Hurma gitti... Sırada kim (ler) var?

Başlatan roligan, 24 Mayıs 2005, 18:14:21

« önceki - sonraki »

roligan

Samsunspor Genel Menajer Süleyman Hurma, Samsunspor'dan ayrılacağını açıkladı. Kulüp menajerliğine 1993 yılında Trabzonspor'da başlayan, Erzurumspor ve Malatyaspor'da genel menajerlik yapan Süleyman Hurma, 27 Haziran 2002 tarihinde Samsunspor'da genel menajerlik görevine başlamıştı. Samsunspor'da 3 yıldır sürdürdüğü genel menajerlik görevini tamamladığını belirten Süleyman Hurma, Samsun'da çok önemli hatıralarla dolu bir 3 yıl geçirdiğini söyledi. Kendisine destek ve katkı veren herkese teşekkür eden Hurma, "Samsunspor'a gelirken, 'ben gücümün yettiği kadar bütün konsantrasyonumla, bütün performansımla çalışacağım, bu çalışmamın sonucunda kulüpteki arkadaşlarım; futbolcular, taraftarlar ve Samsunspor camiası, beni gönüllerinde nasıl bir yere koyarlarsa, oraya razı olup buradan gideceğim' demiştim. Şimdi gönüllerindeki o yer neresiyse ben o yere razıyım. Buradan bu şekilde gidiyorum. Umuyorum hem Samsunspor Kulübü için hem de benim için hayırlısı olur" dedi. Samsunspor'da, yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalıştığını anlatan Hurma, "Samsunspor'da yaptıklarım, yöneticiler tarafından nasıl görülüyor onu bilemiyorum. Ama ben şundan eminim, Samsunspor'u her platformda en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Ben gelirken, 'Samsunsporlu'lar benden dolayı utanmayacaklar ve elimden gelenin en iyisini yapacağım' sözünü vermiştim. Bu iki sözümü ben bana göre tuttum" diye konuştu. "Bir insan bir işten ayrılıyorsa demek ki bir takım sorunları vardır" ifadesini kullanan Süleyman Hurma, "Ama bu sorunları açmanın ne bana, ne de Samsunspor'a herhangi bir faydası olmaz. Burada çok ciddi, çok güzel görevler yaptığımı düşünüyorum. Şu andan itibaren güzel bir şekilde ayrılmamız gerektiğine inanıyorum. Bir takım şeyleri açmak, konuşmak, geçmişe dönük cümleler sarf etmek, hiç kimseye bir fayda getirmez" şeklinde konuştu. Çalıştığı her yerde kurum menfaatini ön planda tuttuğunu kaydeden Hurma, şöyle devam etti: "Zaman zaman en samimi dostlarım ile bile sürtüşmek zorunda kalıyorum. Kişisel olarak çok iyi görüştüğümüz insanlarla kurumun işleyişi açısından zaman zaman sıkıntılarımız oluyor. Benim kurum yönetme anlayışımla diğer insanların kurum yönetme anlayışı zaman zaman örtüşmüyor. Bütün çalışma arkadaşlarıma, futbolculara, yöneticilere, dışarıdan bana destek veren herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Umarım Samsunspor ileride çok daha iyi yerlere gelir. Eğer kulübü böyle bir noktada görürsem çok sevineceğim."

timofte

Açıklamasının sadece başlangıcını okudum, sanırım biraz da duygusal bir veda yapmış.. samsundaki güzel günlerinden anılarından söz etmiş.. 'birisi bir yerden ayrılıyorsa muhakkak bazı sorunlardan dolayıdır.' ifadesini de kullanmış dikkat çekici olarak..
ama sonuç olarak süleyman hurma nın samsunspordan ayrılmasına memnun olanların, üzülenlerden daha fazla olacağını düşünüyorum.

ngonge

roligan bu hızır haberleri hep senden alıyoruz.sağolasın... hurma yı kimse beğenmiyordu zaten gitmesi bence bir fark yaratmaz,yaratırsa da olumlu olur gibi geliyor.bu adamın klube katkısı neydi ki?

curva55

Yeniden yapılanma olabilirmi takımda???

Rentboy

süleyman hurmanın ayrılması çok fazla önemli değil...zaten samsunspora fazla bir katkısı yoktu.

bodensee55

oh be kurban kesmek lazim......güle güle hurma

timofte

Bu Hurma'nın gitmesinin Samsunspor için ne kadar hayırlı olduğunu dün akşam bir defa daha anladım. klas tv de ümit gürsoy'un spor programına katıldı. yine taraftara karşı son derece özensiz bir tavır takındı. böyle bir cüreti nereden bulduğunu anlamıyorum. zaten varlığını içime sindiremiyordum. giderayak yine saçmaladı.. D.Bakır maçı ile ilgili olarak aynen şunları söyledi:

"Yıllardır neredeydi bu taraftar göremiyoruz, Diyarbakır'a yenildiğimiz maçtan sonra 'satılmış' diye bağıranları Malatya maçında hakkımız yenilirken göremedik. O zaman sesleri çıkmıyordu. Aynı insanlar geçen sene Rize'yi yendik diye de bize tepki göstermişlerdi. Ben bunları yönlendiren birileri olduğunu düşünüyorum. Maçtan sonra otobüsün önüne para atarak bize hakaret ettiler. Otobüsün önüne para atacaklarına 3 milyon verip bilet alsınlar.

samsunsevdalısı

Otobüsün önüne para atacaklarına 3 milyon verip bilet alsınlar.

