10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Eski günler , ne eskisi sercan ne vermiş ki bu takıma?

gozgoz yýlmaz

sercan denen kemik torbasını satabilmek için kadroda düşünüyoruz demişlerdir. yoksa 2  gol attığı karşıyaka maçının dışında ne oynamış ki? def olup gitsin diyeceğim de yetiştirme parası varmış, o yüzden sercanı makul göstermeye çalışıyorlar.

inşllah küme düşersiniz diyen bir şerf.sizin Samsunspor'da işi yok, Samsunspor'a küme düşsün diyen kim olursa onun yedi ceddini...

LisandroLopez

Dediğim gibi Bende karakter ve kişiliğini sizler gibi çok olumsuz görüyorum.
Ama benim şahsi fikrim çok kötü oyuncu olmadığı ve bu takımda oynayabilecek kapasiteye gelebileceği.
Ama gitmeside en doğru olacaktır çünkü taraftarlar hiç ama hiç olumlu bakmıyor.

Kaptan

tırışkadan nağmeler, cacık bile olmaz.

gozgoz yýlmaz

Bence yoğurt ve sarmısakla bir araya gelirse kaliteli cacık olur!

Kaptan

yoğurdun mayasını bozmayalım  ayıptır günahtır

celebi

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 04 Haziran 2010, 23:35:20
Bence yoğurt ve sarmısakla bir araya gelirse kaliteli cacık olur!

cembaba

O penaltıyı öyle atarak benim gözümde çoktan bitmişti. Resmen bizimle dalga geçti.. Gitsin bu takımdan... Zaten yaşantısını Facebook kullananlar bilir. ;) Fazla söze gerek yok

Jnr.Serkan

gurbetçi55

sercan boluya gitsin yol parasını ben veriyim süperlig için rakiplrimizden birini elemiş olruz 16 rakimizz kalır ilhan kenan felan hepsinin 1 er rakibimize göndersek süper lige çıkarız   :)

Ertuğrul Sağlam

Benzer sözleri Turgut içinde söylemiştik!...

Dartagnan

05 Haziran 2010, 15:15:06 #506 Son düzenlenme: 05 Haziran 2010, 15:31:28 Dartagnan
Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 05 Haziran 2010, 14:58:35
Benzer sözleri Turgut içinde söylemiştik!...

ya abı yapma gozunu seveyım yaaa.Bu adamın ne oldugu bellı degıl.Karakter desen karakter dıye bı sey yok.Turgutta hıc olmazsa dısardan duydugum kadarıyla bı efendılık vardı.Isterse 5 mlyon dolara gıtsın veya Barcelonaya gıtsın  dunya yıldızı olsun  eger bır gıdım uzulursem ıntıhar ederım.

mehmet yılmaz

Murat, bu taraftarı ... de mi, buna tezahürat yapıyorlar? diyen bir çakmadan bahsediyoruz... Sercan, bırak futbolcuyu insan bile değil benim gözümde...

Ertuğrul Sağlam

05 Haziran 2010, 17:32:25 #508 Son düzenlenme: 05 Haziran 2010, 17:34:23 6 Ertuðrul Saðlam
Biliyorum Hocam hepsini biliyorumda, hani belki bir umut; :-\ ''Denizdeki yılan olurmu acaba''.....

Gorkem