Samsun'da utandıran görüntüler

Başlatan bezgınbekır, 23 Eylül 2009, 20:24:25

« önceki - sonraki »

bezgınbekır

Dünyada var da bizde yok mu? Bu sefer utandıran görüntüler Samsun'dan geldi... Samsun'da 150 yıllık geleneğe yine hayvanlara atılan dayaklar damga vurdu. Hayvanlara yapılan eziyetler hangi çağda yaşıyoruz sorunusunu akıllara getirdi... köylülerin yaptıkları bununla da bitmedi. Köylüler hayvanlara yaptıkları eziyetler yetmezmiş gibi bir de eziyete karşı çıkan dernek başkanı kadının üzerine yürüdüler... Başkanı linç etmek isteyen köylüleri jandarma yatıştırdı...

ayıp valla ya her kanaldada yayınlandı bide Samsuna malettiler olayı gorende Samsunda yasiyanlar yabani zannetcek ya  >:(  >:(

55.hakan

ne eziyeti ya ben hiçbir şey anlamadım haberden

emre

berusa55

eLLis

Bende showtv de izledim akşam SAMSUN diyede yazdılar haberin tepesine utandım açıkcası o hayvanlara yapılan eziyetede ayrı bir üzüldüm ..

Oflu

Arkadaslar Irakta insanlara yapilan zulümler dururken, hayvanlarin avukatligina soyunan o sözde "hayvan severleri" Allaha havale ediyorum. Bende hayvanlari severim. Ama hayvan severim diye, köyde gidip essegi agzindan öpecek halim yok ya?
Babannem inek gördügü zaman "Oy yavriim, kurban olayim saa. O bocuk boncuk gözleruni yesun anan!" der. Hayvan sevgisi budur.
Peki insan gören Amerikali askerler napiyor? Kendileri susuyor, makineli agir savas silahlari konusuyor. Su dünyada insanlara yardima kosmak dururken, hayvanlara avutkatlik yapan o "kadindan" nefret ettigim kadar kimseden nefret etmem.

Ha su konuda haklisiniz, sanki Samsunlular cahil zalimler gibi gösterilmeye calisilmis, dogru ama Show TV'nin haber kalitesinden zaten kusku duyarim. Show TV kim adam gibi haber yapmak kim. Izledigim 2 haber kanali var: 1. STV, 2. Kanal 7! Baskasini izlemem zaten.

supernatural_55

kardeşim insanı hayvanı mı var.o amerikalılar da insan senin felsefenden bakarsak.hayvan da insan da can taşıyo,yeri geliyor ki insan hayvandan çok daha tehlikeli hale geliyor...

levent-55

Yaman55

Tribün_ali

sedatbuyuk

böyle bir geleneği de ilk defa duydum. yanlış tabi ki bunlar. kötü bir izlenim bırakıyor Samsun'u bilmeyenler üzerinde. Hâlâ sahilde zabıtaların çiftlere müdahale ettiği olaylarıyla anılıyoruz.