10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Bu sene bari seni güzel konuşalım... :(

germencisse

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 29 Temmuz 2010, 17:53:14
Bu sene bari seni güzel konuşalım... :(

Aslında istese üzerine koyar oynar ama aklı başka yerlerde..inşallah bu sene güzel konuşuruz hakkında.. :(

Cagdas Ünver

Bu adami hala kadroda tutan, en azindan Hakanada bir sans daha verebilirdi.

kalptenþimþek

Tutuyu başkan yaptıysak şu adama da yeni sayfa açmak gerekir.. yazık hak geçmesin..

beşnumara

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 02 Ağustos 2010, 01:54:57
Tutuyu başkan yaptıysak şu adama da yeni sayfa açmak gerekir.. yazık hak geçmesin..

abi tutuyu başkan yapanlar ona da sonsuz kredi veriyor zaten

babasamsunlu

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Ağustos 2010, 02:21:11
abi tutuyu başkan yapanlar ona da sonsuz kredi veriyor zaten

Bu sene torpilide olsa yemez..Hocanın ben bir tek Orhan konusunda bi ayrımcılık yaptığını gördüm.. o yüzden Tahsin abiside gelse bu sene çok çalışmazsa çok zooor görür formayı.

celebi

evet evet şans verilsin kendisine

babasamsunlu

04 Ağustos 2010, 09:25:27 #562 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2010, 14:08:57 samsuni
Sayın kar6..Sercan başlığında ki 39 sayfanın 39 unuda titizlikle inceledim..Ama  Sercan hakkında şahsınıza ait tek bir kötü cümleyi bırakın tek bir yorum bile göremedim..bir tek başlığı açmışsınız o kadar.
Şimdi burada bulunan oncaaa arkadaş bu adama sövüyorken,hatta önceleri övebilenler de bundan bi şey olmadığını anlayınca yaptığı onlarca hakaret vari tavırlarına karşı inanılmaz sinirlenip kötü sözler söyleyebiliyorken,sizin herhangi bir yorumda bulunmamanız beni endişeye sürüklüyor.. :D :D :D

Ne ayaksın olm sen yani onu demek istiyorum :D :D :D :D :D
Hiç mi gıcık olmadın olm adama.. :D :D torpil mi yapıyorsun sende yoksa..Tabi geceleri diskolarda dıp tıs dıp tıs..İçimzideki hain seni :D :D :D :D :D

mehmet yılmaz

Torpilci yazar istemiyoruz!!!!  >:( :-* :P

sadece55

Papaz team olarak genç kardeşim Mustafaya yine ortak saldırı başlatmışsınız... Genç yazarlarımızı lütfen soğutmayın... Ah şu papazlar hiç kabullenemezler gençleri

babasamsunlu

durup dururken bir saldırı olmadığı gayet açık ortadadır sayın Erdinç..
Ortada belgeler kayıtlar vardır..Neden Turguta saydıran bu kardeşimiz Konu saç baş yolduran taraftara söven akşamları barlarda sürten Sercan olunca sessizliği tercih etmiştir..Kendisinden bu konuda bir  şeyler söylemesini beklemekteyiz.. >:( >:( >:( >:( :( :( 8) 8) ;D ;D ;D

Lütfen biz duyarlılığımızı gösteriyoruz..sizlerde bunu bir saldırı olarak değil  yalnışın düzelttirilebilmesi için yapılmış bir uyarı olarak kabul ediniz..Saygılar.. :D :D :D

sadece55

Tmm abi sen iri adamsın şey pardon büyüğümüzsün anlamında siz ne derseniz o  :D

babasamsunlu

:D :D
bak bide bana çok kaba konuşuyorun sürekli küfür ediyorsun diyolar.. hiç küfür namına bişey var mı şu yazdıklarımda..ne kadaaaaaan kibar yazmışım..

mehmet yılmaz

Kar6 ile Sercan'ın kanki oldukları, facebokta paylaştıkları, dürttükleri ayrı gitmiyormuş diye söylentiler var!!!  :P 8)

babasamsunlu

O söylenti değil zaten gerçeğin ta kendisi..aynı durumu cgr nickli şahısta yapıyor..hiç cgr nin bi tane sövgüsünü görmedim ben sercan sayfasında :D :D