10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

lucarelli

Takımdaki zenci oyuncular gidene kadar kitlensin.

sersa

olcay

yok yaa az bile buna,haketmese neyse :@

çýlgýnlar1984

İdmanda Bıle ARtıst Artıs Oynuyor Bu Cocuk Ne Zaman Akıllanacak Adam OL Artık Sercan

gozgoz yýlmaz

halk gazetesi yine başlık atmış, sercan bomba gibi, idanarın yıldızı denmiş. demek ki iyice bitti zavallı. son çırpınışları. def olup da gitmedi uyuz kemik torbası!!!!

Ertuğrul Sağlam

Sercan futbol olarak bu sene çok farklı bilginiz ola....

LisandroLopez

Geçen idmanı bende izledim sahi bi değişme var gibiydi..

Burak

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 21 Ağustos 2010, 13:08:36
Sercan futbol olarak bu sene çok farklı bilginiz ola....

alt liglere geçecek sanırım bu saatten sonra kimse bana sercanın futbolcu olacağına inandıramaz

gkhn

Babası şikayet ediyormuş olumun parasını vermiyolar diye..Ne parası anlamadım bu klupte durduğuna şükretsin..

brigand

bu çocuktan bi cacık olmaz daha. düşe düşe alt liglere biter yakında.kendine 1 gram bakmazmı ceki düzen vermezmi bi insan ya.kimlerin hakları yenip sana verdiler o şansı..

Sol Açık

Çok yetenekli, ama "kafasız" bir oyuncu.
Bence bu sezon son şansı!

LisandroLopez

Sinan'ı koyacağına Sercan'ı koysa birşeyler yapabilirdi Sercan gibi adamın varken Sinan'ı oyuna koymak ne kadar mantıklı çözemedim doğrusu..

Burak

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 21 Ağustos 2010, 23:43:46
Sinan'ı koyacağına Sercan'ı koysa birşeyler yapabilirdi Sercan gibi adamın varken Sinan'ı oyuna koymak ne kadar mantıklı çözemedim doğrusu..

sercan ne oynamış ki bugüne kadar???

eLLis

Sinanı kazanırız en azından sercan zaten topçu filan değil burdan iyi biyere gidebileceğini sanmıyorum Samsunspor'un futbolcusuyum diye gezinsin biraz daha

alisan5516

sercana verilen şans sinana verilirse bi turgut daha çıkar bizden ...