19 Mayıs'da utanç maçı...

Başlatan samsunsevdalısı, 28 Mayıs 2005, 19:10:05

« önceki - sonraki »

samsunsevdalısı

10 maçtır galip gelemeyen diyarbakıra kendi evimizde kaleye bir şut dahi atmadan mağlup oluyoruz...
kimin düşeceği bizi ilgilendirmez,şerefli takım edebiyatı yapıp,trabzonu şampiyonlar ligine,sakaryayı da kümeye gönderdik...
helal olsun bu takıma emeği geçen herkese.
ilk defa samsunsporluluğumdan utanç duydum,böyle rezil bir futbol oynayan,oynatan herkesi alnından öpüyorum...
Şerefli takımlar liginde şampiyon olduk eh artık sırtımız yere gelmez....

timofte

bugün gerçekten çok kötü bir futbol vardı sahada..
samsunsporumuza asla yakışmayacak bir futbol.
alışık olmadığımız bir manzara.. skor berabere iken dahi tribünde maçın sonucunu hissetmişçesine 'sabrımız taşıyor adam gibi oynayın' tezahüratı, zaman zaman takımın yuhlanması gibi sahneler vardı. d.bakır'ın golü ve ligde kalışı ile birlikte maçın sonlarında 'satılıklar' tezahüratı.. sahadaki futbol için ise söylenecek söz yok. takımda gayret gösteren futbolcu parmakla sayılacak kadar azdı.
ve 'maçlara gelmiyorlar' diye sürekli sitem edilen, bu maçta ise takımını bu sezon son kez izlemek için geçmiş maçlara oranla tribünleri dolduran samsunspor taraftarı, stadı isyan ederek terk etti. herkes öfkeliydi, ben bu öfkenin boş bir öfke olduğunu düşünmüyorum.

yirmiuc

salihcakir

radyodan takip ettim mücadeleyi; az çok gözümün önünde bir samsunspor canlandı. bu tabloyu evvelden de yaşamıştık birkaç kere; samsunspor kimin takımı bu bile değil artık! maalesef..

Amsterdamli

Sevgili dostlar, ozel sebeplerden dolayi foruma ara vermistim ama su an duydugum utanci dile getirmek icin mesaj atmaya karar verdim.

Bizimkiler her seferinde kader belirleyici maclara cikmadan nekadar serefli mucadelemizi verip rakibimizi yenmeye calisacagiz desede bunu bir turlu gerceklestiremiyorlar. Ben bugunde yenilecegimizi onceden biliyordum.

Malatya neden 4 atiyor Sakaryayada biz aciz bir sekilde kendi sahamizda Diyarbakir gibi bir takima teslim oluyoruz. Yoksa maci alirsak Diyarbakirin cikaracagi yaygaralardanmi cekindiler? 2 hafta once Konyada yenilen Diyarbakirsporlu yontecilerin cikardigi olaylari gormustuk.

Bugun resmen bu takima bagli bir ferd olarak utanc duydum. Takimda ruh denen seref denen birsey kalmamis anlasilan. Diyarbakirin dusmesi bizim alacagimiz kendi basarilarimzdan sonra en cok istedigim seydi ligde ve elimize bu firsat gecmisti ama malesef kullanamadik.

Ertugrul Saglaminda rakibin iyi oyununun arkasina saklandigina anlam veremiyorum. Biz o sahaya ne yapmaya cikiyoruz acaba. Takimda okadar tecrubeli futbolcu var. Hicmi ellerinden birsey gelmiyor yani?

Bukadar sitem yeter diye dusunuyorum cunku yaziyi gereginden fazla uzatmak istemiyorum. Yakin zamanda tekrar bulusma ve daha adina yakisir bir Samsunspor gorme dilegiyle hepinize selamlar.

jean

bence yensek iyi olurdu ama cok eksik vardi cok istedim yenelim diye ama olmadi ama utanc gibi kelimeler yanlis samsunspor bu seven boyle sevsin utancda neymis 50-0 da yenilse onemli degil sonucta samsunspor samsunspordur o yuzden kelimelere dikkat edelim

samsunsevdalısı

oldu jean abi,kusura bakma bi yanlışımız olduysa affet...
kardeşim sen bizim  bir sezon boyunca tribünde ne çektiğimizi biliyormusun.o zaman her takıma 50-0 yenilelim senin için bi mahszuru yok zaten.
10 maçtan beri kazanamamış ve üstelik deplasmanda bir galibiyeti dahi olmayan bir takıma bir şut dahi atmadan yeniliyoruz.
adam gibi oynayıp yenilmek değil bu bir şut dahi atamadan yenilmek.
30 yaşımdayım bana kimse samsunsporluluğu öğretmesin.

