10- Sercan Temizyürek (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:27:56

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Düzelecekse bile bu takımda düzelmez,başka takıma giderse düzelir ancak

YaşarDoğu

SAMSUNuLaNN!

edmontdante

Piyasadan kaybolmaz.Bulmak isteyen için adres:Adnan Menderes Kafeleri

gozgoz yýlmaz

Şu kemik torbasının başlığından hayırlısıyla kurtulalım bir an önce, seneye kadroda olmaz inşallah, Samsunspor'a küme düşsün diyen bir zibidi işte....  >:(

SametYılmaz55

git bir daha dönme geri istemem bundan gayrı ellerini diye bir şarkı vardı tam senin için sercan git artık gittttt!!!

kaptan 55

eee bu kadar insanın ahını aldın;yinede insan üzülüyor sırf giydiğin forma için geçmiş olsun.

gozgoz yýlmaz

Sezon biter, Sercan gider... Çok bile kaldı teneke tıngırtısı...

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Nisan 2010, 07:03:28
Sabah antremanlarına kalkamadığı halde hala takımda tutulan oyuncu. Gece fazla kaçırırsan sabah uyanamazsın be koçum, bir de "ben antremanı akşam sanıyordum" diye yalan söylüyorsun  :D

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

brigand

cacık olmaz bundan samsunda bazı kesimlere yakınsanız bazı adamlara iki akşam yemeğiyle topcu olursunuz..bizde gördük oraları..bu takımda oynayanların minikliklerinide gördük.altyapının çöküşü oldu bu olaylar

Gorkem

ne oldu bu sercana öldümü kaldımı gidecekse gitsin artık

Burak

bolu istiyormuş yolu açık olsun

Gorkem

selahattin55

bedava bile vere bilirler. yeterki gitsin...............................

LisandroLopez

Karakterini , kişiliğini bende hiç ama hiç beğenmiyorum.Gitse neden gitti demem , ama şu anda Samsunspor takımında ''isterse'' oynayabilecek bir oyuncu.
En azından o yeteneğe sahip diye düşünüyorum..Ben ne kadar kişiliğini beğenmesemde eğer faydalı olacaksa ve eski günlerine dönecekse kalması taraftarıyım,çünkü yok arkadaş yok..