10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Ağustos 2010, 01:30:36
Topçunun kralı.Müthiş yetenek.Kıskananlar ,çekemeyenler çatlasın

aynen valla :D

sercan5592

Recep

Alıntı yapılan: edmontdante - 28 Ağustos 2010, 01:30:36
Topçunun kralı.Müthiş yetenek.Kıskananlar ,çekemeyenler çatlasın
bende bu başlığı secan temizyürek başlığı sanmıştım da :D :D :D

Mustee13

Takımı gerideyken yalandan yere yatıp vakit geçirmeye çalışan sercan.

beşnumara

Takımı rize deplasmanına giderken  samsun bayan basket maçına giden sercan :)

cembaba

yapılan yorumlara baktım sercandan olsa olsa KUTUP YILDIZI olur. O da sadece geceleri çıkıyor ya meydana ondan ;) :D

Ahmeti

sercan senin hakkında iyi düşüncelerim vardı ama şu yorumları okuduktan sonra biraz bocaladım güzel kardeşim ekmeğini yediğin yere  hiç bir zaman ihanet etme. :-X

Ayberk

yanlış hatırlamıyorsam Ercüment hocaya "Ben bu takımın yıldızıyım, seninse 2 aylık ömrün var bu takımda, benle konuşurken dikkatli ol!" diyen, Sefa'yla kavga edip, büyük oranda suçluyken affedilip, Sefa'yı kadro dışında tutturan bir futbolcu!
Ah be güzel kardeşim, yeteneklisin, bu taraftar sana yeni celil gözüyle bakmıştı oysa, işini yapsaydın ya sadece... Türk futboluna faydası dokunamadan kayıp giden bir yıldız adayı benim gözümde...

babasamsunlu

SERCAN MI..O NE LEEE...SERCAN NE ARAR LEE BURDEE :):)

Kadir ÇELEBİ

mehmet yılmaz

Olay sonrası pisleşen Mersinli birkaç futbolcuya posta koyarak, gider yaparak kedi olalı bir fare tuttu sanki!

kabacevizli55

bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Eylül 2010, 20:35:50
Olay sonrası pisleşen Mersinli birkaç futbolcuya posta koyarak, gider yaparak kedi olalı bir fare tuttu sanki!

Keremin o tuhaf tavırlarına dikakt ettin mi hocam..Sanki bana bi şeyler demek ister gibiydi :)

vanlioglu

sanırım harçlığı bitti arkadaşın. bu hafta oynamasında başka bi amaç olamaz çünkü neyse bu para sana 1 ay yeter heralde  :)

Burak

ne gereksiz bir topçu yorum yapmak içimden gelmiyor