karaktersiz adam.senin maaşını kim veriyordu,3 yıl bu kulüpten para kazandın...
yaptığın elini cebibe atıp artistlik yapmaktan başka biişey değil di...
sanayide 50 milyon haftalık alan adamlar, 5 milyar maaş aldığın kulübe kendini adamış,gözünü kırpmadan canını verecek kadar bu takıma sevdalı birer neferdir...
defol git...bir daha da bu kulübe yaklaşma.

kral55

Alıntı yapılan: "samsunsevdalısı"Otobüsün önüne para atacaklarına 3 milyon verip bilet alsınlar.

karaktersiz adam.senin maaşını kim veriyordu,3 yıl bu kulüpten para kazandın...
yaptığın elini cebibe atıp artistlik yapmaktan başka biişey değil di...
sanayide 50 milyon haftalık alan adamlar, 5 milyar maaş aldığın kulübe kendini adamış,gözünü kırpmadan canını verecek kadar bu takıma sevdalı birer neferdir...
defol git...bir daha da bu kulübe yaklaşma.

Yazdıklarının altına imzamı atıyorum.

timur55

arkadaslar bende suleyman hurmayı hıc tasvip etmeyenlerdenım ama adamın dedıklerı bana mantıklı geldı satılmış i...ler demek nedir ya?bu samsunspor taraftarına yakısmaz bence..objektif olmak gerekır dıye dusunuyorum....bakalım herkes sırayla ayrılıyo ALLAH sonumuzu hayır etsin...

kral55

Alıntı yapılan: "timur55"arkadaslar bende suleyman hurmayı hıc tasvip etmeyenlerdenım ama adamın dedıklerı bana mantıklı geldı satılmış i...ler demek nedir ya?bu samsunspor taraftarına yakısmaz bence..objektif olmak gerekır dıye dusunuyorum....bakalım herkes sırayla ayrılıyo ALLAH sonumuzu hayır etsin...

Küfürü hiçbir zaman doğru bulmuyoruz.
Fakat söyleyene değil söyletene,isyan ettirene de bir bakılmasını tavsiye ediyoruz.

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "timur55"arkadaslar bende suleyman hurmayı hıc tasvip etmeyenlerdenım ama adamın dedıklerı bana mantıklı geldı satılmış i...ler demek nedir ya?bu samsunspor taraftarına yakısmaz bence..objektif olmak gerekır dıye dusunuyorum....bakalım herkes sırayla ayrılıyo ALLAH sonumuzu hayır etsin...

timur55 iyi konuşuyorsunda boş konuşuyorsun...
böyle klavye başında konuşmak iyi,sen ne yaptın samsunspor için.
hep taraftarı ve samsun halkını sorguluyorsun.bir gün futbolcu avukatı oluyorsun birgün t.direktör.
sen ne yaptın samsunspor için bide onun anlat bakalım.

timur55

samsunsevdalısı öyle nıckıne sevdalı yazarak samsunsporlu olunmuyo bence.ben en azından ıyı gununde kötu gununde hep takıma pozıtıf destek verdım.sizin gibi kötu gunde köstek olmadım en azından..sen naptın bu takım ıcın??mesajlarımı begenmek zoırunda degılsınız ayrıca..ben degıstırmem kendımı ben buyum cunku....saygılarr..

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "timur55"samsunsevdalısı öyle nıckıne sevdalı yazarak samsunsporlu olunmuyo bence.ben en azından ıyı gununde kötu gununde hep takıma pozıtıf destek verdım.sizin gibi kötu gunde köstek olmadım en azından..sen naptın bu takım ıcın??mesajlarımı begenmek zoırunda degılsınız ayrıca..ben degıstırmem kendımı ben buyum cunku....saygılarr..

beyzade raconu kesti,samsunsevdalısı olmanın esaslarını ve şartlarını da bi yaz da öğrenelim.
öyle uzaktan gazel okumakla bu işler yürümüyor timur efendi.herkese sataşacağına o çok destek olduğun başarılı bulduğun ertuğrul sağlamın açıklamalarını oku.biz bu takımın cefasını çekmişiz öyle iki olumlu yazı yazmayla sefasını sürdürmezler adama...
yeri geldimi başkanımızın da yanında oluruz futbolcumuzunda
yeri geldi mi cebimizdeki son kuruş parayı gözümüzü kırpmadan harcarız bu takım için
yeri geldi mi isyan eder yeri geldimi bağrımıza basarız futbolcu kardeşlerimizi
yeri geldi mi kavga eder karakola düşeriz
yeri geldi mi kol kola deplasmana gideriz
yeri geldi mi meydanı bırakmayız hainlere,
yeri geldi mi gösteririz ne kadar sevdalı olduğumuzu memleketimize...
HİÇ ŞÜPHEN OLMASIN

timur55

cevapta gecıkmemıssın..samsunsevdalısı yanı samsunsporlu olmak sadece iyi gunde olmaz.rizeyı yenınce gecen sene tesvıkmı aldınız dıye bagıranlar simdi nıye diyarbakıra yenılınce sattı dıyolar ben bunu anlamıyorum.ama tahmın edıyorumkı sende o bagıranların ıcındesın cunku yazıların o yönde...pekı bıdaha kı sene bu kadroyu trıbunlere nasıl cağırcaz hıc dusundunuzmu?onların yuzune nasıl bakıcaz??ayrıca benım sorunum senle degıl.o gun satılmıs dıye bagıran kendını en buyuk samsunsporlu zanneden lerle...o bagıranlar bence samsunsporlu degıllerdır..saygılarr....