ne kadar teşekkür etsek azdır bugünün küçükleri yarının büyükleri dolasıyla samsunsporlular olacaklar tabikide

berusa55

Alıntı

Örnek kampanyaya Samsunspor desteği

ÖRNEK KAMPANYA
M. Teoman Taş Samsunlular Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Samsun'da okuyorum, Samsunspor'u tutuyorum' kampanyasında bu yıl Başalan Köyü Cumhuriyet İlköğretim Okulu'na yardım yapıldı. Dernek okula çanta, kırtasiye malzemesi ve fotokopi kağıdı gibi yardımlarda bulundu.

EN BÜYÜK SAMSUN
Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, tecrübeli futbolcu Hakkı Hocaoğlu ve kaleci Okan Karabulut da kampanyaya destek vererek öğrencilere futbol ve basketbol topları dağıttılar. Öğrencilerin büyük ilgisi ile karşılaşan futbolcular öğrencilerin hep bir ağızdan, 'Kırmızı-Beyaz. En büyük Samsun' diye tezahürat yapması karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Ayrıca Spor Tirektör İsa Turan, Samsunsporlu tüm futbolcuların imzaladığı futbol topunu okula hediye etti.

HER ZAMAN SAMSUNSPORLUYUZ
'Samsun'da okuyorum, Samsunspor'u tutuyorum' kampanyasını geleneksel olarak düzenlediklerini belirten M. Teoman Taş Samsunlular Derneği Başkanı Av. Erdem Eynel, "Camianın bilinci içinde şehir ile takımı birleştirmek amacındayız. Samsunspor yense de yenilse de biz her zaman Samsunsporluyuz. Ayrıca bu tür etkinliklerde Av. M. Teoman Taş'ı da anıyoruz" dedi.

Kaynak: http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=4483

mehmet yılmaz

29 Eylül 2009, 17:58:53 #22 Son düzenlenme: 29 Eylül 2009, 18:04:33 samsuni
Samsun'da Okuyorum Samsunspor'u Tutuyorum

M. Teoman Taş Samsunlular Derneği'nin geleneksel hale getirdiği 'Samsun'da Okuyorum Samsunspor'u Tutuyorum' kampanyası çerçevesinde Başalan Köyü Cumhuriyet İlköğretim Okuluna gidildi. Dernek Başkanı Av. Erdem Eynel ile birlikte Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, takım kaptanlarından Hakkı Hocaoğlu ve kaleci Okan Karabulut'un okula yaptığı ziyaret öğrencileri çok sevindirdi.

Heyet beraberinde kırtasiye malzemeleri ve diş temizlik seti ile birlikte, kıyafet, futbol ve basketbol topları ve Samsunspor atkıları getirdi.

Dernek Başkanı Av. Erdem Eynel yaptığı konuşmada, Samsun ile Samsunspor arasındaki bağların daha da sağlamlaştırılması amacıyla böyle bir kampanya gerçekleştirdiklerini, skorlara takılıp kalmadan, her şartta Samsunsporlu olduklarını bildirirken, kendisi de öğretmen çocuğu olan merhum Av. M. Teoman Taş'ı bir kez daha saygı, hasret ve rahmetle andıklarını ifade etti. Ardından 'B&S Yatırım A.Ş.'nin ana sponsor olduğu kampanyaya Banat firması, Öznel Ambalaj, Akyol Triko, Saadet Kırtasiye ve Av. Cemal Keleş de destek verdiler.' diyerek ilgili kurum ve kişilere teşekkürlerini iletti.

Sportif Direktör İsa Turan ise, 'Samsunspor gücünü Samsun'dan almaktadır ve yeni neslin Samsunspor'a sahip çıkmaya devam etmesi gerekiyor. İnanıyorum ki aranızdan çok iyi Samsunsporlular ve belki de Samsunspor'a futbolcular çıkacaktır' diye konuştu.

İsa Turan ayrıca yanında getirdiği ve üzerinde teknik heyet ve pek çok futbolcunun imzasının bulunduğu futbol topunu okul idarecilerine hediye etti.

Öğrencilerin toplu halde ve karşılıklı yaptıkları 'kırmızı, beyaz, en büyük, Samsun' tezahüratı ise misafirler tarafından alkışlandı.

Kaleci Okan'ın 'aranızda iyi kaleci olan var mı?' sorusuna ise çok sayıda parmak kalktı ve kendine en çok güvenen öğrenci havaya atılan topu yakalamayı başardı.

Tören toplu fotoğraf çekiminin ardından sona ererken, öğrenciler futbolculardan imza alabilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

samsunspor.biz

Recep

işte olay bu ya
Rabbim hepinizden razı olsun bu çocukları sevindirmek çok güzel bir olay

supernatural_55

Allah emeği geçen yapan yaptırtan herkesten razı olsun her yönüyle çok ama çok güzel bişey bu...

berusa55

merkez

Arkadaşlarımı geleneksel hale getirilen bu organizasyon için tebrik ediyorum.Gerçekten zor bir misyon yüklendiler.

Az kişiyle çok iş yapmanın zorluğunu yaşasalar da, bu güzellikler bundan sonraki faaliyetleri için kendilerine ilham verecektir.Merhum Teoman Kardeşimin adının zikredilerek böyle bir hayıra vesile olmak ise ayrı bir kutlama konusu.

Velhasıl Allah razı olsun arkadaşlar,Elinize,kolunuza,emeğinize sağlık.

sezgin

ali ihsan

Samsunspor'u minik yüreklere nakşeden bu faaliyette emeği geçen bütün arkadaşlardan Allah razı olsun.

Sercan

Samsunluluk ve Samsunsporluluk budur.Allah hepinizden razı olsun!