yirmiuc

cem and naz55

dün maca gittim bu macta taraftar daha ilgiliydi maca ama utandım yerin dibine girdim yazıklar olsun ne şeref kalmış ne haysiyet kimse 6 eksik var demesin 6 eksiği olan takım karşı kaleye 1 kere gider 1 şut atar 1 pozisyona girer utanıyorum samsunsporlu olmaktan ertuğrulda bıraksın taraftarın yakasını o kendi başarısızlığını taraftara mal ediyor hicbir tkdrtör kendi taraftarı için bu kadar konuşmaz duyumlara görede konyayla anlaşma aşamasındaymış ben sadece şunu soruyorum  SAMSUN ŞEHRİNİ VE O ŞEHRİMİZİ SİMGELEYEN O SAMSUNSPOR FORMASINI KAC BİN DOLARA SATTILAR

kral55

Ertuğrul son dönemlerinde efendiliği felan bıraktı.Tıpkı hagi benzeri davranışlara girdi.Gitsin konya ile anlaşsın.
Orada kendisine sabır gösteren taraftarı belki bulur.5-6 hafta sonra atarlar takımdan aklı başına gelir.

jean

samsunsevdalisi kardesim oncelikle ben 17 yasindayim ve benim sana abi demem lazim sonra demisinki senin umrunda degil bunu bana kim derse cok kizarim benim hayatim samsunspor senin o gittigin tribunlerden bende cok gectim deplasmana bile gittim 3 yildir buradayim okula samsunspor formasiyla gidiyorum yabancilar beni samsun diye cagiriyor ismimle degil benim 4 yasinda kardesim var ismini ben ertugrul koydum gecen yil paris-saint-germain fransa kupasi final maci vardi maca samsunspor atkisiyla gittim ve fransa istiklal marsinda atkyi havada tuttum bana diyorsun senin umarunda degil bunu diyecegine bana kufur et daha iyi cok sacmalamisin

radikal-fma

plan yapılmış sakarya düşecek. eğer düşmez ise doğudan takım kalmayacak. kalmassa doğudaki halkın avunacak şeyi kalmayacak. yanikralın çıplak olduğu meydana çıkacak. bu siyasi bir seneryo defalarca yapıldı bu sefer kurban sakarya. maşa Samsunspor..ben utanmadım. yerin dibine girdim..emeği geçenlere yazıklar olsun......

cem and naz55

Alıntı yapılan: "yirmiuc"her takım kaybedebilir arkadaşlar.
sonuçta 6 eksikle oynadık ve bir iddiamız da yoktu..
kazansak da aynı şeyler söylenecekti  zaten..
bu yüzden böyle sözleri umursamıyorum.
..
sen maca gelmemişsin oturduğun yerden konuşuyorsun o samsunun simgesi olan o formanın şerefini kimse satamaz

samsunsevdalısı

valla jean,seninle şu ortamda hiç polemiğe giremem.
ben sen daha doğmadan tanjuları savaşları seyrediyordum,burda kim daha samsunsporlu diye s.dik yarışına mı girelim yani.
nasıl biliyorsan öyle yap,ama büyüklerinle biraz daha saygılı konuş.

Bafralı

Alıntı yapılan: "cem"dün maca gittim bu macta taraftar daha ilgiliydi maca ama utandım yerin dibine girdim yazıklar olsun ne şeref kalmış ne haysiyet kimse 6 eksik var demesin 6 eksiği olan takım karşı kaleye 1 kere gider 1 şut atar 1 pozisyona girer utanıyorum samsunsporlu olmaktan ertuğrulda bıraksın taraftarın yakasını o kendi başarısızlığını taraftara mal ediyor hicbir tkdrtör kendi taraftarı için bu kadar konuşmaz duyumlara görede konyayla anlaşma aşamasındaymış ben sadece şunu soruyorum  SAMSUN ŞEHRİNİ VE O ŞEHRİMİZİ SİMGELEYEN O SAMSUNSPOR FORMASINI KAC BİN DOLARA SATTILAR

önceki 5 kadro dışı oyuncuyu da saymak gerekir.Bi de serkanı. Zaten kadro krizden dolayı dar bi de 12 oyuncu yok.gidenlerin yerine kimse alınamadı. Türkiyede şu an bu durumu tınlamayacak tek takım var o da fenerbahçe.Milli takımlarda 2 oyuncu dışında bütün oyuncularını oynatmış fenerbahçe(o 2 oyuncu da aurelio ve nobre)
Maçı izlemedim ama bu şartlarda daha iyi oynayacağımızı sanmıyordum.