Mohamed Ali ???

Başlatan germencisse, 27 Ağustos 2009, 09:02:42

« önceki - sonraki »

germencisse

27 Ağustos 2009, 09:02:42 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2009, 14:05:50 samsuni
transfermarkt.de sitesinden aldığım biligiye göre eski sivassporlu orta saha oyuncusu kocaelispor ile 1 yıllığına anlaşmaya varmış..   

ama kocaelispordada bizim gibi tahta sorunu olduğu için resmi bir şey söylenemiyor..tabiki ne kadar doğru bilemicem..

MOHAMmED ALİ KURTULUŞ Kimdir ?
Mohammed Ali Kurtuluş 29 Ağustos 1974 yılında Belçika'da doğdu. 1998-1999 sezonunda Sakaryaspor'a transfer olarak Türkiye kariyerine başlayan Mohammed Ali daha sonra Denizlispor, Ç.Rizespor, Sivasspor, Diyarbakırspor ve tekrar Sivasspor forması giydi. Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1.Lig ve Türkiye Kupası'nda bu güne dek 329 maçta forma giyen Mohamed Ali 103 gol kaydetti.

İSTATİSTİKLERİ
2008-2009 Sivasspor (28 Maç 2 Gol)
2007-2008 Sivasspor (31 Maç 10 Gol)
2006-2007 Diyarbakırspor (33 Maç 19 Gol)
2005-2006 Diyarbakırspor (15 Maç 3 Gol)
2005-2006 Sivasspor (10 Maç 2 Gol)
2004-2005 Sivasspor (31 Maç 20 Gol)
2003-2004 Sivasspor (22 Maç 11 Gol)
2002-2003 Ç.Rizespor (28 Maç 6 Gol)
2001-2002 Sakaryaspor (25 Maç 13 Gol)
2000-2001 Sakaryaspor (31 Maç 7 Gol)
1999-2000 Denizlispor (23 Maç 5 Gol)
1998-1999 Sakaryaspor (20 Maç 1 Gol

Akyol

haydaa hani kolpaeli transfer yapamıyordu?

Baskent_Samsunspor

Kocaelispor'da kaos yaşanıyor   Paylaş     

DHA 27 Ağustos 2009

Haberler Anında Cebinizde Hürriyet Mobil

Haberler Anında Bilgisayarınızda Haber Alarmı

Haber Kaçırmaya Son Hürriyet Mind

Sitene Haber Ekle Kazan Bumerang

Federasyona ödemesi gereken yaklaşık 7 milyon TL'lik borcu nedeniyle 15 yeni transferine lisans çıkaramayan, bu nedenle geçtiğimiz hafta Bank Asya 1. Ligi'ndeki ilk maçında Buca karşısına yeni profesyonel yapılmış gençlerle çıkan Kocaelispor'da sorunlar dağ gibi büyüyor.

Her şey Cumartesi günü yapılacak olağanüstü kongreye bağlanırken, takımını Hacettepe maçına hazırlayan Teknik direktör Cihat Arslan ise tam bir kaos yaşandığını ve sorunların biran önce çözümlenmesi gerektiğini söyledi.

SORUNLAR ÇÖZÜLMELİ

Hacettepe hazırlıklarını Sefa Sirmen Tesisleri'nde sürdüren Yeşil Siyahlı ekibin Teknik Direktörü Cihat Arslan, en çok 40 günden beri birlikte çalışan ve büyük başarılar beklediği yeni transferleri Buca maçında oynatamamasına üzüldüğünü söyleadi. Ekonomik sıkıntının çözülmesi gerektiğini, fgutbolcuların da dikkatlerinin dağıldığını anlatan Arslan, buna rağmen kendilerini Hacettepe maçına konsantre etmeye çalıştıklarını söyledi.

A-2 TAKIMI SAHAYA ÇIKAMADI

Kocaelispor A-2 takımının da maça çıkamadığını hatırlatan Cihat Arslan, "Yeni transferlerin sorunu çözülecek mi bilmiyorum. Ama bir herkes sahaya çıkamkış gibi hazırlanıyoruz. Pazar günkü rakibimiz Hacettepe'yi izledim. Hacaettepe daha iyi organize bir takım. Burda rakiplerin iyi olup olmaması önemli değil. Bizim sahaya istediğimiz şekilde çıkamamız önemli. Kocaelispor da çok ciddi anlamda sıkıntı var. Dün A-2 takımımız sahaya çıkamadı. Şu an bir kaos yaşanıyor." dedi.

