Musa Aydın Sakaryaspor'da

Başlatan Clint_Eastwood, 13 Haziran 2006, 23:04:44

« önceki - sonraki »

cagdasahmet

Bunlari Söylemis:

Samsunspor'dan ayrılmak istemediğini ancak şartların kendisini buna zorladığını dile getiren Musa Aydın, "İçim buruk gidiyorum. Gönlüm hep Samsunspor'un yanında olacak. Ama bir gün mutlaka geri döneceğim. Samsunspor'un iyi bir kadrosu var.İnşallah en kısa sürede tekrar Süper Lig'deki yerini alacaktır. Bundan hiçbir şüphem yok" diye konuştu

köprülü

GİTMESİNE GİTTİ DE BONSERVİSİ ELİNDEMİYDİ.KULÜBE PARA KAZANDIRDIMI BİLENİNİZ VARMI

lucapicola

Sözleşmesi bittiği için para almayacağız.

ngonge

etkisiz elemandı, gitmesi iyi oldu. artık bu tip oyunculara yol verilmeli...

Amsterdamli

Senelerdir hedefim 4 buyuklerin birinde oynamaktir diyen bir futbolcuyu boyle Sakaryaspora transfer oldugunu gorunce inanin acayip gulesim geliyor.

Eskidende hep derdim simdide diyorum, Samsunspora hangi basariyi kazandirdinizda hedef acikliyorsunuz? Once bir Samsunsporda basarili olunda bir kac sene ondan sonra iyi bir paraya transfer olursunuz. Ama ne bize faydasi oldu nede kulube para birakti.

Musanin aksine Adnan'in soyle iyi paraya transfer olmasi taraftari olurum nekadar onun gitmesini istemesemde cunku Milli takimda oynamak istiyorsa transfer olmasi sart hem 2. ligi asmis bir futbolcu. Adnan'in bizi 2. ligden cikaracagini dusunuyorsak yaniliriz cunku Adnan nekadar cabaladiysada bizim 2. lige dusmemizede engel olamadi. O yuzden Adnan oyle Trabzonspordan gelecek 3 ise yaramaz adam ve gulunc bir 500.000 Dolara degilde soyle 2-3 Milyon Dolara transfer olursa icim rahat olur.

bengülü

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Senelerdir hedefim 4 buyuklerin birinde oynamaktir diyen bir futbolcuyu boyle Sakaryaspora transfer oldugunu gorunce inanin acayip gulesim geliyor.

Eskidende hep derdim simdide diyorum, Samsunspora hangi basariyi kazandirdinizda hedef acikliyorsunuz? Once bir Samsunsporda basarili olunda bir kac sene ondan sonra iyi bir paraya transfer olursunuz. Ama ne bize faydasi oldu nede kulube para birakti.

Musanin aksine Adnan'in soyle iyi paraya transfer olmasi taraftari olurum nekadar onun gitmesini istemesemde cunku Milli takimda oynamak istiyorsa transfer olmasi sart hem 2. ligi asmis bir futbolcu. Adnan'in bizi 2. ligden cikaracagini dusunuyorsak yaniliriz cunku Adnan nekadar cabaladiysada bizim 2. lige dusmemizede engel olamadi. O yuzden Adnan oyle Trabzonspordan gelecek 3 ise yaramaz adam ve gulunc bir 500.000 Dolara degilde soyle 2-3 Milyon Dolara transfer olursa icim rahat olur.

çok haklısın adnanı ben ts ve ucuz bir paraya gitmesini istemiyorum sezon başında ts bize petkoviçi ve m.yılmazı vermediler gittiler başka takıma verdiler inşallah başka takıma gidersin adnan

samsunsporum55

bizim bizi satana ihtiyacımız yok yaa