Son Hafta: SAMSUNSPORUMUZ 0-1 Diyarbakır

Başlatan kral55, 25 Mayıs 2005, 00:18:32

« önceki - sonraki »

kral55

Bu arada son maçımızı unuttuk.Bakalım nasıl entrikalar dönecek bu maçta.Nasıl hakem faciası yaşayacağız çok merak ediyorum.
Samsun:3 Diyarbakır:1
Adaletsiz yönetim olursa Samsun:3 Diyarbakır:4

Rentboy

Bizim açımızdan bu maç çok önemli değil belki ama diyarbakır için çok önemli.maçın kaliteli geçeceğini düşünüyorum.bakalım diyarbakır ligde kalabilecek mi?

salihcakir

şahsen; diyarbakırın nasıl lige geldiği; diyarbakırda her sene ne şaibeler döndüğü aklıma geldikçe, bu hafta küme düşmelerini istiyorum..zaten diyarbakırda samsunspora da yapılmış çirkeflikler vardır tarihte..umarım hiç bir şahibeye mahal vermeden bu hafta diyarbakır'ı yener ve onlara yol veririz..benim skor tahminim:
samsunsporumuz:2 Diyarbakırspor:1

jurista

ÇarŞamBaLı

arkadaslar son macımız barı bu sefer stadı dolduralım açılışımızda fuldu stad kapanışımız da guzel olsun herkez maca gelmesını ıstıyorum tabıkı burda olanların yerımız  :evil:  :evil: ...ŞİRİNLER TRIBUNU... :evil:  :evil:

Fecr_55

diyarbakirin dü$mesini bütün kalbimle istiyorum...ilk önce renklerini degi$tirsinler, bi sarisi eksik :evil: sonra gelsinler süper lige...kazanmalarina izin vermemeliyiz...
tahminim: 2-0

jean

zaten emniyet muduru gaffar okanin olumu dolayisiyla lige ciktilar isterim<simdi dussun ama bence yeniliriz ama diyarbakir yine duser

curva55

Diyarı yenelimki şike iddialarının önüne geçelim.

yirmiuc

cem and naz55

macı alacaz kac kac olursa olsun alalım lig başladıgından beri düşmesini istediğim tek takımdır diyarbakır onlar devlet destegiyle1.lige cıktılar ve tutundular devlet tamamen desteğini çekti inşallah yarım düzine atarız küme düşerler

Sioux

taraftarının büyük bölümü kürtçü olan ve pkk destekçisi bir takımın süper ligde olmaması gerektiğine inanıyorum..
taraftarı da son derece vahşi doğal olarak.
samsunsporumuza yakışan şekilde oynayıp yenmeli ve üme düşme yolunda son darbeyi biz vurmalıyız..

Harun

% 80 i karadenizli Sakaryalı varken, her fırsatta bölücülük propogandası yapan,her maçta olay çıkaran Diyarbakır düşsün bu ligten

radikal-fma

valla sakaryaya 2 puan verdik vermese idik şu an sakarya çoktan düşmüştü. bari başladığımız işi bitirelim onlar malatyayı yenemezler bari biz diyarı yenek. öyle diyorum Sakaryalı arkadaşlara iş yerine çok var o türlerden. sözleştik eğer sakarya ligde kalırsa sakaryadaki samsun maçına gideceğiz karşı  karşıya izleyeceğiz

curva55

Sakarya bu sene kısıtlı kadrosuyla çok mücadele etti onlar bu ligde kalmayı hakediyor.Diyarbakır zaten deplasman için bir dert onların düşmesi iyi olur.Ama 6 eksik var onuda unutmayalım.

tankut

Malatya ile Diyarbakır zaten her bakımdan çok iyi anlaşan iki kent. Malatya Diyarbakır için oynayacak ve Sakaryayı yenmeye çalışacaktır. Bizde Sakarya için oynamalıyız. Ama her şeyden önce kendi şerefimiz ve prestijimiz için. Samsunsporumuzun  Türkiyede çok iyi bir imajı var. Buna leke gelmemesi için oynamalıyız. Benim tahminim 1-1 yada 0-0