BU OYUNCULARI KAYBETMEMELİYİZ

Antreman öncesi Buca'ya gelemeyen 12 oyuncuyla toplantı yaptığını söyleyen Arslan, "5-6 arkadaşı isteyen ciddi anlamda kulüpler var. Biz onlardan Salı akşamına kadar müsade istemiştik. Yönetim kurulu toplantısından sonra yönetimin bu futbolculara vereceğe cevap çok önemli. Biz bu 5-6 arkadaşı bir daha Türkiye'de Bank Asya Ligi olarak birdaha bünyemize katamayız diye düşünüyorum. Son gün bana 5 milyon TL getirip transfer yap deseler de bana ve Kocaelispor'a faydası yok. Takım 35-40 gündür çalışıyor. İyi bir noktaya geliyor. Biz bunları sahaya da çıkartamıyoruz. O çocukları kaybetmekten korkuyorum" diye konuştu.

özkan

55.hakan

onla zaten anlaşmaya varılmıştı transfer yapamazlarsa başka takıma giderim diyormuş adam

Akyol

27 Ağustos 2009, 09:11:41 #5 Son düzenlenme: 27 Ağustos 2009, 09:18:41 Akyol55
Alıntı yapılan: hakanelgun - 27 Ağustos 2009, 09:08:55
onla zaten anlaşmaya varılmıştı transfer yapamazlarsa başka takıma giderim diyormuş adam
valla tezgahı kötü yere açmışsın mohammed ali artık takımın primlerini cepten ödersin hatta takımın adını da mohammed ali kolpaspor yaparsın ;) boşverin arkadaşlar bizim orta sahamız bize yeter hem frikikse mevzu Sefa'da çakıyor hiç sorun değil ona kolpaeli'de mutluluklar...

emoh55

ya su lanet tahtayı ac yonetım yazıklar olsun  ayıp ayıp acın su tahtayı yapın tranfer

55_OrHaN_55

kocelide b.k var sanki. git bakalım ne bulacaksın orada. biz hazırdakilere imza attıralım yeter. süper ligin en güçlü adayı oluruz. Mohammed Ali sana güle güle. çok da umurumuzdaydı.

silopilimuhsin

ben bu adam bize gelecek diye duymuştum ne iş. yönetim duymuşmu acaba

germencisse

Alıntı yapılan: silopili55 - 27 Ağustos 2009, 09:40:33

bende bu haberin yalancısıyım tam kesin bir şey belli değil...

55_OrHaN_55

umarım bize gelir kardeş. kocaeli transfer tahtasını açtırabilirse oraya imza atacak. açtıramazsa bize gelmeyi düşünüyormuş.

Akyol

abi yönetim şimdi kaşına kaşına uyuyordur ne duyması...

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 27 Ağustos 2009, 09:43:21
umarım bize gelir kardeş. kocaeli transfer tahtasını açtırabilirse oraya imza atacak. açtıramazsa bize gelmeyi düşünüyormuş.

kolpaeli bir dünya markası bence orasıyla anlaşsın

55.hakan

haber 21 temmuz tarihli haber arkadaşlar eski yani aşağıdaki  linke tıklayın haberin tarihine bakın bize gelme ihtimali var hala....

http://www.haber262.com/index.php/spor/9756-mohammed-ali-kurtulu-kocaelisporda

germencisse

Alıntı yapılan: hakanelgun - 27 Ağustos 2009, 09:45:33
haber 21 temmuz tarihli haber arkadaşlar eski yani aşağıdaki  linke tıklayın haberin tarihine bakın bize gelme ihtimali var hala....

http://www.haber262.com/index.php/spor/9756-mohammed-ali-kurtulu-kocaelisporda

diyorumya zaten ben o haberin yalancısıyım yinede sitemizdekilerin biligisi olsun amacıyla konuyu açtım..tam kesin bir şey yok..

CriminaL

gelmesin muhammed alı artık samsunsporumuza.kocaeli forması giymiş poz vermiş sonra gelip bizim formamızı mı giyecek ! zaten sakat form tutmaz kalsın gelmesin yaş 35 yolun yarısı